Τι μας λες ρε φιλε?????

User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Τι μας λες ρε φιλε????ει

Post by quinda »

Εννοείται οτι δεν τίθεται θεμα παρεξήγησης απο μενα τουλάχιστον,σε οτι κι αν γραφτεί....
Αχχιλεα το μονο σίγουρο ειναι, οτι ειναι βαλτός ...
Το θεμα ειναι ,αυτα τα ατομα να απομακρυνθούν απ το χώρο ....
Δεν ξερω τι εξυπηρετούν αλλα καλο δεν κανουν....
Ο καθένας μπορει να γράψει οτι θελει,αλλα το να γράφεις δημόσια τα προσωπικά των άλλων (ισχύουν δεν ισχύουν)και να τους εκθέτεις δημιουργόντας πρόβλημα σ αυτούς και στις οικογένειες τους ....ξεπερνά τα όρια!!!!
Το κείμενο το εβαλα μονο γι αυτόν το λόγο!!!!

Το θεμα των αγώνων 4χ4 στην Ελλαδα πιστευω δεν λύνεται εδω μεσα...

Οι δικοί μου λόγοι μη στήριξης των ελληνικών αγώνων ειναι 101% ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ.....

Ευχαριστω
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by tsekmesolo »

να ζητησει συγνωμη αυτος που εγραψε για γκομενιλικια στη βουλγαρια,αν εχει αρχιδια και εγω προσωπικα θα τον συγχωρισω γιατι πιστευω δεν το εννοουσε. Η μιση ελλαδα ειναι αθηνα και δεν πηγαν στον αγωνα που ειμαι σιγουρος για οικονομικους λογους, που ειναι και πεντε βηματα. ΠΩΣ να κατεβουμε ρε παιδια εχωντας να διανισουμε σχεδον 1800 χλμ;ΣΧΕΔΟΝ ολοι ειμαστε τιναγμενοι οικονομικα και τρεχουμε 3 με 4 φορες το χρονο στη βουλγαρια με 80 ευρω το ατομο μαζι με ξενοδοχ,φαι,συμετοχη αγωνα και ασφαλεια εχωντας να διανισουμε περιπου μονο300 με 400 χλμ. ο λογος ειναι καθαρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ και ολα τα αλλα μπορουν να ληθουν χαλαρα.Εγω προσωπικα κουραση δε λογαριαζω μιας και γνωριζουν ολοι απο τη νοτια Ελλαδα τις παρα πολλες φορες που εχω τρεξει στα μερη σας.Και παλι τονιζω καλο θα ηταν να εμφανιστει το παλικαρι για τις ασχημες κουβεντες του που μπορει καποτε και εμεις να καναμε το ιδιο λαθος.Φιλε σε περιμενω.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by κυριακος αθανασιου »

εγω θα το πω και ας με κραξουν :D :D :D :D
αν εμενα τοσο κοντα στην βουλγαρια τοτε θα πηγαινα και εγω εκει να τρεξω με 80 ευρω...
αν εγω που μενω ευβοια για να τρεξω στην ευβοια(που θα πηγαινα για να τιμησω τον φιλο μου τον μακρινο οσο και αν ηταν)χρειαστηκα 1000+ ευρω καταλαβαινω απολυτα τους φιλους απο τον βορρα...
τωρα για τις συμμετοχες σε 2 κατηγοριες ημουν,ειμαι και θα ειμαι υπερ...

υγ.το σχολιο του τυπου ειναι ασχολιαστο...πιστευω οτι και ο ιδιος αν το διαβασει χωρις την υπογραφη του θα πει τι λεει ο μαλακας!! :twisted:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
KON.GV
Posts: 93
Joined: Wed Jul 08, 2009 10:11
Location: ΙΛΙΟΝ

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by KON.GV »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Μην ασχολησαι ..... Βαλτος ειναι ........ κανε το κεφι σου κ παιρνα εσυ καλα....δικο σου το αμαξι δικα σου κ τα γουστα!!!!!!!!
Συμφωνώ με την απάντηση του Αχιλλέα ακόμη και βαλτός να μην είναι!
...a hundred clocks are ticking
the line becomes a circle
spin the wheel of fortune
or learn to navigate ...
dst
Posts: 17
Joined: Mon Feb 21, 2011 20:20

