2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by YJ ''The Doctor'' »

Καλησπερα και απο εμενα :D

Ευχαριστω για την ευκαιρια που μου δωσατε να παρω μερος σε αγωνα... κατι που περιμενα πολυ καιρο. Δεν θα σχολιασω τις ειδικες,
αλλωστε ο Πανος Μακρινος εναι γνωστος και αποδεκτος για την ικανοτητα του να σχεδιασει κατι τετοιο και υποθετω οτι ολοι για οσες τελικα τρεξαμε εχουμε να πουμε μονο καλα λογια.

Θα σταθω στο οτι δεν τρεξαμε τελικα την 2η της 2ης μερας με την δικαιολογια οτι δεν θα φτασει ο χρονος κλπ,κλπ,κλπ ... Θυμιζω οτι η ωρα ηταν 12.30 και θα τρεχαμε ΜΟΝΟ 7 αυτοκινητα. Κριμα διοτι με λυπησε το γεγονος ιδιαιτερα και το εξεφρασα και εκει.

Η αποψη μου χωρις καμια απολυτως προθεση για ιντερνετικη αντιπαραθεση ειναι οτι επρεπε να γινει.

Ευχαριστω
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
KON.GV
Posts: 93
Joined: Wed Jul 08, 2009 10:11
Location: ΙΛΙΟΝ

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by KON.GV »

Sa theatis ezisa 3 meres gemates entasi adrenalini agonia kai xara pou vrethikame tosoi polloi sto vouno!
Xarika pou eida filous apo makria kai gnoristika kai me allous!
Tis foto tis xorisa se 3 meres
1h mera
https://www.facebook.com/konkoulis/medi ... 870&type=3
2h mera
https://www.facebook.com/konkoulis/medi ... 870&type=3
3h mera
https://www.facebook.com/konkoulis/medi ... 870&type=3
...a hundred clocks are ticking
the line becomes a circle
spin the wheel of fortune
or learn to navigate ...
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

περασα τελεια!!!!
ειδα σχεδον ολους τους 4κινητους φιλους ,τα ειπαμε,γελασαμε,ζησαμε την αδρεναλινη του ''go''και γυρισαμε σπιτια μας ολοι!!!
πιστευω οτι μια μικρη ομαδα οπως η aoe4x4 καταφερε να βγαλει ενα αγωνα με τον ιστορικο αριθμο των 27 συμμετοχων(περισοτερες απο τα μελη της αοε4χ4)...και για τελευταιος αγωνας της ηταν ενας δυνατος αγωνας....δηλαδη wild terrain!!
βαγγελη,πανο,γιαννη και λοιποι σας ευχαριστουμε και καλη ξεκουραση!!!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by pc4x4n »

Συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχαν και σε όσους συντέλεσαν από κάθε πλευρά στην πραγματοποίηση αυτού του όμορφου αγώνα ……
Λόγο διαστρέμματος δεν μπόρεσα να βρεθώ πολύ κοντά σας και σας σφίξω το χέρι, παρακολουθήσαμε τον αγώνα από ασφαλή σημείο …. και του χρόνου .....
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

YJ ''The Doctor'' wrote:Καλησπερα και απο εμενα :D

Ευχαριστω για την ευκαιρια που μου δωσατε να παρω μερος σε αγωνα... κατι που περιμενα πολυ καιρο. Δεν θα σχολιασω τις ειδικες,
αλλωστε ο Πανος Μακρινος εναι γνωστος και αποδεκτος για την ικανοτητα του να σχεδιασει κατι τετοιο και υποθετω οτι ολοι για οσες τελικα τρεξαμε εχουμε να πουμε μονο καλα λογια.

Θα σταθω στο οτι δεν τρεξαμε τελικα την 2η της 2ης μερας με την δικαιολογια οτι δεν θα φτασει ο χρονος κλπ,κλπ,κλπ ... Θυμιζω οτι η ωρα ηταν 12.30 και θα τρεχαμε ΜΟΝΟ 7 αυτοκινητα. Κριμα διοτι με λυπησε το γεγονος ιδιαιτερα και το εξεφρασα και εκει.

Η αποψη μου χωρις καμια απολυτως προθεση για ιντερνετικη αντιπαραθεση ειναι οτι επρεπε να γινει.

Ευχαριστω
Φιλε Γιωργο κι εμεις σ ευχαριστούμε για τη συμμετοχη.
Εχεις δικαιο!
Κι εμεις θελαμε να την τρεξετε περισσοτερο κι από σενα γιατι το είχαμε χρονια στο μυαλο μας αυτή την πλαγια να την κανουμε ειδικη.
Ποτε δεν θα μαθουμε αν αρκουσε ο χρονος για να γινει και να μη χασουν οι νησιώτες τα καραβια τους ειδικα αν καποια αμαξια εσπαγαν μεσα σ αυτην.
Αυτος ηταν και ο μονος λογος που πηραμε τετοια αποφαση.
Γνωρίζουμε τα λαθη και τις ελλειψεις μας και σ ευχαριστούμε για την καλοπροαιρετη παρατηρηση.
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by geokriti »

Καλησπερα και απο εμας ,θελουμε να σας ευχαριστησουμε για το ομορφο τριημερο που μας προσφερατε,η προσπαθεια σας ηταν μεγαλη ωστε να φαιρεται στο μεγιστο το επιπεδο του αγωνα,βεβαια τα αυτοκινητα ηταν πολλα ο κοσμος το ιδιο.Οσο για τη διαρκεια του αγωνα δεν καταφεραμε να ολοκληρωσουμε τις ειδικες,εμεις θελαμε κιαλλο.Μπραβο στην ΑΟΕ4Χ4,μπραβο ΠΑΝΟ, σε παρακολουθουσα και τις δυο ημερες, εγραψες ποιο πολλα χιλιομετρα απο οσο εμας που ηρθαμε απο τη Κρητη.ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ.
kwstas1234
Posts: 136
Joined: Sat Feb 25, 2012 22:09

