ARO 240.

vasilisaro
Posts: 4
Joined: Thu Jul 07, 2011 11:00

Re: ARO 240.

Post by vasilisaro »

John Derre wrote:Φίλοι μου γεια σας. Δεν χαθηκα απλα εμπλεξα με τις καλοκαιρινες αγροτικες εργασιες και δεν ειχα χρονο να ασχολιθω με το 4χ4.....
Τι χρυσαφια είναι αυτά..?? Αρχιζεται και με βαζεται σε πιρασμό να πάρω και εγώ ενα Αro 240 για να μπορεσω να περασω εναν ευχαριστο χειμωνα ανακατασκευαζοντας το. Γιατι η πατεντα και η ανακατασκεβη ειναι η ζωή μου.
Φτιαξε κι εσυ ενα aro να ειμαστε δυο..να μην ειμαι ο μοναδικος που εχω aro!!! :D
δημητρης - series 2a
Posts: 8
Joined: Wed Jun 17, 2009 14:59

Re: ARO 240.

Post by δημητρης - series 2a »

καλησπερα υπαρχει ενα σε μαντρα στην πατρα και ειναι εξωτερικα σε πολυ καλη κατασταση
θα περασω να ρωτησω το τηλεφωνο του και θα σε ενημερωσω
vasilisaro
Posts: 4
Joined: Thu Jul 07, 2011 11:00

aro

Post by vasilisaro »

Εγω πιστευω πως δεν πρεπη να υπαρχουν πολλα aro στην ελλαδα..δεν ξερω τι τα κανανε...μπωρη να τα καταστρεψανε... :(
Last edited by XAΡΙΔΗΜΟΣ on Thu Jul 28, 2011 10:01, edited 1 time in total.
Reason: ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ POST ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΝ ΘΕΜΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
vasilisaro
Posts: 4
Joined: Thu Jul 07, 2011 11:00

aro

Post by vasilisaro »

Βρηκα ανταλλακτικά για aro 240 στη θεσσαλονικη...αλλα δυστυχως ειναι λιγο ακριβα..π.χ 2 εμπρόστια φτερα και μια μασκα γυρο στα 350 ευρώ (καινουρια)
Last edited by XAΡΙΔΗΜΟΣ on Thu Jul 28, 2011 18:22, edited 1 time in total.
Reason: ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ POST ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΝ ΘΕΜΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΝΕΑ ΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
John Derre
Posts: 16
Joined: Mon Jan 17, 2011 22:33

Re: aro

Post by John Derre »

vasilisaro wrote:Βρηκα ανταλλακτικά για aro 240 στη θεσσαλονικη...αλλα δυστυχως ειναι λιγο ακριβα..π.χ 2 εμπρόστια φτερα και μια μασκα γυρο στα 350 ευρώ (καινουρια)


Βασιλη ο Χαριδημος μου ειπε να το σκεφτω πριν αποφασισω για να αγορασω ΑΡΟ για' αυτο προβλεπω να μενεις μονος σου. Θα δουμε βεβαια στην πορεια γιατι τωρα ειμαι τοσο φορτωμενος απο δουλειες που δεν μπορω να σκεφτω τιποτα. Αυτα ειναι χειμωνιατικα χομπι. Εχω καποιες φωτο απο uaz Βουλγαριας σε ψηφιακη μηχανη. Παρακαλω δωστε οδηγιες πως να τις ανεβασω.
User avatar
XAΡΙΔΗΜΟΣ
Posts: 638
Joined: Mon Jan 18, 2010 17:58

Re: ARO 240.

Post by XAΡΙΔΗΜΟΣ »

Τest-drive στο ARO-240 σε τεύχος των 4Τροχών πολλά-πολλά χρόνια πίσω (Απρίλιος 1974..)
Πατήστε τα εικονίδια, πιστεύω διαβάζεται το κείμενο..

Image_ImageImage
Imagewww.sdio.gr_ _ _ _

1943 Chevrolet C8A (50% complete)
1940 ΒSA M20 (70% complete)
heroicentaur
Posts: 162
Joined: Tue Sep 29, 2009 14:15

Re: ARO 240.

Post by heroicentaur »

Απηστευτο τη extra ειχαν τα τοτε αυτοκινητα (ανοιγοκλειομενα καθισματα) και τη εχουνε τωρα :o

Μου εκανε εντυπωση το κειμενο συγκεκριμενα για το 4χ4 (σαν του NIVA) τρομερα δυσκολο για να καταλαβει καποιος που δεν εχει ιδεα απο 4χ4 και ειδικα για την τοτε εποχη.
Image ImageImage
dan
Posts: 3
Joined: Sun Oct 23, 2011 11:15

Re: ARO 240.

Post by dan »

Kalispera,
Eimai kenourgios s`auto to forum, eimai tora stin Thessaloniki kai exo Aro 244. Psaxno gia agora ena Aro me pinakides IX, gia parea 4x4, gia taxidia stin Roumania.
To autokinito to exo ftiaxi tora prosfata kai exo Roumanikes pinakides.

Image

Image
Last edited by XAΡΙΔΗΜΟΣ on Mon Feb 13, 2012 10:30, edited 2 times in total.
Reason: ΔΙΟΡΘΩΣΗ LINKS.
dan
Posts: 3
Joined: Sun Oct 23, 2011 11:15

Re: ARO 240.

Post by dan »

dan wrote:Kalispera,
Eimai kenourgios s`auto to forum, eimai tora stin Thessaloniki kai exo Aro 244.

Psaxno gia agora ena Aro me pinakides IX, gia parea 4x4, gia taxidia stin Roumania.
To autokinito to exo ftiaxi tora prosfata kai exo Roumanikes pinakides.
Image
Post Reply

Return to “Τα Αυτοκίνητα μας - Φωτογραφίες”