Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Drimon »

Με αφορμή αυτό......
aggas wrote:Ρε συ...τα μπλουζάκια τα έφτιαξα στην Σαντορίνη. Δεν τα έφτιαξα εδώ για να μπορώ να σας βγάλω. Αλλά άμα συμφωνούμε να ψάξω να βρώ που μπορούμε να φτιάξουμε.
.....αυτό.....
antonisxj wrote:βγάλε τιμή για τα μπλουζάκια, θέλω 3 μαύρα, 3 άσπρα, 3 χακί και 3 μπλέ.
δεν κάνω πλάκα. θέλω μπλουζάκια. πες τι να σου στείλω να μου τυπώσεις. οι υπόλοιποι ας κάνουν τα κουμάντατους.
.......κι αυτό.....
Nicolas wrote:Ντρεπόμουν να το πω, γιατί μπορώ να πάρω τα κουλά μου και να το κάνω μόνος μου,
αλλά ρε φιλαράκι αν κάνεις την μόντα θέλω και εγώ μερικά
παίρνω το θάρρος να προτείνω την έναρξη εργασιών-διαπραγματεύσεων (αν καταφέρουμε ποτέ να βγάλουμε άκρη :lol: :lol: :lol: ) για την κατασκευή των επίσημων καγκουροενδυμάτων!!!



Καγκουροβασιλέας αιτείται εγκρίνει έναρξη εργασιών θέματος. :ugeek:



Λοιποί κάγκουρες παρακαλούνται..............................να μην γ@μήσουν το θέμα για άλλη μια φορά!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Είμαι περίεργος να δω πόσες σελίδες θα φτάσει!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by antonisxj »

συμφωνώ με τον μικρό jumboκίνητο φίλομας.
εγκρίνω και κυρίσω την έναρξη εργασιών προς ανεύρεση πρόθυμου κάγκουρα να αναλάβει την κατασκευή μπλουζακίων, με το καγουρέβλημα. ίδιο με αυτό που έχει φτιάξει ο aggas και ζηλέψαμε όλοι.
άντε να δώ τι θα γίνει. σε ενα - ενάμιση μήνα έχουμε καγκουροσυνάντηση, είμαι δεν είμαι καλά. τέλος.

AGGAS... για σένα ή το Νικόλα χτυπάει η κουδούνα.
πιό πολύ για το Νικόλα μιας και είναι πιό κοντά στην Αθήνα. :? νομίζω.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Drimon »

Και για να κάνω πιο σύνθετο το όλο εγχείρημα (εδώ είναι που δεν θα βγάλουμε άκρη :mrgreen: ) προτείνω να παραθέσουμε ιδέες για διακόσμηση με περαιτέρω τις μία στάμπας (όχι μόνο πίσω). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ξεκινώ με την πρόταση προσθήκης του συμβόλου του forum, πάνω αριστερά, στην εμπρός μεριά. :ugeek: :mrgreen:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by johny4x4 »

Εγω προτείνω να βαλουμε εκτος απο το καγκουροσημα, την πολυποθυτη ( για τον jimnoκαγκουρολουλη μασ) κ@λοτρυπίδα του βασιλιά και μεσα τον ντριμον με το αμαξι του φρακαρισμενο να ψαχνει τροπο να βγει!
Αλλιως προτεινω οτι αντι για το καγκουρο να βαλουμε σαν σημα το jimny του ντριμον με ποδια καγκουρο. Και αυτο το λεω γιατι περα απο την πλακα μας εχει ξεφτυλισει ολους με τις εξωφρενικες δυνατοτητες του!!!!!
Τι λετε;; :roll: :D :o :shock: :? 8-) :P :oops: :idea: :geek: :| :mrgreen: :?: :lol: :lol: :lol:
Image
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by St. Tselios »

Drimon wrote:
antonisxj wrote: αν θες να δείς "τρύπα" που καταπίνει αυτοκίνητα, θα ψάξω να σου βρώ μια φωτό.
Πάλι φωτό από τον κ@λ@ σου θα μας βάλεις...




johny4x4 wrote:Εγω προτείνω να βαλουμε εκτος απο το καγκουροσημα, την πολυποθυτη ( για τον jimnoκαγκουρολουλη μασ) κ@λοτρυπίδα του βασιλιά και μεσα τον ντριμον με το αμαξι του φρακαρισμενο να ψαχνει τροπο να βγει!
Αλλιως προτεινω οτι αντι για το καγκουρο να βαλουμε σαν σημα το jimny του ντριμον με ποδια καγκουρο. Και αυτο το λεω γιατι περα απο την πλακα μας εχει ξεφτυλισει ολους με τις εξωφρενικες δυνατοτητες του!!!!!
Τι λετε;; :roll: :D :o :shock: :? 8-) :P :oops: :idea: :geek: :| :mrgreen: :?: :lol: :lol: :lol:


:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by YJ ''The Doctor'' »

johny4x4 wrote: Τι λετε;; :roll: :D :o :shock: :? 8-) :P :oops: :idea: :geek: :| :mrgreen: :?: :lol: :lol: :lol:

Ως επιτιμος λεω να ...παψετε να γραφετε μ@λ@κιες :lol: :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by YJ ''The Doctor'' »

Κινγκ, στειλε μου μαιλ το αρχειο πληζ :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by antonisxj »

εγω λέω στο μπλοζάκι μπροστά να γράψουμε όλοι "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο PANOSXJ"

ή μπορούμε να βάλουμε ένα ημιαξόνιο να διασταυρώνεται με ένα πηνίο και στη μέση μια κορώνα. όλα αυτά σπασμένα εννοείται... τι κάγκουρες είμαστε.

όσο για το σημματάκι του forum σημφωνώ απολύτως. τόσο καιρό μας φιλοξενεί και δεν μας κατσαδιάζει με τα όόόόσα γράφουμε. επίσης, το έχουμε ψιλομετατρέψει και σε chat room.

επίτιμε. στο στέλνω σε λίγο. να το βρώ πρώτα. :mrgreen:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Ο κολητος μου κανει αυτη τη δουλεια!!!
πηρα τη πρωτοβουλια να του στειλω το λογκο του 4χ4 κ των καγκουρων για να μας πει κ κ μια τιμη!!!
ετσι για αρχη κ να εχουμε ενα μπουσουλα!!!
το logo του 4χ4 μπορει να γινει κ κεντιμενο!! :) :)
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Nicolas »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Ο κολητος μου κανει αυτη τη δουλεια!!!
πηρα τη πρωτοβουλια να του στειλω το λογκο του 4χ4 κ των καγκουρων για να μας πει κ κ μια τιμη!!!
ετσι για αρχη κ να εχουμε ενα μπουσουλα!!!
το logo του 4χ4 μπορει να γινει κ κεντιμενο!! :) :)

Πολύ μου αρέσει η ιδέα του κεντητού logo. Θα σου στείλω ένα σε καλή ανάλυση...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”