Παραπληροφόρηση

Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

YJ ''The Doctor'' wrote: Εγω το μονο που γνωριζω ειναι μια βλακοφατσα με κοτσιδα να με κοιταζει με τρομο και ειμαι σιγουρος οτι θα την ξαναδω ;)
Attachments
blakofatsa.PNG
blakofatsa.PNG (344.36 KiB) Viewed 2860 times
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: Παραπληροφόρηση

Post by mitsos »

Φιλε μου Σαραντη, αγαπητε μου Τακη,
Καλως η κακως δεν εχω μαθει να κρυβομαι κ το ξερετε ολοι σας.
Επισης ξερετε ολοι σας τι ΑΚΡΙΒΩΣ γινοτανε τοτε εκει.

Για οσους δεν ξερουνε:
Μιλαμε για τον "κομμενο δρομο" οπου τα πληρωμτα φτανοντας κ πριν ξεκινησουνε το μεγαλο ανεβασμα επρεπε -με εντολη των αρχοντων του αγωνα κ της οργανωσης, να κανουνε "διπλη ασφαλιση" για να ανεβουνε.
Δλδ βαζανε τον δικο τους εργατη για να κανουνε το ανεβασμα κ εναν καλα ασφαλισμενο εργατη της οργανωης μπροστα στο αυτοκινητο τους ωστε αν ο δικος τους "αστοχουσε" το αγωνιστικο να μην εφευγε με τουμπες.
Κατα την διαδικασια του ανεβασματος (που το αγωνιστικο ανεβαινε με ιδια μεσα η με την βοηθεια του ζευγαριου του) ο δευτερος εργατης "η ασφαλεια της οργανωσης" μαζευοταν για να ειναι σε ορια ασφαλειας αλλα να μην βοηθαει το οχημα κατα το περασμα του.
Οταν το οχημα πλεον ανεβαινε, ο εργατης της οργανωσης επρεπε να ξεδιπλωθει παλι (γιατι ειχε μαζευτει κατα την διαδικασια που ανεφερα) ωστε να περιμενει το επομενο οχημα που θα φτασει.
Το τελευταιο που πρεπει να αναφερω ειναι οτι επειδη ο δρομος που ηταν παρκαρισμενο το οχημα "της ασφαλειας" ηταν ελαφρα ανηφορικος, ο χειριστης του εργατη δεν ειχε καλη οπτικη επαφη με τον πατο της ανηφορας απ οπου ξεκινουσε το αγωνιστικο.
Το οχημα οντως ανηκε σε γνωστο ανθρωπο στο χωρο, με μεγαλη εμπειρια.

Η παραπανω φωτο ΕΙΝΑΙ πραγματικη κ αν θελουνε να γραψουμε ειλικρινα αν η παραπανω προταση ειναι αληθεια η ψεμματα, ναι ειναι αληθεια οτι ο μικρος χειριζοτανε τον εργατη.
Αυτο που ομως δεν αναφερεται (η τουλαχιστον δεν αναφερεται στο παραπανω αποσπασμα γιατι το αρθρο ολοκληρο δεν το εχω διαβασει) ειναι οτι ο μικρος χειριζοτανε τον εργατη κατα το ξετυλιγμα του, που στην ακρη του δεν ηταν δεμενο τπτ κ μονος σκοπος ηταν να φτασει ο γατζος στον πατο της κατηφορας κ να περιμενει το επομενο οχημα.
Σε ενα μερος δλδ της διαδικασιας που δεν ενειχε τον παραμικρο κινδυνο για κανεναν!
Κατα το περασμα του αγωνιστικου κ το μαζεμα του εργατη ασφαλειας, τον εργατη χειριζοτανε φυσικα ο πατερας του.
Θα μπορουσε στην θεση του μικρου να ειναι ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ξερει να πατησει ενα κουμπι κ απο τον τροπο που συνεργαζοντουσαν πατερας-γιος ηταν πασιφανες οτι ο μικρος το ειχε κανει πολλες φορες στο παρελθον.
Διπλα του δε συνεχεια κ μπροστα στον εργατη ακομα κ κατα το ξετυλιγμα του ηταν ο φιλος του πατερα του.

