Καγκουρο video & φωτο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

Εεεε γιατί τον καίει ρε τρελογιατρε;;δεν ξέρεις ;;δεν φτάνει που θα τον ψωλιασουνε ένα σωρό αυτοκίνητα θα γίνει κ ρεζίλι απο αλλα τόσα άτομα κ παει λέγοντας!!ενω άμα τον ψωλιαζανε αμερικανακια θα έβρισκε δικαιολογία!!τώρα να σε δω μαλάκα ντριμονη τι θα κανείς!!

Θες να σου πω εγω τι θα κανείς;;θα φας τις ψωλιές σου απο τα αλλα τζιμνακια κ θα έρθεις μετα σε μένα να μου πάρεις μια πιπα για να σου φύγει η καούρα που θα έχεις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by georgexj »

YJ ''The Doctor'' wrote:
georgexj wrote:




τα υπολοιπα μολις ανεβουν :|
αυτο θα σου χωσει τις μεγαλες ψωλιες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


κ μην τρελαθει κ κανενας τσελιος κ σου ερθει με το τζιμνι κ δεν θα ξερεις απο που να στριψεις μετα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

YJ ''The Doctor'' wrote: Ρε Παπαρα Ντριμονη εγω μιλάω για το έδαφος που έχεις να αντιμετωπίσεις και οχι για τα Suzuki του club μας, αυτά σε έχουν για προγευμα.
Θα τους ενημερώσω για τα σχόλια σου για να σε υποδεχτούνε ως αρμόζει.
Γιατί;;; Τί έχει το έδαφος;;; Μια χαρά είναι!
YJ ''The Doctor'' wrote: Εσένα όμως τι σε καίει που εχουμε πολλα Jimny??? E???
Γιατί τα βρίζετε...τα βρίζετε αλλά αυτά σας ξελασπώνουν. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by Drimon »

georgexj wrote:Εεεε γιατί τον καίει ρε τρελογιατρε;;δεν ξέρεις ;;δεν φτάνει που θα τον ψωλιασουνε ένα σωρό αυτοκίνητα θα γίνει κ ρεζίλι απο αλλα τόσα άτομα κ παει λέγοντας!!ενω άμα τον ψωλιαζανε αμερικανακια θα έβρισκε δικαιολογία!!τώρα να σε δω μαλάκα ντριμονη τι θα κανείς!!

Θες να σου πω εγω τι θα κανείς;;θα φας τις ψωλιές σου απο τα αλλα τζιμνακια κ θα έρθεις μετα σε μένα να μου πάρεις μια πιπα για να σου φύγει η καούρα που θα έχεις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εσύ μην μιλάς γιατί έχω πολλά ράμματα για την γούνα σου!!! :twisted:
Εσύ να βλέπεις το τερέν για να βάλεις τα κατάλληλα λάστιχα (είδα ότι πήρες και ζάντες). Μην διανοηθείς να μου πεις ότι δεν βγαίνω γιατί δεν έχω λάστιχα..............
.
.
.
.
θα ακουστεί το κράξιμο μέχρι την Λάρισα!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by YJ ''The Doctor'' »

Χεχεχε, Drimon εισαι .....

Λοιπον, ακου πως εχει το σκηνικο....

ερχεσαι μαζι με τους αλλους τους καγκουρες και ξεκιναμε τη βολτα.....
ξεμπερδευεις με τα Jimny & Samurai του club μας γιατι τα εχεις για χαβαλε.....
αναλαμβανεις τον Δον και τον χωνεις σε περασμα που μονο εσυ βγαινεις.....
βαζεις στοχο τον Αρχι και τον ξεφτυλλιζεις....
παιρνεις εμενα στο κατοπι και με στελνεις αδιαβαστο....
και στο τελος, πατας και τον Crazy γιατι ο Αυτοκρατωρ δεν πιανεται.

... και τελικα εισαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ :lol:
Και μετα ξυπνας :mrgreen:

Ρε καραμιχαλε Ντριμονι τι ειναι αυτα που γραφεις, θα σε φαει ζωντανο ο Δον!!!!!!
Με οτι λαστιχα και να εχει.....

Τωρα περα απο το χαβαλε που κανουμε ( ? ) να και μερικα ακομη βιντεακια...






