Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by comanche »

antonisxj wrote:φίλε commanche καλώς ήρθες στην παρέα.
απ'ότι έμαθα είσαι μάχημος κάγουρας και τεριάζεις στο περιβάλλων μας.
εσένα τώρα δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. να σου δώσω το χρίσμα του κάγκουρα άμεσα? ή να περιμμένω να στο δώσω στην επόμενη συνάντηση? θα σκεφθώ... :mrgreen:
Την επόμενη φορά που θα σου στείλω μπλοκέ της OX στην Κρήτη και μου το ξαναστείλεις πίσω, μαζί με το χρίσμα στείλε και μια μπουκάλα με ρακί... :lol: :lol:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

comanche wrote:
antonisxj wrote:φίλε commanche καλώς ήρθες στην παρέα.
απ'ότι έμαθα είσαι μάχημος κάγουρας και τεριάζεις στο περιβάλλων μας.
εσένα τώρα δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. να σου δώσω το χρίσμα του κάγκουρα άμεσα? ή να περιμμένω να στο δώσω στην επόμενη συνάντηση? θα σκεφθώ... :mrgreen:
Την επόμενη φορά που θα σου στείλω μπλοκέ της OX στην Κρήτη και μου το ξαναστείλεις πίσω, μαζί με το χρίσμα στείλε και μια μπουκάλα με ρακί... :lol: :lol:
γιατι δεν θες να ξαναδουλεψει??????
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by antonisxj »

ώώώώώώπαααα.
εδώ έχουμε θέμα.
εμένα έστειλες μπλοκέ?
εγώ τα πήρα απο θεσσαλονίκη τα δικάμου.
μα καλά ποιος είσαι ρε φίλε?
θες να με τρελάνεις? ή σε βάλανε να μου κάνεις πλάκα? ΟΕΟ!?
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by comanche »

στον φιλαράκο σου τον Κώστα στα Χανιά...Γεράνι ντε...οεο....οεο.....και ξανά οεοοοοοοοοοοοο... :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

kostas654 wrote:μακαρι να ηταν κατι τετοιο η ακομα και να εσπαγε η ομαδα μου παλικαρισια πανω σε ενα εμποδιο...αλλα οχι να αναρωτιομαστε καθε φορα με το γκαπ που ακουμε στο ισιωμα...αν εσπασε!!!!!!.....ντρεπομαι.... :oops: :oops:
Τελικά έγινε συνήθειο στην ομάδα σου το "σπάσιμο"!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

johny4x4 wrote:Είδες φίλε Ντριμον οτι εγω παραδέχομαι οποιον είναι καλύτερος
Ξεκινώντας, ένα μεγάλο μπράβο στον ZooL που πέρασε το εμπόδιο έτσι άνετα! ;)
Αλλά ρε πιπίδη, κι από εκεί που πέρασα εγώ, μπόρεσε κανείς να περάσει χωρίς εργάτη;;; :roll: :roll: :roll:
johny4x4 wrote: και δεν λέω πιπες!!!!!
Ναι................μόνο τις κάνεις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

Nicolas wrote: Γαμώ την μάνα σ' και τον πατέρα σ' θα σου ξηλώσω την προκυμαία το συντομότερο δυνατόν!!!!
Αυτό ήταν και δεν πέρασα, γαμώ την τσάπα μου!
Καλά μην το λες αυτό!
Υπήρχε κι ένα ρημάδι εκεί αριστερά που εμπόδιζε τον κόσμο να πάρει φόρα για να περάσει. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

georgexj wrote: μωρη π@υτσα λαγου μην τα βαζεις με π@υτσα αλογου γιατι αμα σε φτησει θα κολυμπας τρεις μερες με τα κυμματα!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Πρόσεχε μόνο μην σε μαγκώσω σε καμιά κουφάλα!!! ;) ;) ;)
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Drimon »

georgexj wrote:θα ρθει κ σενα η σειρα σου γιατι πολυ αερα εχεις παρει.αλλα μην αγχωνεσαι.σημερα μαζι με το οκταρακι που μου ελειπε στην εργαλειοθηκη πηρα κ 2 σωληναρια logo.οποτε αμα σπασεις να στα κολλησουμε.γιατι εσυ κλειδια δεν χρειαζεσαι!!!θα σε διαλεισω!!!!
Φιλαράκι μου καλό..............που θα πάει...........θα έρθει κι εσένα η σειρά σου, να σε τραβήξω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Nicolas »

Drimon wrote:
johny4x4 wrote:Είδες φίλε Ντριμον οτι εγω παραδέχομαι οποιον είναι καλύτερος
Ξεκινώντας, ένα μεγάλο μπράβο στον ZooL που πέρασε το εμπόδιο έτσι άνετα! ;)
Αλλά ρε πιπίδη, κι από εκεί που πέρασα εγώ, μπόρεσε κανείς να περάσει χωρίς εργάτη;;; :roll: :roll: :roll:
Ρε πιπίδια το ξαναείπατε αυτό αλλά ο zool πέρασε από το ίδιο ακριβώς σημείο με το drimoni...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”