Αν καποιος θεωρει το παρπανω μεμπτο δεν εχω παρα να το δεχτω, γιατι ηταν τα πραγματικα γεγονοτα.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

tmag01.jpg
tmag01.jpg (116.84 KiB) Viewed 2836 times
tmagscr01.jpg
tmagscr01.jpg (144.24 KiB) Viewed 2836 times
tmagscr02.jpg
tmagscr02.jpg (47 KiB) Viewed 2836 times
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

Οπως εντάλθειν δεν σχολιάζω, το αφήνω σε εσάς.
Σας δίνω και ένα παλαιότερο e-mail τους περί αναγγελίας του αγώνα τους....

arsikoinopoiisis.jpg
arsikoinopoiisis.jpg (117.71 KiB) Viewed 2826 times
και όπως μου ζητήθηκε την απέσυρα
με τρελόν μην τα βάζεις
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Η συκοφαντική συζήτηση με ύβρεις και μη στοιχειοθετημένες κατηγορίες και λοιπές τακτικές είναι προνόμιο σας αγαπητέ ανυπόγραφε αρθρογράφε. Οι τελευταίες σελίδες του εντύπου σας "Θύρα 0" αυτό ακριβώς κάνουν. Μην θίγεστε όταν θίγετε εσείς όλους τους άλλους.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Γιατί χωρίς σχόλια :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Έχω και εγώ μήνυμα προς την εταιρία τεραμαγκνα

Σας επισημαίνω πως απαγορεύεται να "αντιράφετε" από το παρόν forum.
Παρακαλώ λοιπόν όπως διαγράψετε το μισό forum σας ή
παραδεχτείτε πως, που σας χάνουμε που σας βρίσκουμε, εδώ είστε πάλι για κανένα ψίχουλο.
Και χωρίς σχόλια παρακαλώ.

Από το executive committee του μεγαλύτερου και καλυτερότερου forum που γαμεί και δέρνει, έτσι

http://www.to4x4.gr


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

Πάντως στο άρθρο της φυλλάδας που μας παραπέμπει για να δούμε ποιοι ήταν οι άρχοντες στους συγκεκριμένους αγώνες, που πήγα και το διάβασα ο μαλάκας, δεν μας λέει τίποτε ονόματα παρά μόνον υπονοούμενα και όποιον πάρει ο χάρος, σύμφωνα πάντα με την πάγια τακτική του της λασπολογίας.

και βλέπω και καταλαβαίνω πόσο μαλάκας φαινόμουνα στα μάτια όλου του κόσμου όταν τον στήριζα και το υπερασπιζόμουνα στα ψέματα και τις διαβολές που διέσπειρε.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα...


Αυτή η ξαφνική αγάπη, πού οφειλεται??
Έχει σχέση με τις πρόσφατες αγάπες στο καγκουρογιατρό?
Και αυτές που οφείλονται?


Μπαίνει η άνοιξη...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Ρε pienaf είσαι αργός ρε παιδί μου...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Παραπληροφόρηση

Post by YJ ''The Doctor'' »

friar wrote:Πάντως στο άρθρο της φυλλάδας που μας παραπέμπει για να δούμε ποιοι ήταν οι άρχοντες στους συγκεκριμένους αγώνες, που πήγα και το διάβασα ο μαλάκας, δεν μας λέιε τίπορε ονόματα παρά μόνον υπονοούμενα και όποιον πάρει ο χάρος, σύμφωνα πάντα με την πάγια τακτική του της λασπολογίας.

και βλέπω και καταλαβαίνω πόσο μαλάκας φαινόμουνα στα μάτια όλου του κόσμου όταν τον στήριζα και το υπερασπιζόμουνα στα ψέματα και τις διαβολές που διέσπειρε.

Εμενα μου εκανε τα ιδια και ..... ΑΚΟΜΗ μου λενε, ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ μαλακα ΤΟΥ ΚΟΤΣΙΔΑ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Να βλεπεις να 'μαθαινεις' :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”