ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Φωτης ranger »

Στράτος wrote:βάλτα πισω να γλυτώσω τα τηλέφωνα :lol: :lol:

μια απο τα ιδια! :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

πηγα να παραλαβω το ανταλλακτικο μου μετα την δηλωση / προσκληση του κ.Βρεττου
vretos wrote:Αγαπητε κ.Ζαχαρη ,[..]
Σε κάθε περίπτωση θα χαρούμε πολύ να σου δώσουμε οποιαδήποτε διευκρίνιση από κοντά όταν θα έρθεις να παραλάβεις το ανταλλακτικό της εγγύησης .

Βρεττός Θεόδωρος
Πτυχιούχος Μηχανικός Αυτοκινήτων
αλλα και την δικη μου δηλωση
chris lc90 wrote:Κυριε Βρετε ..[..]..Ελπιζω οταν ερθω να παραλαβω το ανταλλακτικο μου αν ειμαι στην ελλαδα να με ξεναγησετε στον τοιχο με τα διπλωματα..
αλλα οταν βρεθηκα στο μαγαζι ο υπαλληλος του κ.Τσουκα ,

κ.Παυλος ανελαβε χρεη "διευθυντη" και "μπράβου" του μαγαζιου και απευθυνομενος σε μενα με απειλητικη/προσβλητικη/εκφοβιστικη συμπεριφορα και με εκφρασεις οπως: ελα ωρα που δεν θα ειναι εδω ο Τσουκας να σου δειξω τα χαρτια " , "ασε τον Τσουκα τωρα μιλας μαζι μου" , "και παμε εξω να σου δειξω το χαρτι μου , "βαγγελη δωσε μου σε μενα το ανταλλακτικο να ρθει να το ζητησει απο μενα εξω".."η οποια δειχνει και μη σεβασμο στο προσωπο του εργοδοτη του

¨αναγκασε " τον general lee που βρισκοταν εκει εκεινη την ωρα και τοποθετουσε μια λεντομπαρα στο αμαξι του με την βοηθεια του κ.Τσουκα να μπει αναμεσα σε μενα και τον εν λογω υπαλληλο (καθ ολη την διαρκεια της απειλητικης συμπεριφορας του) και να με φυγαδευσει στο χωρο του γραφειου..

δηλαδη τι θα γινοταν αν δεν ειχα παει με φιλο μου μαρτυρα του περιστατικου και αν δεν ηταν εκει ο αρης τον οποιο και ευχαριστω για την συμβολη του?

εν τελει ο ο κ.Τσουκας δεν μου εδωσε το ανταλλακτικο


και βεβαια ποτε δεν με ξεναγησαν στον τοιχο με τα διπλωματα των τεχνιτων ως οφειλαν εξαρχης

τα συμπερασματα δικα σας
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Nicolas »

Στρατηγέ μου ήσουν μπροστά λέει εδώ ο Χρήστος.
Έπαιξε τέτοιο σκηνικό?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

chris lc90 wrote:
m.miskis wrote:Διάβασε το πρώτα ρε Χρήστε.
Μπορεί να σου δίνει όλες τις απαντήσεις σου
μέσω του εξώδικου...
μανωλη ειχες δικιο τελικα..ολα εκει μεσα ηταν αψογα διατυπωμενα..

Image

Image

Image

Image

Image

Image
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

chris lc90 wrote:δεν φτανει που με λεει ψευτη (επειδη ισχυριζομαι αναληθεις ισχυρισμους) αλλα επιμενει οτι ολες οι εργασιες γινανε συμφωνα με του νομους της τεχνης και της επιστημης.. :roll: :roll: :roll:

εδω ειναι η μπαταρια με την εργοστασιακη βαση της στην πρωτη μου επισκεψη στο μαγαζι και βεβαια εφυγε με τον ιμαντα που τοποθετησε ο κ.Παυλος λεγοντας μου δεν ταιριαζε και στην εδεσα ετσι..(ο κ.Βρεττος ισχυριστηκε οτι το αμαξι πηγε στο συνεργειο με τον ιμαντα)

τα συμπερασματα και παλι δικα σας

Image
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

Είπα τέλος δεν θα ξανασχοληθώ αλλά με βάζεις στο τρυπάκι και πάλι ρε Χρήστο ...
Γράψε τουλάχιστον όλη την αλήθεια για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις ...
Το ανταλλακτικό δεν το πήρες γιατί δεν επιστρέφεις το ελαττωματικό όπως σου ζητήθηκε ... και σου ζητήθηκε και από την ARB !
Σου προτάθηκε ή όχι να παραλάβεις το καινούργιο και να αποστείλεις το ελαττωματικό μέσο συστημένου δέματος ?
Και ναι μπήκα στην μέση γιατί ο Παύλος θα σε μερεμέταγε στάνταρ , γι αυτό και σε πήγα τσάντα στο γραφείο ...
Εξακολουθείς όμως να μην καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις έχει και αλλού αντίκτυπο ...μοιάζει να παίζεις κιόλας κάπου ....
Τεσπα δικό σου το πεπόνι δικό σου και το μαχαίρι .... πρόσεχε μόνο μην κοπείς !!!
User avatar
chris lc90
Posts: 329
Joined: Fri Apr 09, 2010 13:41
Location: planet earth

