πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ wrote:Γιωργο εδω θα βρεις πολλα...!!!!!
http://shop.poisonspyder.com/Jeep-Rocke ... r-s/73.htm

σε ευχαριστω ρε φιλαρακι αλλα δεν εχω σκοπο να πληρωσω!!!οταν το φτιαχνεις δεν το λυπασαι αλλα αμα το πληρωσεις το λυπασαι!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by antonisxj »

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ wrote:Γιωργο εδω θα βρεις πολλα...!!!!!
http://shop.poisonspyder.com/Jeep-Rocke ... r-s/73.htm
πώς φαίνεται ότι δεν ξέρεις τον Δόν.
είναι δυνατόν να λές στον Δόν να δώσει λεφτά για να αγοράσει τσίγκους απο Αμερική?
είναι δυνατόν?
δυο τσίγκους και δυό σωλήνες... ακόμα και αυτά δεν θα τα πληρώσει, θα τα βρεί ρετάλια απο σιδεράδικα και θα τα πάρει τζάμπα.
ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ
ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΑΜΑΞΙ, ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ.
ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΩΝ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ
ΟΤΑΝ ΓΙΝΩ ΠΑΠΟΥΣ ΘΑ ΛΕΩ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ "ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ"
if it doesn't break, fix it until it does
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by fantomas »

Drimon wrote:
georgexj wrote: κ αφου τελειωσαμε τις εργασιες για σημερα τι βλεπουμε???τελικα ενα wrangler δεν μπορει να ειναι σωστο αυτοκινητο αν δεν εχει κατι απο κατι ανωτερο!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Image
Ρε π@π@ρα Μιχαλόπουλε τέτοια λες και μου δίνεις τροφή για σχόλια. :twisted:

Θυμάσαι τι μου έλεγες στο τηλεφώνημα που σου είχα κάνει προχθές; :roll:
Εκείνο που χτύπαγες το κεφάλι σου που δεν με ηχογραφούσες! :twisted:
Μήπως μου έλεγες ότι έδιωξες την γριά, γιατί δεν μπορούσε να αντέξει τους Dana 60, επειδή δεν έχει σασί, και γι αυτό το λόγο πήρες το wrangler;;! :roll: :twisted: :twisted:



Παρακαλώ τον φίλο μου τον kiteman να συνεχίσει το κράξιμο. Ευχαριστώ! :mrgreen: :mrgreen:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????? ΤΕΤΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ??????????????
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by Drimon »

fantomas wrote: ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????? ΤΕΤΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ??????????????
Δεν ήξερες, δεν ρώταγες;;!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Κώστα χίλια συγνώμη ξερω πως είσαι πολύ καλύτερος και ότι και να κανωθα παραμεινω κούκος και ας βάλω και
ντανα και νταρντανα
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Με αυτή την μετατροπή το μόνο που προσπαθώ να κάνω ειναι να τον φτάσω έστω και λίγο,δεν αντέχω άλλη ξεφττλα ρε παιδιά ίσως με ένα τέρας μπορέσω να κάνω ότι και ο Κώστας αλλά οπως και να έχει τον θαύμαζω
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

Ο άνθρωπος μπορεί να βγει από βούρκο με λάστιχο 50-50 και εγώ ακόμα εκεί να παλεύω αλλά τώρα άλλαξαν οι ρολόι, δεν θα είμΑι πλέον η ντροπή της παρέας ,και ότι λέω γι το κιτε μαλακιες είναι αφού ο άνθρωπος εδώ δεν έχει ανταγωνισμό,ΕΙναι ο καλύτερος
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by comanche »

Kαλημέρα φιλαράκι μου....να υποθέσω ότι δεν θα πάμε στα μπουζούκια και να πάω για ύπνο..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by comanche »

τώρα το είδα το μήνυμα και γελάω ακόμα...ούτε εγώ άντεχα Δον...έβγαλα και έβαλα δύο προφυλακτήρες (τράμπα ) και λόγω του νεαρού της ηλικίας πρέπει να κουράστηκα..
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: πατεντα τσιγκος ΔΟΝ κ ROCKY XXX

Post by georgexj »

πουστη βλαχο κωστα θα σε γαμησω!!!!


λοιπον εχτες ειχαμε βγει για ποτακι με το φιλαρακι τον κωστα κ μου λεει!!
φερε μου το κινητο σου να μπω μεσα στο to να δω τι μαλακιες εχεις γραψει!!
κ αυτος εκτος το ειδε τι ειχαμε γραψει μπεικε κ με το λογαριασμο μου κ εγραψε κ αυτες τις πιπες!!!


κοιτατε να δειτε που μπορει να φτασει ενας ανθρωπος!!!!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


ανοιξες πολεμο μεγαλο!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”