5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Vaggosf
Posts: 6
Joined: Mon May 16, 2016 21:43

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by Vaggosf »

Παρακαλω πολυ το διοικητικο συμβουλιο να βγαλει απο συνοδηγος του κελλαρη αυτον τον αχρηστο το δημουλια και να βαλει εμενα γιατι θα τρεξω εγω με τον φιλο μου μπας και τον βοηθησω λιγο γιατι ο αλλος μονο να πινει ξερει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα φυντριλακης βαγγελης λοιπον χαχαχαχαζα
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by Φωτης ranger »

Vaggosf wrote:Παρακαλω πολυ το διοικητικο συμβουλιο να βγαλει απο συνοδηγος του κελλαρη αυτον τον αχρηστο το δημουλια και να βαλει εμενα γιατι θα τρεξω εγω με τον φιλο μου μπας και τον βοηθησω λιγο γιατι ο αλλος μονο να πινει ξερει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα φυντριλακης βαγγελης λοιπον χαχαχαχαζα
νεροφιδα λεμε! :lol: :lol: :lol: :lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by xomateros »

Vaggosf wrote:Παρακαλω πολυ το διοικητικο συμβουλιο να βγαλει απο συνοδηγος του κελλαρη αυτον τον αχρηστο το δημουλια και να βαλει εμενα γιατι θα τρεξω εγω με τον φιλο μου μπας και τον βοηθησω λιγο γιατι ο αλλος μονο να πινει ξερει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα φυντριλακης βαγγελης λοιπον χαχαχαχαζα
Μια χαρα παλλικαρι και τον καταντησατε αχρηστο απο τοτε που εμπλεξε μαζι σας :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vaggosf
Posts: 6
Joined: Mon May 16, 2016 21:43

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by Vaggosf »

Ε οχι και μια χαρα παλικαρι το αχρηστο πλασμα που δεν μπορει ουτε να τρεξει ο κεφτες χαχαχαχαχαχαχαχαχα θα σας δειξω τι παει να πει συνοδηγος φανταστειτε οτι ερχομαι συνοδηγος παρολο που εχω ρεθυμνο αγωνα τον δικο σας μετα και καπακι το επομενο σκ το τραιαλ στα χανια μας σκισατε βλεπω να ψαχνω την γυναικα μου σε λανενα βπυνο χαχαχαχαχαχαχα
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by xomateros »

Αντε Βαγγελη με το καλο να σε δουμε συνοδηγο και αν εισαι καλος του χρονου θα κανουμε αγωνα Survivor και θα εισαι μεσα :D :D :D :D :D :D
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by xomateros »

Σημερα εχει Καλαβρυτα για οριστικοποιηση και των αλλων ειδικων μια και ο καιρος πλησιαζει και θελουμε να παρουσιασουμε εναν ακομα καλυτερο αγωνα
ελπιζω να τα καταφερουμε και να ελθει και η αγωνιστικη ανοιξη στην πατριδα μας ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
giorgos patra
Posts: 27
Joined: Fri Jul 13, 2012 16:16

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by giorgos patra »

Eνας ακριβώς μίνας πριν τον αγώνα που διοργανώνει i λέσχη μας.....
το όριο συμμετοχών έχει οριστεί στις 30 συμμετοχές,
Kαλώ θα είναι εκτός από τηλεφωνικές συζήτησις με διάφορους αγωνιζόμενους να οριστικοποιήσουν τις συμμετοχή τους καθώς θα είναι με σειρά δήλωσις συμμετοχής.
Γι αυτό ας βάλουμε μπούσουλα ότι είναι κάπου 23 μέχρι τώρα η σίγουρες . :D :D :D :D :D
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by STAMO »

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΤΙ ΝΕΏΤΕΡΑ ΈΧΟΥΜΕ? ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΛΗΣΙΆΖΟΥΝ___!!!!!!!!!!!! :arrow: :idea: :idea: :idea:
G-SAMI
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by xomateros »

STAMO wrote:ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΤΙ ΝΕΏΤΕΡΑ ΈΧΟΥΜΕ? ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΛΗΣΙΆΖΟΥΝ___!!!!!!!!!!!! :arrow: :idea: :idea: :idea:
Καλημερα Γιωργο ολα βαινουν καλως φιλε απλα λογω του Πασχα μειναμε λιγο χαλαροι γιατι μας πλακωσε το αρνακι και τα υπολοιπα αλλα απο σημερα μπαινουμε σε αγωνιστηκους ρυθμους και παλι, οποτε πολυ συντομα θα ανακοινωθουν και αλλες συμμετοχες ξενοδοχεια φωτογραφιες και αλλες πληροφοριες
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o Wild terrain 13-14 ΜΑΙΟΥ 2017 ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ skartaekato LOADING !!!!!

Post by STAMO »

ΜΙΑ ΧΑΡΆ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΩΡΑΊΑ!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P
G-SAMI
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”