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by chris lc90 »

καλημερα..
Αρη κανενας δε σε βαζει στο τρυπακι και κανενας δε σου ζητησε να δικηγορησεις ουτε τωρα ουτε πριν για λογαριασμο της εταιρειας (εχουν χερια να γραψουν και δαχτυλα να τηλεφωνησουν και γλωσσα να μιλησουν και ματια να διαβασουν )εκτος και αναφερεσαι σε διανοητικα αναπηρους και ΑΜΕΑ που θες να βοηθησεις αμισθι..(ζηταω συγνωμη απο τους ΑΜΕΑ για την προσβολη που τους κανω)

σε ρωτησε ο νικολας αν εγινε το περιστατικο ετσι ακριβως.
δε σε ρωτησε τη γνωμη σου αν θα με εκανε τσαντα ο υπαλληλος και δεν ξερω απο που βγαζεις αυθαιρετα τετοια συμπερασματα.

ειναι η δευτερη φορα που λες για πραγματα που σου μεταφερουν χωρις να τα εχεις δει με τα ματια σου ή να τα εχεις διαβασει..

παμε λοιπον στις επεξηγησεις :

η απαντηση του ηταν μολις μπηκα στο μαγαζι: "φερε το παλιο για να παρεις το καινουριο"

σε κανενα email του, που μου εστειλε για να παω να το παραλαβω δεν μου το ζηταει.Και δεν του πεφτει και λογος να μου το ζητησει αφου αυτος δεν ζητησε ανταλλακτικο απο την arb για να με καλυψει αναγνωριζοντας το λαθος του.

στην αλληλογραφια που ειχα με την arb αυστραλιας ΠΡΙΝ 50 ΜΕΡΕΣ -οταν παρεκαμψα τον κ.Τσουκα αφου απο τα 4 email που του εστειλα προωθησε και απαντησε μονο στα 2 πρωτα ,-ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΙΓΕ -και αφου του εδωσα μια εβδομαδα μην τυχον και "παραπεσαν "πουθενα καθως και με reminder mail ΠΟΥΘΕΝΑ δεν αναφερεται οτι θα επρεπε να δωσω πρωτα το παλιο για να μου στειλουν το καινουριο. (ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΛΕΝΕ : ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ Ή ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ) ΔΩΡΕΑΝ )

αντιθετα μου λενε: " θα το παραλαβετε απο τον αντιπροσωπο μας και θα σας ενημερωσει για να το παραλαβετε αυτος μολις φτασει ελλαδα το ανταλλακτικο". (ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ)

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?

ΓΙΑΤΙ "ΑΠΑΙΤΗΣΑ" ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΤΥΞΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ (ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ) ΗΤΑΝ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΑΧΥΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο Κ.ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ

ΕΙΠΑΜΕ Η ΚΑΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ


σε επομενο Mail Μου για το αν το ανταλλακτικο εφτασε με ενημερωσαν οτι : τα ανταλλακτικα θα φτανουν απο ωρα σε ωρα αν δεν εχουν φτασει ηδη".
και παλι δεν λενε πουθενα :¨μην ξεχασετε να μας δωσετε το παλιο"

τους ρωταω για τριτη φορα πλεον οταν αρνειται να μου το δωσει..αν ειναι μεσα στην πολιτικη τους να επιστρεψω το παλιο το οποιο ειναι εκτος εγγυησης -ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ- και οτι λογω κακης συμπεριφορας του αντιπροσωπου τους αρνουμαι να το δωσω και με "συμβουλευουν" μου "προτεινουν" αλλα ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝ .. "

κ. Ζαχαρη θα σας παρακαλουσαμε(ζητουσαμε) αν θελετε (μπορειτε) παρακαλω να το επιστρεψετε στον αντιπροσωπο μας.
(i would ask you if you can please return the parts...)

με απλα λογια εγκειται στην διακριτικη μου ευχερεια και καλη μου προθεση και θεληση να το επιστρεψω ..ομως με την συγνωμη που δεν ελαβα εξαρχης ,αλλα και με το "διαφημιστικο εντυπο" που μου απεσταλλει ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ

και η απαντηση μου ηταν οτι επειδη το θελω για "σουβενιρ" δεν γινεται να το παραδωσω και αν δεν με εξυπηρετησετε θα παραγγειλω καινουριο το οποιο και θα πληρωσω..ομως το παλιο δεν το δινω.