απο την ιδια βολτα, στα μερη που θα τριγυριζουμε στην Ε' :mrgreen: :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by johny4x4 »

YJ ''The Doctor'' wrote: Ρε καραμιχαλε Ντριμονι τι ειναι αυτα που γραφεις, θα σε φαει ζωντανο ο Δον!!!!!!
Με οτι λαστιχα και να εχει.....
Οπως θα ελεγε και ο αποστολος..........αχ καημένε γιατρέ........
Αμα έχει βρέξει και δεν είναι στεγνά μόνο με την σκέψη θα γλιστράει και θα πηγαίνει προς τα πίσω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχεις ξεχασει γιατρε πως δουλεύουνε στην λάσπη τα 80/20 εχεις συνηθίσει με το boggeraki.... Για ρώτα το γιωργάκι να σου πει!!!!!!!!
Image
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by YJ ''The Doctor'' »

johny4x4 wrote:[

Οπως θα ελεγε και ο αποστολος..........αχ καημένε γιατρέ........
Αμα έχει βρέξει και δεν είναι στεγνά μόνο με την σκέψη θα γλιστράει και θα πηγαίνει προς τα πίσω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχεις ξεχασει γιατρε πως δουλεύουνε στην λάσπη τα 80/20 εχεις συνηθίσει με το boggeraki.... Για ρώτα το γιωργάκι να σου πει!!!!!!!!

Ρε Johnny μηπως τελικα εχει δικιο ο Αρχι? Ε? Ελα λεγε, αληθεια τωρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τι αγαπες ειναι αυτες με τον κοντοπουτανο? Τι σου εχει κανει και τον υπερασπιζεσαι συνεχεια??? Σου δωσε καμια αδερφη του? Καμια ξαδερφη? Η συμβαινει τιποτα αλλο, μεγαλυτερο και βαθυτερο μεταξυ σας? Ε?

Οπως και να εχει το θεμα, με λαστιχα η χωρις μην μου πεις οτι ο Δον δεν τον εχει χαλαρα τον Drimon, ελα τωρα......για πλακα.
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by fantomas »

YJ ''The Doctor'' wrote:[


Οπως και να εχει το θεμα, με λαστιχα η χωρις μην μου πεις οτι ο Δον δεν τον εχει χαλαρα τον Drimon, ελα τωρα......για πλακα.


αν παει με αυτα τα λαστιχα ο Δον, θα του κλασει μια μαντρα α......α του Ντριμον!!!!!!
Ουτε για ποτισμα δεν παει!!!
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by johny4x4 »

YJ ''The Doctor'' wrote:
johny4x4 wrote:[

Οπως θα ελεγε και ο αποστολος..........αχ καημένε γιατρέ........
Αμα έχει βρέξει και δεν είναι στεγνά μόνο με την σκέψη θα γλιστράει και θα πηγαίνει προς τα πίσω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχεις ξεχασει γιατρε πως δουλεύουνε στην λάσπη τα 80/20 εχεις συνηθίσει με το boggeraki.... Για ρώτα το γιωργάκι να σου πει!!!!!!!!

Ρε Johnny μηπως τελικα εχει δικιο ο Αρχι? Ε? Ελα λεγε, αληθεια τωρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τι αγαπες ειναι αυτες με τον κοντοπουτανο? Τι σου εχει κανει και τον υπερασπιζεσαι συνεχεια??? Σου δωσε καμια αδερφη του? Καμια ξαδερφη? Η συμβαινει τιποτα αλλο, μεγαλυτερο και βαθυτερο μεταξυ σας? Ε?

Οπως και να εχει το θεμα, με λαστιχα η χωρις μην μου πεις οτι ο Δον δεν τον εχει χαλαρα τον Drimon, ελα τωρα......για πλακα.
Δεν εγραψα πριν ρε γιατρε οτι κανω αλαξοκολιες με τον ντριμονι???
τι αλλο θες να μάθεις?
Σχετικα με τα λαστιχα δεν απαντάω γιατι ξερω οτι κάνεις πλακα και χαιδεύεσαι!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Να σου πω ρε γιατρε βλεπω ωραια βιντεο εδω αλλα εκεινον εκει τον τσελιο δεν το βλεπω σε κανενα.
Δεν θα μου φαινοτανε περιεργο αλλα εχω δει φοτος και ητανε εκει στην εκδρομη το wrangler. Τι συνεβη?
Κρυβοτανε????
Image
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο video & φωτο

Post by YJ ''The Doctor'' »

johny4x4 wrote:
Δεν εγραψα πριν ρε γιατρε οτι κανω αλαξοκολιες με τον ντριμονι???
τι αλλο θες να μάθεις?
Σχετικα με τα λαστιχα δεν απαντάω γιατι ξερω οτι κάνεις πλακα και χαιδεύεσαι!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To διαβασα μετα ρε Johnny, sorry δεν ηξερα για τον ερωτα σας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Λες λοιπον οτι ο Ντριμονις θα τον σκισει τον Δον.... θα δειξουν τα βιντεο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
( εαν ερθει ο Ντριμονης :mrgreen: )
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”