Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by St. Tselios »

Ενω ο Γιωργος θα ειναι ετσι,ε? :lol:


Image
Image
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by kostas654 »

τι λες ρε Τσελιο λιγα βαζεις...αμα τοποθετησει σωστα τα θερμαινομενα καθισματα και δουλευει καλα το τηλεχειριστηριο του ραδοφωνου απο το τιμονι θα εχει τοση δυναμη.

Image
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by antonisxj »

Κωστάκι μην κοροϊδεύεται γιατί θυμάστε ότι μόλις άναψα τα πίσω φώτα μου... αξαφανίστηκα απο μπροστά σας. πήρα τουλάχιστων άλλους 200 ίππους.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by Drimon »

johny4x4 wrote:Για λίγο δεν σε πρόλαβα ρε ντριμον!!!
Γιαννάκη την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια, μου φαίνεται. :roll: :roll:
Αλλά δεν πειράζει, σε δικαιολογώ. Μου είπαν τα παιδιά ότι είχες επισκέψεις, γι αυτό και δεν σε πείρα τηλ να τσακιζόσουν να ερχόσουν πίσω. :lol: :lol: :lol:
johny4x4 wrote:Μηπως τραβηξε κανενας φωτογραφία το αμάξι του;;;
Κάτι του είχα τάξει!!! :lol: :lol:
Ένα φάντασμα, καμάρι μου, δεν είναι εύκολο να το απαθανατίσεις σε φωτό (και ακόμα δυσκολότερο μέρα μεσημέρι! :lol: ).
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by Drimon »

antonisxj wrote:Μιχαλόπουλεεεεεεε αν θες έρχομαι και εγώ να σε βοηθήσω στο δέσιμο. έχω πάρει το κολάϊ πλέον.
Καλά ναι........!
Πήγαινε κι εσύ εκεί για να καζαντίσει ο ταλαίπωρος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by georgexj »

εισαστε πολυ καγκουρες.ποσα εχετε γραψει σημερα.μολις μιλησα με την νταλικα που θα παει να το φορτωσει κ θα το εχω το αυτοκινητο την αλλη τεταρτη που μας ερχεται,δηλαδη το αυτοκινητο το αλλο σαββατοκυριακο θα ειναι ετοιμο.αυριο ξεκινανε οι εργασιες για roll cage κ αυτοματη πυροσβεση ;) ;) ;) γιατι τωρα που ειναι λαμαρινα το αυτοκινητο ειναι ευκαιρια να φτιαχτει.οσο για τα αρνια κανονιστε οποτε θελετε κ ελατε να τα πιουμε 48 ωρες μονοκοματοι.απο beach bar μεχρι κ βραδινα.αλλα μονοι σας ολοι.εγω ειδη εχω ενημερωσει το μεγαλο αφεντικο(πατερα)κ του ειπα οτι το πολυ σε 1 μηνα θα ερθουνε καμια 25 καγκουρες για γλεντι με αρνια κτλ κτλ κ γελαγε κ τι μου λεει ο ανθρωπος.να κατσουμε να φτιαξουμε δεστρες στο τσιμεντο με ιμαντες για να σας δεσω κ να περιφεροσαστε το πολυ σε ακτινα πεντε μετρων γιατι βλεπω να μην αφηνετε τιποτα ορθιο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κανονιστε κ ελατε.
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

αν ειναι για σ/κ 18/19 - 6 ειμαι κ εγω μεσα!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by aggas »

Εγώ ένα έχω να πώ.........................πρόσεξε να δέσεις καλά τα άτια για να μην σου φύγουνε................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by georgexj »

antonisxj wrote:Κωστάκι μην κοροϊδεύεται γιατί θυμάστε ότι μόλις άναψα τα πίσω φώτα μου... αξαφανίστηκα απο μπροστά σας. πήρα τουλάχιστων άλλους 200 ίππους.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροαυτοκινητα ( κανονικα & μαζουτοκινητα )

Post by georgexj »

ελατε οποτε θελετε κ ας μην ειναι ετοιμο.τοΠΑΡΤΥνα γινει κ ολα τα αλλα θα γινουνε!!!!προκαταβολικα εγκαινια εχουνε γινει ποτε?????οχι!!!μονο οι καγκουρες τα κανουνε αυτα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”