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by dst »

Παιδιά, να κάνω και μια διευκρίνιση για να μην γίνει παρεξήγηση χωρίς λόγο. Η αναφορά μου στον συγκεκριμένο αγώνα στην Εύβοια, καμμία σχέση δεν έχει με τα παιδιά της εκεί λέσχης, τα οποία είχα γνωρίσει και ήταν πολύ εντάξει. Άλλοι είχαν την ευθύνη του αγώνα.
Επειδή πάντως θεωρώ ότι μόνο κακό γίνετε έτσι, καλό θα ήταν να κλείσει εδώ το θέμα. Δεν περιμένω από τον συγκεκριμένο να ζητήσει συγνώμη ( αν μπορούσε να καταλάβει τι είπε, δεν θα το έλεγε από την αρχή) αλλά ίσως είναι και μια καλή ευκαιρία για να αλλάξουν λίγο τα πράγματα στον χώρο.
GENERAL LEE

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by GENERAL LEE »

Χάρη ... μην ψαρώνεις ...αν συνεχιστεί έτσι το πράγμα στην Ελλάδα , από του χρόνου όλοι στη Βουλγαρία θα τρέχουμε ! :!: :!: :!:
Ο κάθε ένας έχει δικαίωμα να κάνει αυτό που τον ευχαριστεί περισσότερο και ταιριάζει στο μπάτζετ του ... Το ότι κάποιος δεν συμφωνεί ή φαντάζεται τους προφανές λογούς της επιλογής σου (και κάθε άλλου που κάνει το ίδιο με εσένα ) μόνο χαρά πρέπει να σου φέρνει !!!
Είσαι το πρόσωπο της τετρακίνητης χρονιάς αγόρι μου !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

keep walking !!! :D :D :D
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by quinda »

Αρη Αρη εσυ εισαι το καμάρι ..... :D :D :D :D
Φιλε κατι μου λέει οτι δεν θα συνεχιστεί ,και σύντομα θα ξαναβρεθούμε ολοι σε κανενα τροφακι εντός συνόρων ....κάπου αντίπαλοι κάπου ισως με αλλη ιδιότητα ο καθένας ..... :roll: :roll: :roll:

Πιστευω οτι καθε πράμα στον καιρο του και ισως έφτασε ο καιρός ......

Ενότητα ,Ομόνοια ,αισιοδοξία και νερό στο κρασί του ο καθένας απ το ποστο του....

Λες να ειδα κανα όραμα......
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by katsulas »

Θσ μιλήσω σαν ένας από αυτούς που διοργάνωσαν το 2nd evia trophy παρέα με το Πάνο.

Όταν 5 μήνες πριν το trophy το ανακοινώσαμε τα αυτοκίνητα σε συμμετοχές ξεπερνάγανε τις 25 και όσο πλησίαζε ο καιρός μειωνότουσταν δραματικά. Φτάσαμε στο σημείο να μην βγαίνουν τα έξοδα. Στο τέλος ήταν 15 αυτοκίνητα (εάν θυμάμαι καλά).

Δε θα ξεχάσω εκείνο το βράδυ που συναντηθήκαμε 4-5 άτομα της διοργάνωσης και τα βάλαμε κάτω και λέμε το ακυρώνουμε.

Ευτυχώς που το όνειρο μας κάποιοι δε μας άφησαν να το διακόψουμε και μας ενθάριναν ακόμη και οικονομικά.

Τώρα για τους Βόρειους που δεν παρεβρέθηκαν από τη μια μπορώ να τους καταλάβω γιατί δεν είναι μόνο τα έξοδα του αγώνα και οι τυχών ζημιές αλλά και τα ναύλα (αυτοκινητάμαξες κτλ) .
Σίγουρα όσο περνάνε τα χρόνια θα δυσκολεύουν οικονομικά τα πράγματα και όπως δυστυχώς σωστά είπε και ο Άρης όλοι προς Βουλγαρία θα πάμε.