Δε ζητησα απο την xtreme4x4 αντικατασταση του ανταλλακτικου (που αν ειχαν τις γνωσεις θα το αντικαθιστουσαν χωρις δευτερη κουβεντα)

Την αντικατασταση πλεον την "ΑΠΑΙΤΗΣΑ" απο την arb αυστραλιας αφου τους απεδειξα ποιος ή τι φταιει..
Και σαν σοβαρη εταιρεια..μολις εμαθε το προβλημα μου (σε λιγοτερο απο 3 ωρες ) προθυμοποιηθηκε να μου αντικαταστησει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ..
toyota LC95,5VZ-FE,BFG 265/75/16,OME+5cm,WARN9.5xp,700watt lights,bodylift+5cm,30mm wheel spacers,SNORKEL,skid plates,rock sliders,90ltrs water tanks
GENERAL LEE

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by GENERAL LEE »

Πάλι γράφεις πολλά ...
Εγώ , απλά σου ζητάω να γράφεις τα πάντα για να μην υπάρχουν ανακρίβειες και παρεξηγήσεις ... έχει ο κόσμος και νου και κρίση ...
Ούτε ο Τσούκας , ούτε ο Βρεττός κινήθηκαν απειλητικά απέναντι σου ! Ο Παύλος ... το είδε λίγο στραβά και αναγκάστηκα να κάνω εγώ τον πυροσβέστη μιας και μου έτυχε το λαχείο να είμαι εκεί ...
Τώρα για το τσάντα .... καθότι χρόνια στο κουρμπέτι , γνωρίζω ότι η προπαραλήγουσα ποτέ δεν περισπάτε όταν η λήγουσα είναι μακρά .... ναούμ !!! 8-)



i would ask you if you can please return the parts ....

Tο πως το μεταφράζεις εσύ και το πως το μεταφράζω εγώ είναι λίγο διαφορετικό ... εμένα μου κάνει κάτι σαν : Θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να μας επιστρέψετε το ανταλλακτικό , απαίτηση με ευγενικό τρόπο ... μάλλον λόγο Harvard ! :lol: :lol: :lol:

τεσπα ....ο Στάθης μου έχει απαγορεύσει να ξαναγράψω την λέξη << πέργκολα >> εδώ μέσα οπότε και δεν μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα ...

Καλημέρα σας :D
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by Nicolas »

Τελικά μου φάινεται πως ο Τσούκας επικοινωνεί με τους πελάτες του μέσω αντιπροσώπων.

Ο Θοδωρής εκπρόσωπος της εταιρίας.
Ο δικηγόρος για τα δύσκολα. (βρείτε κανέναν άλλον γιατί το copy paste πάει σύννεφο)
Και ο Παύλος μπράβος (για όταν ο δικηγόρος γράφει μαλακίες).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά, πήγε να του επιτεθεί :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μέσα στο μαγαζί :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και οι υπόλοιποι έκαναν τις γλάστρες :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Στατηγέ, θα το καταθέσεις αυτό στο δικαστήριο που προτίθεται να κάνει κάποιος εκ των εκπροσώπων :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Ρε δεν νομίζετε πως τον έχετε πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ μερικοί :?: :?: :?: :?: :?:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Post by toro »

chris lc90 wrote:καλημερα..
Αρη κανενας δε σε βαζει στο τρυπακι και κανενας .......ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ.......(ζηταω συγνωμη απο τους ΑΜΕΑ για την προσβολη που τους κανω)....ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ.....

σε ρωτησε ο νικολας ........................

παμε λοιπον στις επεξηγησεις : ..................ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ.....

σε κανενα email του, που μου εστειλε για να παω να το παραλαβω δεν μου το ζηταει.Και δεν του πεφτει και λογος να μου το ζητησει αφου αυτος δεν ζητησε ανταλλακτικο απο την arb για να με καλυψει αναγνωριζοντας το λαθος το ΠΟΥΘΕΝΑ δεν αναφερεται οτι θα επρεπε να δωσω πρωτα το παλιο για να μου στειλουν το καινουριο. (ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΛΕΝΕ : ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ Ή ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ) ΔΩΡΕΑΝ )

αντιθετα μου λενε: " θα το παραλαβετε απο τον αντιπροσωπο μας και θα σας ενημερωσει για να το παραλαβετε αυτος μολις φτασει ελλαδα το ανταλλακτικο". (ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ)

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
ΕΙΠΑΜΕ Η ΚΑΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ


σε επομενο Mail Μου ..αν ειναι μεσα στην πολιτικη τους να επιστρεψω το παλιο το οποιο ειναι εκτος εγγυησης -ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ- και οτι λογω κακης ...........ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ
.......ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ.......


Την αντικατασταση πλεον την "ΑΠΑΙΤΗΣΑ" απο την arb αυστραλιας αφου τους απεδειξα ποιος ή τι φταιει..
Και σαν σοβαρη εταιρεια..μολις εμαθε το προβλημα μου (σε λιγοτερο απο 3 ωρες ) προθυμοποιηθηκε να μου αντικαταστησει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ..[/b]
...........ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ........ Εσθανομαι....... ποοοοολλλυ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!....... Καληνυχτα απο εναν ΑΣΧΕΤΟ!!!!!!!........... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Post Reply

Return to “Περί τετρακίνησης και λοιπών θεμάτων...”