Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

Για σου πρόεδρε με την ζεϊμπεκιά σου!!!!!! :D :D




Διακρίνω και γνωστές φάτσες. Ήσασταν καλή παρέα τελικά. ;)
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by antonisxj »

georgexj wrote:...για αλλη μια φορα ενα ευχαριστω στον αλεξανδρο(ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟ)που πραγματικα σκιστηκε εστω κ τηλεφωνικα για ολα!! ;) ;) ;)
μαλακία είναι...
δεν μ'αρέσει.
σιγά μην του πείς κι'ευχαριστώ...
εγώ όταν θα βάλω, δεν θα τον ευχαριστήσω...

τουλάχιστων δουλεύει καλά? ή μαλακίες?
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

μια χαρα δουλευει.τα παει τα λαστιχα γαμιοντας!!μην ψαρωνεις κ εσυ με τις μαλακιες που εγραψε ο αποστολης για να τσιμπησει ο ντριμονης!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

Drimon wrote:
georgexj wrote:...δυστηχως βιντεακια δεν εχω.δεν ηθελα να βγαζω το μωρακι εξω απο το αυτοκινητο για να με τραβαει βιντεακια γιατι εκανε πολυ κρυο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Δεν το έβγαζες για βιντεάκια γιατί δεν προλάβαινε να μαζεύει λάδια! :lol: :lol: :lol:

georgexj wrote: ...βεβαια το παιχνιδι ητανε λιγο αλλα παιξαμε...
Γιατί; Έμεινες από τιμόνι και δεν μπόρεσες να χαρείς;;;; :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Και στο έχω πει! Όταν θες να πας κάπου σίγουρα και να το ευχαριστηθείς πες μου να σου δίνω τον "αυτοκράτορα"! Για να μην γίνονται και χάλια τα παπουτσάκια του "μωρού"! ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Λοιπόν αν κ στο είπα κ στο μνμ αλλα θα σε κραξω κ δημόσια!!δεν μπορω!!
1)αν εμένα απο τιμόνι πως ήρθα ρε παπαρα τόσα χιλιόμετρα;;έχεις οδηγήσει ποτε με μηχανικό τιμόνι κ Τέτοια Λαστιχα;;
2)επειδή σε πήρε τηλ ο Αποστολης την Δευτέρα το μεσημέρι κ σου είπε διάφορες μαλακιες οτι κ καλα ηρθε το ναβαρα για τεχνικη υποστηριξη ΕΣΥ αμέσως τα πιστεψες;;τελικά πόσο ΓΑΤΑΚΙ ΕΊΣΑΙ!!
καλα κάνουμε τελικά κ σε κραζουμε ελεύθερα!!
3)ΠΆΡΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΙΠΑ!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ 2012!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


γατακι παρε μου μια πιπα!!!
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by ROCKY XXX »

Ντριμον αστον να λεει!!!!!αδιασε ολα τα τηγανολαδα στα τρικαλα κορινθιαν για να γεμισει το υδραυλικο :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


περναγε στο δρομο και τον κυνηγαγαν ολα τα αδερποτα :lol: :lol: :lol: :lol:
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

ROCKY XXX wrote:Ντριμον αστον να λεει!!!!!αδιασε ολα τα τηγανολαδα στα τρικαλα κορινθιαν για να γεμισει το υδραυλικο :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


περναγε στο δρομο και τον κυνηγαγαν ολα τα αδερποτα :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

ROCKY XXX wrote:Ντριμον αστον να λεει!!!!!αδιασε ολα τα τηγανολαδα στα τρικαλα κορινθιαν για να γεμισει το υδραυλικο :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


περναγε στο δρομο και τον κυνηγαγαν ολα τα αδερποτα :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

Και με κινητήρα 1.6cc και με 37άρια!!! ;)



User avatar
manos4x4
Posts: 48
Joined: Sun Nov 01, 2009 22:40

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by manos4x4 »

ΑΝΤΩΝΗ:

Βγάλε γρήγορα τον υποπόταμο γιά να αρχίσει η δράση του :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=LFybwg4w ... r_embedded#!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

κ μερικες προσωπικες στιγμες του βασιλια απο το τριημερο της πρωτοχρονιας στο ναυπλιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”