ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

περαν της πλακας πρεπει ο καθε ενας με τον συλλογο του να κανει καποιες κουβεντες οπως ανέφερε και ο αγγελος κοκολακης χθες...ωστε να ειμαστε ετοιμοι οταν θα χρειαστει να βρεθουμε...
μην περιμένουμε μεσα σε 1 μερα να βρουμε ακρη γιατι δεν θα βρουμε....
το που και την ημερομηνια θα την κανονισουμε προς το τελος με καποιες προτασεις που θα πεσουν και θα κοιταξουμε να βολευει τους περισσοτερους....
απο κει και περα εμεις ερχομαστε απο κρητη αλλοι απο αλλα νησιά αλλοι απο βοροια ελλαδα....καποιους θα βολευει περισσοτερο καποιους αλλλο λιγοτερο ε δεν γινεται να τα εχουμε και ολα....
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

samisnow wrote:
katsulas wrote:Καλημέρα και από εδώ.
Σαν πρόταση νομίζω πως είναι πολύ σωστή και πως πρέπει όλοι να είμαστε μπροστά αυτή τη φορά και όχι στη δεύτερη σειρά.
Την ημερομηνία που θα οριστεί θα πρέπει να είμαστε όλοι εκεί για να λύσουμε κάποια σημαντικά προβλήματα.
Σαν ημερομηνία πιστεύω θα τη βρούμε. Σαν μέρος συνάντησης καλό θα ήταν κάπου κεντρικά για όλη την Ελλάδα (και μιλάω και για τους βόρειους φίλους μας τους οποίους αυτή τη φορά το θέμα τους αφορά περισσότερο από κάθε άλλη φορά)
Η κεντρική Ελλάδα σίγουρα θα ήταν το μέσο για όλους. Βέβαια να ενημερώσω πως στην έσχατη περίπτωση που κάποιοι εκπρόσωποι σωματείων ή αγωνιζόμενοι δεν μπορέσουν να παρευρεθούν αλλά παρόλα αυτά επιθυμούν την συμμετοχή τους στην συνάντηση μπορούμε μέσω Skype και την ομαδικής συνομιλίας να τους έχουμε εκεί (έστω και ηλεκτρονικά) - το κάνω σαν αναφορά αυτό -

Θα πρέπει να κρατούνται σημειώσεις σε όλα όσα ειπωθούν έτσι ώστε όταν φτάσουμε να δώσουμε ΕΓΓΡΑΦΩΣ και υπογεγραμμένα από τις προτάσεις μας στα ανώτερα όργανα να είναι σωστά τεκμηριωμένες και καθαρογραμμένες

Κώστα (xomateros) πρέπει να δούμε λίγο το ημερολόγιο των αγώνων γιατί όπως ξέρεις μετά τον Σεπτέμβρη κάθε μήνα υπάρχει αγώνας αλλά παρόλα αυτά πρέπει να το τρέξουμε για να μην μας προλάβει και η νέα σεζόν (καλά να είμαστε πάντα) .
εγω λεω να το κανουμε 3μερο....να προλαβουμε να παμε και κανα παολακι.....ενταξει ολα αυτα με τα 4χ4 κλπ αλλα δεν θα ξεχασουμε και τις συνήθειες μας...εεε????
Μανωλη καλη η σκεψη σου γιατι ετσι θα γινουν λιωμα ολοι και θα λενε σε ολα ναι οποτε θα βγει ομοφωνη αποφαση σε 10 λεπτακια ....τοτε να φερεις και τον Διαμαντη μαζι τον χρειαζομαστε :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

xomateros wrote: Και επειδη σε βλεπω πολυ οργανωμενο μαλλον θα σε κανουμε προεδρο σε αυτη την κινηση ωστε να ακουσεις εσυ τα περισσοτερα στο τελος χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Κατάλαβα, πάλι το ξύλο εγώ θα το φάω!!! :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Δεν ξερω ποσο θα βολεψει εγω ευχαριστως να παραχωρισω την αιθουσα για να πραγματοποιηθει αυτη η συναντηση!!!

Πρεβεζα βεβαια δεν ξερω ποσο θα βολεψει αλλα σιγουρα θα βολεψει για ποτα......... Μιχαλοπουλε τι λες???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχω ενα χωρο για 100 ατομα κ εναν για 600 διαλεχτε!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Εχω ενα χωρο για 100 ατομα κ εναν για 600 διαλεχτε!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Φίλε πιστεύω με τα 600 άτομα να μας φτάσει :lol: :lol: :lol:
Image
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by Φωτης ranger »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Δεν ξερω ποσο θα βολεψει εγω ευχαριστως να παραχωρισω την αιθουσα για να πραγματοποιηθει αυτη η συναντηση!!!

Πρεβεζα βεβαια δεν ξερω ποσο θα βολεψει αλλα σιγουρα θα βολεψει για ποτα......... Μιχαλοπουλε τι λες???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχω ενα χωρο για 100 ατομα κ εναν για 600 διαλεχτε!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
καταλαβα.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by INDIANOS »

Και η Θεσαλονικη βολευει....η RYANAIR ΑΠΟ αθηνα σαν κεντρο ειναι σχεδον τζαμπα....σκεψου Ορεστιαδα Θεσσσνικη 400 χιλιομετρα και αεροδρομιο πουθενα!!

http://travel.viva.gr/airtickets/bookin ... #first-tab
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

Αυτοι που πρεπει να παρουν θεση κυριως για το μερος θα πρεπει να ειναι οι μακρυνοι δηλαδη Νησιωτες και πολυ βορειοι οποτε αφηνουμε σε αυτους την επιλογη
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by manouzz »

http://mobile.neakriti.gr/fullarticle.php?docid=1332651

Το παλιό Αφμ χρωστάει το καινούριο βαδίζει στα χνάρια του παλιού και εμείς θελουμε κανονισμούς !
X.E.S.E. CLUB
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by Nicolas »

manouzz wrote:http://mobile.neakriti.gr/fullarticle.php?docid=1332651

Το παλιό Αφμ χρωστάει το καινούριο βαδίζει στα χνάρια του παλιού και εμείς θελουμε κανονισμούς !

Όπως έχουμε ξαναπεί, ότι και να φτιάξεις με σκατά, βόθρο θα μυρίζει.
Ωστόσο, ο καθένας κάνει τις επιλογές του και φυσικά τις λούζεται.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”