Δε φταίνε οι αγωνιζόμενοι για εμένα. Φταίει ο "κάλος που έχουμε στο κεφάλι" και προσπαθούμε να βγάλουμε από τη μύγα ξύγκι αδιαφορόντας για την ουσία η οποία είναι η τελική διάλυση των αγώνων. Ας κατεβάσουμε λίγο τα έξοδα για ασφάλειες και για το υπόλοιπα. είναι πολλοί αυτοί που θέλουν να αγωνιστούν αλλά δε βγαίνουν ρε φίλε. Θα γυρίσετε να μου πείτε. καλά ρε συ, έχεις δώσει 20, 40, 50 ή 100.000 ευρώ για το αγωνιστικό σου και κολάς στο 300 ευρώ. Απαντάω εγώ: άλλαξαν οι εποχές. Κάποτε "λεφτά υπήρχαν" . Φτιάχτηκαν τα αγωνιστικά. Τώρα έσφιξαν οι κώλοι.Φαντάσου για αυτόν που θέλει να ακολουθήσει πρωτάθλημα τι έξοδα έχει. Πόσο μπορεί να κοστίσει μια σεζόν για τα εκτός οχήματος (ζημειες και κόστος οχήματος). Η ιστορία μας δίχνει πως τα πρωταθλήματα κερδίζονται από καλούς οδηγούς που όμως θα χώσουν βαθιά το χέρι για να πάνε Εϋβοια, Κρήτη , Πάτρα, Αργολίδα , Γιάννενα και στα υπόλοιπα μέρη της Ελλάδας. Δε μαζεύεις αλλιώς βαθμούς.

Γνωρίζουμε πως η Ελλάδα περνάει δύσκολα. Ας κάνουν όλοι ένα βήμα πίσω. Αν οι "μεγάλοι" χαμηλώσουν λίγο τα έξοδα τότε και οι αγωνιζόμενοι σαφώς και θα προτιμήσουν τους Ελληνικούς αγώνες. Έχουν πολλούς και καλούς φίλους να συναγωνισθούν.

Ζητώ συγνώμη για το μακρόσυρτο post αλλά μιλάω σαν ένας νέος αγωνιζόμενος που τέλειωσε το αυτοκίνητο του και θέλει να τρέξει αλλά οι αγώνες για προφανείς λόγους ακυρώνονται συνεχώς για προφανείς λόγους
Image
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by quinda »

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014
Δημοσίευσηαπό tjeep » 15 Οκτ 2014, 14:04

Τα πράγματα έχουν ξεφύγει. Έχουμε καταντήσει να γίνονται «βόλτες» (με χορηγούς παρακαλώ) σχεδόν πάνω στους αγώνες και ταυτόχρονα οι συμμετέχοντες στις βόλτες να φωνάζουν γιατί δεν γίνονται αγώνες και από πάνω μετά το τέλος της βόλτας να λένε ότι ήταν καταπληκτικός αγώνας και να κανονίζουν και ήδη για του χρόνου και μετά να φεύγουν ένα ΣΚ να τρέξουν στην Βουλγαρία ανασφάλιστοι και καλά αυτοί δεν έχουν μυαλό, την οικογένεια τους δεν την σκέπτονται (γεγονός αφού στη βουλγαρία ως γνωστό δεν πάνε μόνο για τον αγώνα αλλά και για τα γκομενάκια της σειράς), αλλά η περίφημη ομοσπονδία τι κάνει;

Και κάνουν τα παιδια στο ναύπλιο τον αγώνα τους και με το ζόρι έχουν 5,5 αυτοκίνητα και σε τρεις βδομάδες υπάρχει τροφυ στην καλαμπάκα και βλέπουμε μονο έναν ελληνα και το μαρτιο στην ευβοια καποιοι αντι να τρεξουν στην ελλάδα πηγαν το ιδιο σκ στη βουλγαρία να τρέξουν μαζί με τους «μακεδόνες».

