ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by kostas654 »

παιδια αφου καταφεραμε να φτασουμε τελικα και εμεις,μετα απο ενα απιστευτο γδαρσιμο στην αντιπροσωπια της jeep για εναν σταυρο...''τι να κανεις ομως στην αναγκη'',θελουμε να σας ευχαριστησουμε για την πολυ ωραια διαδρομη που μας πηγατε και για το φαγητο αργοτερα.
ολα ηταν πολυ ωραια και ελπιζω να τα πουμε συντομα!
και φωτο συντομα.

καλη χρονια
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

JEEP!! :( :(

Ποιος την επαθε??Ποσο τον πληρωσατε??
Κ για μας ηταν σουπερ!!!
Τελικα οι καγκουρες ξερουν να παιρνουν καλα!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
περιμενω φωτο κ βιντεο!!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by kostas654 »

εγω την πατησα αλλα τι να εκανα στην αναγκη,τωρα το ποσο αστο μην το ψαχνεις και βαλε την φαντασια σου να οργιασει :cry:
τι να κανουμε...τουλαχιστον τον εσπασα αλλα το ευχαριστηθηκα :twisted: :twisted: :twisted:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by georgexj »

κ γω με την σειρα μου να ευχαριστησω τα παιδια για αυτη την υπεροχη διαδρομη κ παρεα.περασαμε υπεροχα.ολα ητανε τελεια!!!πιστευω οτι ητανε οτι καλητερο μπορουσε να συμβει σε μια εκδρομη.τα συναντησαμε ολα,λασπες,χιονια,κατολισθησεις,φαγητο κ μια υπεροχη επιστροφη.......!!!!!καλη χρονια παιδια κ μεις θα τα λεμε κ απο κοντα!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by georgexj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Παιδιια ευχαριστουμε για την ωραια παρεα κ την βολτα!!!
Χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε κ περιμενουμε για την επομενη βολτα!!!
Γιωργο ''να παρουμε κ την Εκαλη ομως'' :lol: :lol: :lol:

κ ενα βιντεακι......http://www.youtube.com/watch?v=fi2W0ao5uAA

Γιαννη για να μη γκρινιαξεις κ σε εμενα θα βαλω μονο τα whangler!!!!!
δεν θελω κ συ να κανεις τετοιες διακρισεις!!!!γιατι αλλοι ανοιγανε τους δρομους.ασε τους περιπτεραδες να κλεγονται.μια ζωη αυτο κανουνε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

georgexj wrote:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Παιδιια ευχαριστουμε για την ωραια παρεα κ την βολτα!!!
Χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε κ περιμενουμε για την επομενη βολτα!!!
Γιωργο ''να παρουμε κ την Εκαλη ομως'' :lol: :lol: :lol:

κ ενα βιντεακι......http://www.youtube.com/watch?v=fi2W0ao5uAA

Γιαννη για να μη γκρινιαξεις κ σε εμενα θα βαλω μονο τα whangler!!!!!
δεν θελω κ συ να κανεις τετοιες διακρισεις!!!!γιατι αλλοι ανοιγανε τους δρομους.ασε τους περιπτεραδες να κλεγονται.μια ζωη αυτο κανουνε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ελα μωρε δεν πειραζει...... αλλος εκανε το παγοθραυστικο!!!!!!!!!!Το παραδεχτηκανε κιολας diesel power :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
georgexj wrote:φαγητο
Αυτο το χρωσταμε δεν ηταν σωστο!!!!!!
georgexj wrote:κ μια υπεροχη επιστροφη.......!!!!!
Φαγαμε ολη την ημερα να παμε κ γυρισαμε σφαιρα!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μπραβο παντως λιγοι τον ακολουθουν!!!!Λεει οτι στην επομενη θελει να εχεις κ την αντιστρεπτικη μαζι σου!!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by georgexj »

εκει την πατησες!!!!θα κοιταξω να μην εχω αλλαξει κ παρμπριζ για παν ενδεχομενο κ μετα θα το συζητησουμε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ολα καλα ητανε αλλα το καλητερο ητανε με ενα αγριογουρουνο που μου πεταχτηκε στο δρομο κ το σκοτωσα το τελευταιο βραδυ.σφαξημο επιτοπου γδαρσιμο κ πηρε τον δρομο της επιστροφης.κ σημερα το τρωμε.ειδη μαγηρευεται!!!!!εχτες ελεγα στα παιδια γιαννη κ κωστα να ερθουμε ενα τριημερο κ να παμε απο την λιμνη του ζιρου κ απο τα μελλιανα κ πανω !!!!τι λεσ εσυ????
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by johny4x4 »

Γεια και απο μενα παιδια και χρόνια πολλά σε όλους τους κάγκουρες και μη!!!
Περάσαμε καταπληκτικά (αναμενόμενο βέβαια) θέλω μια φορά να περάσω χάλια αλλά δεν μπορώ!
όλα ήταν τέλεια τα παιδιά φανταστικά!!
Τελικά ποιος οδηγούσε στο γυρισμό? Ο Αχιλλέας ή ο Περικλής?
Εγώ εκτός απο τη ζαμφορ θέλω και 40 αλογάκια και ενα εικόνισμα στο ταμπλο και σας κάνω οτι θέλετε!!!
Η γρια cheroka το έκανε το θαύμα της πάλι αλλά τι να το κάνεις.....παλιολεοφορείο!!!!
Οσο για φωτογραφίες εκατοντάδες!!!
Υπομονή και θα μπούν!!!
Καλη χρονια σε όλους!!
Image
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Ρε παρτακια ενα μπουτακι κ σε μας!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλοφαγοτο!!


Γιαννη ο Περικλης οδηγαει παντα εχει μια αλεργεια με το καθισμα του συνοδηγου!!! :D :D

ναι μη τις ξεχασετε!!!
Εχω κ εγω μερικες θα τις ανεβασω κ αυτες!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: ΜΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΩΝ

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

georgexj wrote:εχτες ελεγα στα παιδια γιαννη κ κωστα να ερθουμε ενα τριημερο κ να παμε απο την λιμνη του ζιρου κ απο τα μελλιανα κ πανω !!!!τι λεσ εσυ????
Μ@λ@κι@ ερωτηση!!!!!!!!
Ξερεις την απαντηση ;) ;) ;) ;)
Με το καλο να ρθητε κ θα σας φτιαξω παλι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”