2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post Reply
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Η Αγωνιστική Ομάδα Εύβοιας 4Χ4 κόντρα στους δύσκολα οικονομικά καιρούς διοργανώνει τον δεύτερο αγώνα του επάθλου κεντρικής Ελλάδας Wild Terrain.
Οι προετοιμασίες ήδη πυρετόδεις για να είναι όλα έτοιμα να υποδεχθούμε στον όμορφο νομό μας πληρώματα απ΄όλη την Ελλάδα.

Ο αγώνας όπως πάντα θα είναι σκληρός βασιζόμενος σε διάφορα terrain κρατόντας το ενδιαφέρον στα ύψη.

Ξεκινήστε να ετοιμάζετε τα αυτοκίνητα σας γιατί προβλέπεται σκληρός αγώνας.

Μην ξεχνάμε πως θα υπάρχει και η κατηγορία entry στην οποία μπορούν να τρέξουν και τα νέα στο χώρο πληρώματα.

Οι νέοι κανονισμοί Γενικός και Τεχνικός WILD TERRAIN 2015 υπάρχουν στους παρακάτω συνδέσμους στο site της Ο.Μ.Α.Ε.

http://www.omae-epa.gr/images/documents ... 015_V1.pdf
http://www.omae-epa.gr/images/documents ... 015_V1.pdf


Μπορείτε να ενημερώνεστε και από:
Facebook Profile: https://www.facebook.com/AOE4x4?fref=ts
Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/1588039 ... nref=story

Σύντομα νεότερα...
Image
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

Kαλημερα κι από μενα!
Δυσκολη εποχη για αγωνιζομενους ,χορηγούς,διοργανωτες.
Κανουμε όμως μια δυνατη προσπαθεια να κρατησουμε εστω και λιγους αγωνες ζωντανούς που θα γινονται σημεια συνάντησης ολης της αγωνιστικης οικογενειας 4χ4 που εχει δημιουργηθει τοσα χρονια.
Περιμενουμε να δουμε αν υπαρχει ενδιαφερον από την πλευρα των αγωνιζομενων κυριως για να παρουμε κι εμεις
δυναμη να συνεχισουμε τη δουλεια μας στο βουνο.
Με την ευκαιρια να σας πω ότι ο Κατσουλας είναι ο νεος προεδρος της ΑΟΕ4χ4 και εχει πολύ ορεξη να συνεχισει το εργο της ομαδας .Ειμαστε ολοι διπλα του ο καθενας στο ποστο του για το καλυτερο δυνατο αποτέλεσμα .
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by geokriti »

Καλημερα στα παιδια της ΑΟΕ4Χ4, εχουμε την υποχρεωση να στηριξουμε τη προσπαθεια τους ακομα και αυτες τις δυσκολες ωρες οποτε.1.Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ. Suzuki samurai Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

1.Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ.....................................Suzuki samurai .............Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
2.κατσουλας Γ-................. ..........................................suzuki samurai ..............aoe4x4
3.αθανασιου Κ-Θεοδωρου Ι............................................suzuki vitara..................aoe4x4
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by georgexj »

panos110 wrote: Με την ευκαιρια να σας πω ότι ο Κατσουλας είναι ο νεος προεδρος της ΑΟΕ4χ4 και εχει πολύ ορεξη να συνεχισει το εργο της ομαδας ..
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: συγχαρητηρια γιωργαρα......η μαλλον κυριε προεδρε πλεον :D :D :D :D :D
αν και περιμενω να ανακοινωθη πρωτα και ο αγωνας του ρεθυμνου και αν και σας το εχω πει και τηλεφωνικος εγω θα ειμαι εκει διπλα σας!!! ;) ;) ;) ;) το αυτοκινητο ηδη απο εχτες ετοιμαζεται πυρετοδος!!!

-Μιχαλοπουλος Γ. -Γκιαουρης Κ.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

1.Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ.....................................Suzuki samurai .............Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
2.κατσουλας Γ-................. ..........................................suzuki samurai ..............aoe4x4
3.αθανασιου Κ-Θεοδωρου Ι............................................suzuki vitara..................aoe4x4
4.-Μιχαλοπουλος Γ. -Γκιαουρης Κ....................................wrangler......................
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by STAMO »

ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΣΤΑ ΦΙΛΑΡΆΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΎΒΟΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΆΝΤΕ ΝΑ ΞΕΣΚΟΥΡΙΑΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ.Γ+ ΔΟΥΦΕΞΗΣ Ν. :arrow: :arrow: :arrow:
G-SAMI
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

1. Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ.....................................Suzuki Samurai .............Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
2. Κατσουλας Γ-................. .........................................Suzuki Samurai .............AOE4X4
3. Αθανασιου Κ-Θεοδωρου Ι............................................Suzuki Vitara................AOE4X4
4.-Μιχαλοπουλος Γ. -Γκιαουρης Κ....................................Wrangler.......................The Climbers - Αργολίδα
5. Σταμογλου Γ- Δουφεξης Ν......................................Suzuki Samurai..................Λέσχη 4Χ4 ΚΩ
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Image
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

1. Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ.....................................Suzuki Samurai .............Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
2. Κατσουλας Γ-................. .........................................Suzuki Samurai .............AOE4X4
3. Αθανασιου Κ-Θεοδωρου Ι............................................Suzuki Vitara................AOE4X4
4.-Μιχαλοπουλος Γ. -Γκιαουρης Κ....................................Wrangler.......................The Climbers - Αργολίδα
5. Σταμογλου Γ- Δουφεξης Ν..........................................Suzuki Samurai..................Λέσχη 4Χ4 ΚΩ
6.Γιασημακος Χ- General lee -..........................................Jeep wrangler..................ΑΘΗΝΑ
7.Νταης Μ- Ξανθος Μ......................................................Jeep wrangler.................ΑΘΗΝΑ
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 10-11/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

1. Ανδρουλακης Γ-Ξειδιανακης Μ.....................................Suzuki Samurai .............Λεσχη 4χ4 Αγιου Νικολαου
2. Κατσουλας Γ-................. .........................................Suzuki Samurai .............AOE4X4
3. Αθανασιου Κ-Θεοδωρου Ι............................................Suzuki Vitara................AOE4X4
4.-Μιχαλοπουλος Γ. -Γκιαουρης Κ....................................Wrangler.......................The Climbers - Αργολίδα
5. Σταμογλου Γ- Δουφεξης Ν..........................................Suzuki Samurai..................Λέσχη 4Χ4 ΚΩ
6.Γιασημακος Χ- General lee -..........................................Jeep wrangler..................ΑΘΗΝΑ
7.Νταης Μ- Ξανθος Μ......................................................Jeep wrangler.................ΑΘΗΝΑ
8.Ραυτοπουλος Β-Μπαρλος ..............................................Jeepajero skartaekato ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ
9.Σπηλιόπουλος (black)-Μπιρμπιλης (xomateros) .................jimny...skartaekato ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ
10.Πλιακας - Μπαταλης ...................................................Wrangler 2.5 skartaekato ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”