Δε φταιει η κριση, αλλά το κλούβιο το κεφαλι μας (και το δικό μου μέσα που τα κατάφερα να μην μπορώ να τρέξω πουθενα για να μην στεναχωρήσω τους φιλους μου)


Καλή επιτυχία...
tjeep

Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 15 Οκτ 2014, 13:59
Κορυφή
Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014


Φιλε μου που τα εγραψες αυτα ,θα ηθελα να σου ζητησω συγνωμη αν μιλησα ασχημα καποια στιγμη για σενα...καταλαβαινω το λογο!!!!Μπορει να μην εμφανιστηκες ακομα γιατι εισαι κοτα μεγαλη αλλα δεν πειραζει...
Στο Ρουσε που λες φιλε,μετα την απονομη ,μας εφεραν μερικα γκομενακια δωρο....αλλα επειδη ηταν της σειρας και θελαμε κατι καλυτερο,πηγαμε να βρουμε μονοι μας.....και πεσαμε πανω χχχ χχχχ χχχχχχχ !!!!!SORRYYYYYYYY.......


- αδμιν- ωπα το χοντρήναμε ωπα.....
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by toro »

quinda wrote:Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014
Δημοσίευσηαπό tjeep » 15 Οκτ 2014, 14:04

Τα πράγματα έχουν ξεφύγει. Έχουμε καταντήσει να γίνονται «βόλτες» (με χορηγούς παρακαλώ) σχεδόν πάνω στους αγώνες και ταυτόχρονα οι συμμετέχοντες στις βόλτες να φωνάζουν γιατί δεν γίνονται αγώνες και από πάνω μετά το τέλος της βόλτας να λένε ότι ήταν καταπληκτικός αγώνας και να κανονίζουν και ήδη για του χρόνου και μετά να φεύγουν ένα ΣΚ να τρέξουν στην Βουλγαρία ανασφάλιστοι και καλά αυτοί δεν έχουν μυαλό, την οικογένεια τους δεν την σκέπτονται (γεγονός αφού στη βουλγαρία ως γνωστό δεν πάνε μόνο για τον αγώνα αλλά και για τα γκομενάκια της σειράς), αλλά η περίφημη ομοσπονδία τι κάνει;

Και κάνουν τα παιδια στο ναύπλιο τον αγώνα τους και με το ζόρι έχουν 5,5 αυτοκίνητα και σε τρεις βδομάδες υπάρχει τροφυ στην καλαμπάκα και βλέπουμε μονο έναν ελληνα και το μαρτιο στην ευβοια καποιοι αντι να τρεξουν στην ελλάδα πηγαν το ιδιο σκ στη βουλγαρία να τρέξουν μαζί με τους «μακεδόνες».

Δε φταιει η κριση, αλλά το κλούβιο το κεφαλι μας (και το δικό μου μέσα που τα κατάφερα να μην μπορώ να τρέξω πουθενα για να μην στεναχωρήσω τους φιλους μου)


Καλή επιτυχία...
tjeep

Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 15 Οκτ 2014, 13:59
Κορυφή
Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014


Φιλε μου που τα εγραψες αυτα ,θα ηθελα να σου ζητησω συγνωμη αν μιλησα ασχημα καποια στιγμη για σενα...καταλαβαινω το λογο!!!!Μπορει να μην εμφανιστηκες ακομα γιατι εισαι κοτα μεγαλη αλλα δεν πειραζει...
Στο Ρουσε που λες φιλε,μετα την απονομη ,μας εφεραν μερικα γκομενακια δωρο....αλλα επειδη ηταν της σειρας και θελαμε κατι καλυτερο,πηγαμε να βρουμε μονοι μας.....xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!SORRYYYYYYYY.......
............ :o :oops: :oops: :cry: :evil: ....Χαρη,(κατ'αρχην πολλα συγχαρητηρια για το πρωταθλημα που κατακτησατε !!!!) τον απο ΠΑΝΩ δεν θα τον σχολιασω γιατι οντως ΞΕΦΥΓΕ!!!!! ....Εσυ ομως ρε φιλε χαλασες πολυ την εικονα σου, με αυτη τη γλωσσα του πεζοδρομιου που χρησημοποιησες για να του απαντησεις!!!!! Αν θελεις βρες τον, βρισε τον,χτυπα τον,αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να χρησημοποιεις xxx xxxxx xxxxx για να τον προκαλεσεις!!!!! Νομιζω οτι διαλεξες λαθος στιγμη. ( Η θεση που πηρατε αλλωστε ηταν και η....ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!).... ΚΡΙΜΑ!!!! :cry: :cry: ....Μανωλης Νταης.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”