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by kwstas1234 »

και εγω δεν μπορεσα να παρεβρεθω λογω σοβαρου οικογενειακου προβληματος ημουν στην κυμη αρκετα κοντα
αλλα δυστηχος δεν . μπραβω σε ολα τα παιδια οδηγους και συνοδηγους ,εισασταν εκπληκτικοι,και του χρονου
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

kwstas1234 wrote:και εγω δεν μπορεσα να παρεβρεθω λογω σοβαρου οικογενειακου προβληματος ημουν στην κυμη αρκετα κοντα
αλλα δυστηχος δεν . μπραβω σε ολα τα παιδια οδηγους και συνοδηγους ,εισασταν εκπληκτικοι,και του χρονου
κωστα αυτο ηταν το τελευταιο evia wild terrain ;)
οποτε ανταμωση σε αλλους αγωνες...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
panosxalkida
Posts: 122
Joined: Tue Nov 09, 2010 16:09

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panosxalkida »

Ενα πολυ ομορφο τριημερο εφτασε στο τελος, σε μια πραγματικα γιορτη του τετρακινητου αθλητισμου με ρεκορ συμμετοχων αλλα και πληθος θεατων για τα δεδομενα των καιρων και με το πνευμα του «ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ» να ειναι το σημα κατετεθεν για ολους τους αγωνιζομενους!!Εκ μερους της Λέσχη Ευρίπου αλλα και της διοργανωτριας Αγωνιστική Ομάδα Εύβοιας 4Χ4 ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους για την τελεια συνεργασια που υποδειξαν και τις τρεις ημερες!!Ενα μεγαλο ευχαριστω ιδιαιτερα και στους φιλους μας απο την Β.Ελλαδα και την Σ.τε.β.ε. 4x4 που καταφεραν και εδωσαν το παρων χαροποιωντας ολους τους τετρακινητους φιλους , την λεσχη απο τα Γρεβενα, την λεσχη ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΩ,την ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ,την http://www.skartaekato.gr ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ,την ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΝΙΤΣΑΣ [official]]]]],την Λέσχη 4x4 Καρύστου την M.A.R.S 4x4 ΛΕΣΧΗ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου,την Λέσχη Χανίων 4X4 την Λεσχη 4χ4 Λαρισσας το @[3477075953410Fetesclub4x4] την ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΕΡΑΣΙΑΣ ,την λεσχη 4Χ4 ΕVIA την λεσχη Attiki4x4 ,αρκετες μεγαλες παρεες οπως οι Rubikong Offroad Parts kai Giassimakos Xristos] αλλα και αρκετα club οπως το JPForum.gr και πολλοι ακομα!!Και βεβαια ολους τους τετρακινητους φιλους και παρεες που ταξιδεψαν και ηρθαν απο μακρυα αλλα και απο Αθηνα γεμιζοντας 4 ξενοδοχεια και παρα πολλοι ως μονοημερο!


Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω και στους χορηγους μας τους
- Rubikong Off Road Parts
- ΠΡΩΤΕΥΣ Κεντρικοί Άξονες
- Hydropower Steering
- 4WD Giassimakos Engineering
- 4wheelershouse
- Ninos R&D
- MAKAN TRT
- Πανοραμα(Εξοχικο κεντρο)
- Αφοι Ματρακα service
- SPARCO Αγγλόπουλος
- Graffiti Shop Παπουτσής Γιώργος
- Ξενοδοχείο Ευβοική Ακτή
- Dalkas 88,2
Και βεβαια ΣΑΜΑΡΕΙΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΔΗΜΟ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ,τον Δημαρχο Ψαχνων κ. κ. Ψαθα παντα διπλα μας σε οτι χρειαστουμε ,και βεβαια την ΟΜΑΕ και την κριτικη επιτροπη Alekos Apostolidis Kokolakis Ioannis k.kMilas ,κκ. Σταθακος και βεβαια την @alex Manti !!Να εισατε ολοι σας παντα καλα!!
Φωτο by KGV Αποτυπωνοντας το γεματο τριημερο!!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

Καλημέρα!!!
Ξεφυλλίζω τις πολύ καλες φωτογραφιες του Χαρη(χαρηκα που σε γνωρισα από κοντα) και του Πανου Κατσανα από χτες το βραδυ και χαιρομαι που βλεπω ολον αυτόν τον κοσμο στο βουνο.
Θελω να πω ένα μεγαλο ευχαριστω σε οσους βοηθησαν να στηθει αυτη η γιορτη.
Στους χορηγούς μας,στο δημο Μεσσαπιων-Διρφυων,στους Σαμαρείτες,στους εθελοντες πυροσβέστες.
Στον Κοκολακη ,Μηλα,Αποστολιδη,Dista,Αλεκα,Γωγο,Βραχνιδη(Θωμα ,Γιαννη πολύ χαρηκα που σας γνωρισα από κοντα)
Στη λεσχη Ευριπου που παντα είναι στο βουνο διπλα μας για τα παντα!
Στους στενους συνεργατες(ξερουν ποιοι είναι αυτοι),αλλα και στους αφανεις ηρωες που βοηθησαν για να κλαδεψουμε τις ειδικες(Γεια σου Κωστακη) να κορδελλιασουμε να μαζεψουμε και το τελευταιο σκουπιδι από το βουνο μας.
Τελος στους αγωνιζομενους που μας τιμησαν με την συμμετοχη τους και τους θεατες .
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”