ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗ

User avatar
forester
Posts: 17
Joined: Mon Mar 29, 2010 16:34

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by forester »

Και το αντίγραφο των πρακτικών όπως το παρέλαβα την Τετάρτη 01/12/2010
Image
User avatar
ageorgakis
Posts: 41
Joined: Mon Nov 23, 2009 13:44
Contact:

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by ageorgakis »

Γιάννη Στεφανίδη,

1) Διόρθωσε με αν δεν κάνω λάθος, αλλά ήσουν και εσύ ένας από αυτούς που ψήφισαν, και μάλιστα έβαλες υποψηφιότητα για μέλος του Δ.Σ, με αποτέλεσμα (καλώς ή κακώς) να μη σε ψηφίσουν τα μέλη της λέσχης. Δε σου φαίνεται περίεργο να βγαίνεις τώρα, μετά από τόσους μήνες, και να γράφεις πως θεωρείς τόσο το Δ.Σ. όσο και την Εξελεγκτική Επιτροπή ως παράτυπα εκλεγμένα όργανα;

2) Για το θέμα του Μπαρμπούρη, θα συμφωνήσω με την απάντηση του προέδρου. Είναι προσωπικό σας θέμα και δε μας αφορά. Βρείτε τα μεταξύ σας και αφήστε της κλάψες, λες και είμαστε στο δημοτικό. Αν δε συμφωνείς με τις ιδέες του Μπαρμπούρη συζήτησε το στο Δ.Σ. και άσε το Δ.Σ. να αποφασίσει δημοκρατικά, αλλά μην ανακατεύεις τα προσωπικά σας θέματα.

3) Όσο για τα θέματα που τόσο έχεις φαγωθεί να αναρτήσεις στον πίνακα, δες τις απαντήσεις #1 και #2 πιο πάνω. Γράφεις τα ίδια και τα ίδια τόσους μήνες. Γράψε και τίποτε καινούργιο επιτέλους!

Αλέξης Γεωργάκης
User avatar
forester
Posts: 17
Joined: Mon Mar 29, 2010 16:34

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by forester »

Για την τακτοποίηση των τυπικών θεμάτων που αναφέρω το ζητάω και το συζητάω σε όργανα (Δ.Σ. και Εξελενκτική επιτροπή ) και σε προσωπικές συζητήσεις εδώ και 8 μήνες . Πίστευα ότι ήταν τυπικά θέματα και μπορούσαν σε φιλικό επίπεδο και με καλή διάθεση να διευθετιθούν . Αυτό δεν έχει επιτευχθεί . Ηταν και είναι απλές παρατυπίες που αν θέλαμε θα είχαν διορθωθεί . Το σοβαρότερο μου πρόβλημα δεν είναι αυτό .
Το σημαντικό και σοβαρό πρόβλημα είναι η απαγόρευση της διατύπωσης και της έκφαρσης της γνώμης και άποψης μου .
Βασικά συστατικά της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ .
Η απόφαση που πήρε το Δ.Σ. στο θέμα αυτό είναι ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΝ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ και για αυτό το αντίγραφο του πρακτικού είναι "δικηγορίστικα" διατυπωμένο και οχι ξεκάθαρο

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΗ και ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΗ .
User avatar
ageorgakis
Posts: 41
Joined: Mon Nov 23, 2009 13:44
Contact:

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by ageorgakis »

εεε ρε χούντα που χρειάζεται! :lol:
Ρε Γιάννη, πάμε να σκαρφαλώσουμε σε κανά βουνό, να κολλήσετε (εσείς με τα Defender), να σας ξεκολλήσουμε (εμείς με τα Jeep), να φάμε τα μπριζολίδια μας και άσε τις γκρίνιες τώρα! Αρκετή μιζέρια τρώμε κάθε μέρα. Χαλάρωσε και εσύ λιγάκι.
freskos
Posts: 98
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:49

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by freskos »

forester wrote:Image

Image
Sorry για το άσχετο της παρέμβασής μου αλλά δεν κρατήθηκα (συνήθως τα καταφέρνω τώρα πια). Ακόμα και αν η Λέσχη πήγε στη Στενή με σκοπό να ενισχύσει επιχείρηση που εργάζεται ως υπάλληλος μέλος της που ακριβώς είναι το πρόβλημα ??? Έπρεπε μήπως να γίνει κάνας διεθνής διαγωνισμός για να προκύψει η φθηνότερη επιλογή ώστε να είναι του γούστου σου η οργάνωση ή μήπως έχεις κάνα κολλητό στην περιοχή που έχασε πελατεία ? Πρόβλημα θα υπήρχε αν ο Βαγγέλης ήταν πρώτα υπάλληλος της επιχείρησης και μετά γινότανε μέλος της Λέσχης με σκοπό να αντλήσει πελάτες κάτι που όμως γνωρίζουμε ότι δεν ισχύει.
Μόνο ένας άνθρωπος με πολύ κακία μέσα του και απίστευτη μικροπρέπεια θα μπορούσε να ασχοληθεί με κάτι τέτοιο. Χωρίς να σε γνωρίζω, νομίζω καλά σου τα είπε ο Βαγγέλης στο μήνυμα.....
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by StruppiTeam »

Φίλε Γιάννη Στ.

User avatar
forester
Posts: 17
Joined: Mon Mar 29, 2010 16:34

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by forester »

freskos wrote: Χωρίς να σε γνωρίζω, νομίζω καλά σου τα είπε ο Βαγγέλης στο μήνυμα.....
Αν πιστεύεις οτι με τέτοιον τρόπο λύνονται προβλήματα τοτε αυτό μάλλον δείχνει και το επίπεδο σου
User avatar
black pete
Posts: 57
Joined: Sat Jul 11, 2009 20:00
Location: Ροδος
Contact:

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by black pete »

forester wrote:
freskos wrote: Χωρίς να σε γνωρίζω, νομίζω καλά σου τα είπε ο Βαγγέλης στο μήνυμα.....
Αν πιστεύεις οτι με τέτοιον τρόπο λύνονται προβλήματα τοτε αυτό μάλλον δείχνει και το επίπεδο σου
Για το επιπεδο του "freskos" μπορω να εγγυηθω.

Τωρα για τα υπολοιπα .......τα της οικιας στην οικια , τα της λεσχης στη λεσχη σε ολες τις λεσχες γινονται πραγματα με τα οποια δε συμφωνουν ολα τα μελη για τον Α η τον Β λογω ,δε βγαινουν ομως ολοι στα FORUM να εκθετουν δικαιως/αδικως (δε μπορω γνωριζω) τη λεσχη στην οποια ανηκουν.

στο κατω κατω δε μας αρεσει τη κανουμε αφου πουμε στη ολομελεια αυτα που μας αναγκασανε να παρουμε το καπελακι μας και να παμε σε αλλη "στεγη"

Μπακογιαννης Τ.
Φωκίων

Re: ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ

Post by Φωκίων »

Κε Στεφανιδη μισό λεπτακι

Βγενετε και λετε τον αλλο οτι "τα παιρνει"
βγαινει ο αλλος και σας λεει "μαλακα"

το επιπεδο του Σταυρου ειναι χαμηλο και το δικο σας υψηλο????

Συγνωμη δηλ. κι ολας....
Post Reply

Return to “Εμπρός λοιπόν καλή μου πένα vol.2”