Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Panos Konstantakos
Posts: 16
Joined: Tue Jun 16, 2009 17:04

Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by Panos Konstantakos »

Καλοκαιράκι γαρ ... οι παραλίες δέλεαρ ... κι'όμως ... στο rally sprint της Αμφίκλειας 18 & 19 Ιουνίου κάποιοι γνωστοί σας ( ...τερακίνητοι αγωνιστές ) τρέχουν ...

Χεκιμιάν Γιάννης με DAIHATSU TERIOS T1 1600, Λάσδας Γιώργος - Μέμος Αρίων με DAIHATSU FEROZA Τ8 1600, Βερικάκης Κώστας - "Νενάκι" με OPEL ASTRA 2000, Ρουμελιώτης Παναγιώτης - Κυπριανού Γιώργος με SEAT IBIZA 2000, Μαγιάφης Άρης - Λάσδα Φραντζέσκα με MITSUBISHI EVO 9 Ν4 2000+, Κωνσταντάκος Πάνος - Σιδεράκης Θοδωρής με MITSUBISHI EVO 8 Ν4 2000+ και Χρήστου Δημήτρης με MITSUBISHI PAJERO T8 2000+

Σε όλους καλή επιτυχία και από καρδιάς ... ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ...

Υ.Γ. Η σειρά είναι σύμφωνα με τις συμμετοχές διαφορετικά θα έβαζα τον εαυτό μου πρώτο ... :lol:
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by Pet4x4 »

Καλά να περάσετε παιδιά, και καλή επιτυχιά! ;)
Panos Konstantakos
Posts: 16
Joined: Tue Jun 16, 2009 17:04

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by Panos Konstantakos »

... και για την ιστορία τα αποτελέσματα :

Μαγιάφης Άρης - Λάσδα Φραντζέσκα 2οι στα 2000 + ( MITSUBISHI EVO 9 ) και 2οι της άτυπης γενικής, Κωνσταντάκος Πάνος - Σιδεράκης Θοδωρής 3οι στα 2000 + ( MITSUBISHI EVO 8 )και 3οι της άτυπης γενικής, Λάσδας Γιώργος - Μέμος Αρίων 4οι στα έως 1600 με DAIHATSU TERIOS 1600 ( χωρίς τρίτη σχέση στο κιβώτιο από τα μισά του πρώτου γύρου και με χρόνο καλύτερο από τον 3ο της επόμενης κατηγορίας !!! ), Ρουμελιώτης Παναγιώτης - Κυπριανού Γιώργος 4οι στα έως 2000 με SEAT IBIZA 2000 ( στην πρώτη επαφή του Παναγιώτη με το αριστερό κάθισμα ... ), Βερικάκης Κώστας - Σταυρίδου Ευαγγελία 6οι στα έως 2000 με OPEL ASTRA 2000, με καπέλο στην εκκίνηση και τις προτεραιότητες του οδηγού να είναι λίγο ... διαφορετικές από ότι ...των κριτών (?) και τέλος οι Χρήστου Δημήτρης με συνοδηγό τον υιό Λευτέρη με MITSUBISHI PAJERO που λόγω στενής γνωριμίας ενός ελαστικού με μία πέτρα και της αναγκαστικής (λόγω του σημείου) αλλαγής του έμειναν πίσω ...
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by atlasteam »

Μπράβο παιδιά !!! συγχαρητήρια σε όλους ! ελπίζουμ σύντομα να σας ξαναδούμε και σε αγώνες 4Χ4 !!! :)
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
User avatar
tazmania
Posts: 25
Joined: Fri Jul 31, 2009 14:07

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by tazmania »

atlasteam wrote:Μπράβο παιδιά !!! συγχαρητήρια σε όλους ! ελπίζουμ σύντομα να σας ξαναδούμε και σε αγώνες 4Χ4 !!! :)
Κι εμείς το ελπίζουμε ... :-)
"Ideas are bulletproof"

http://www.facebook.com/StrategoTeam
User avatar
nikman
Posts: 16
Joined: Tue Jun 23, 2009 22:22

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by nikman »

Στη γειτονιά μου λοιπόν και ούτε ένα τηλέφωνο? :?:
Τέλος πάντων :D .......Μπράβο σέ όλους σας!!!
ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
LAND ROVER - ONE LIFE LIVE IΤ
Panos Konstantakos
Posts: 16
Joined: Tue Jun 16, 2009 17:04

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by Panos Konstantakos »

... Ουπς! Σεμνά και ταπεινά συγνώμη ... εκ μέρους όλων, αλλά ... να ... εκτός του αγώνα είχαμε και κάτι ...γουρουνάκια Τιθορέας και πως να το πω ... στον ελεύθερο χρόνο μας ... κάπως αποπροσανατολιστήκαμε ... Ξέρεις εσύ από αυτά ...

Καλό Καλοκαίρι !

Υ.Γ. Προσεχές Πρόγραμμα : 12-13 Σεπτεμβρίου Rally Sprint Κορίνθου & 26-27 Σεπτεμβρίου Διήμερο χωμάτινο Rally ΕΛΠΑ από την Ιτέα στα μέρη σου ...
User avatar
tazmania
Posts: 25
Joined: Fri Jul 31, 2009 14:07

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by tazmania »

Panos Konstantakos wrote:: 12-13 Σεπτεμβρίου Rally Sprint Κορίνθου & 26-27 Σεπτεμβρίου Διήμερο χωμάτινο Rally ΕΛΠΑ από την Ιτέα στα μέρη σου ...
Μην παίζεις με τον πόνο μας κι εσύ ... :cry: 12-13 ειναι και το ΔΕΘ κι εγω ο κακομηρος εχω συμβολαιο ... πως να το σπάσω :roll:
"Ideas are bulletproof"

http://www.facebook.com/StrategoTeam
User avatar
tazmania
Posts: 25
Joined: Fri Jul 31, 2009 14:07

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by tazmania »

nikman wrote:Στη γειτονιά μου λοιπόν και ούτε ένα τηλέφωνο? :?:
Τέλος πάντων :D .......Μπράβο σέ όλους σας!!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
"Ideas are bulletproof"

http://www.facebook.com/StrategoTeam
S.Doukeris
Posts: 105
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:14

Re: Υπάρχουν και πραγματικοί αγώνες ... όχι του πληκτρολογίου !

Post by S.Doukeris »

tazmania wrote:
Panos Konstantakos wrote:: 12-13 Σεπτεμβρίου Rally Sprint Κορίνθου & 26-27 Σεπτεμβρίου Διήμερο χωμάτινο Rally ΕΛΠΑ από την Ιτέα στα μέρη σου ...
Μην παίζεις με τον πόνο μας κι εσύ ... :cry: 12-13 ειναι και το ΔΕΘ κι εγω ο κακομηρος εχω συμβολαιο ... πως να το σπάσω :roll:
ΔΕΘ;
Για τσέκαρέ το.
Post Reply

Return to “Αλλοι Αγώνες”