Τι μας λες ρε φιλε?????

GENERAL LEE

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by GENERAL LEE »

Εχω ξεκινήσει να γράφω εδώ παραδίπλα σε ενα άλλο post τις σκέψεις και τους προβληματισμούς μου ως αφορά τους αγώνες μας και το μέλλον μας γενικότερα .
Δυστυχώς , δεν εχω βρει ακόμη τον χρόνο να το ολοκληρώσω αλλα θα γινει κι αυτό σύντομα . Εχεις ενα μικρό κομμάτι αναφοράς μου εκεί αλλα θα το δεις οταν τελειώσει . :D
Anyway ...


Χάρη , τα θερμότερα μου συγχαρητήρια :D :D :D
Τα συγχαρητήρια μου όχι μονο για τις οδηγικές ικανότητες και την άμεση προσαρμογή σου στο πρωτάθλημα που κέρδισες , αλλα και για τον κόπο και το μεράκι σου , κι εσένα και του συνοδηγού σου !

Δεν μου άρεσε όμως αυτή η τελευταία αναφορά σου ... Το γραπτό σου φανερώνει ρηχό άνθρωπο χωρίς ιδανικά .... Και δεν εισαι τέτοιος .... Ειμαι σίγουρος οτι δεν εισαι τέτοιος ....
Θα σε παρακαλούσα να το σώσεις κάπως ... Αν μπορείς ... :!: :!: :!:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by Nicolas »

Συνάδελφοι, μας συγχωρείτε για τα edit, αλλά ως εδώ!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Τι μας λες ρε φιλε?????

Post by quinda »

[/quote]............ :o :oops: :oops: :cry: :evil: ....Χαρη,(κατ'αρχην πολλα συγχαρητηρια για το πρωταθλημα που κατακτησατε !!!!) τον απο ΠΑΝΩ δεν θα τον σχολιασω γιατι οντως ΞΕΦΥΓΕ!!!!! ....Εσυ ομως ρε φιλε χαλασες πολυ την εικονα σου, με αυτη τη γλωσσα του πεζοδρομιου που χρησημοποιησες για να του απαντησεις!!!!! Αν θελεις βρες τον, βρισε τον,χτυπα τον,αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να χρησημοποιεις τα παιδια του για να τον προκαλεσεις!!!!! Νομιζω οτι διαλεξες λαθος στιγμη. ( Η θεση που πηρατε αλλωστε ηταν και η....ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!).... ΚΡΙΜΑ!!!! :cry: :cry: ....Μανωλης Νταης.[/quote]

Μανωλη και Αρη ευχαριστουμε!!!!Αυτο που πετυχαμε ηταν ενα τιποτα,απλα κερδισαμε κατι σ ενα παιχνιδι,σ ενα χομπυ μας!!!
Ειναι σημαντικο για μενα οι αντρες να φορανε παντελονια ,και να τα εχουν γεματα!!!!Απο οποια μερια και να το δεις ....αντρας που σε "δινει" στη γυναικα σου....ειναι το λιγοτερο πεταμενος!!!!
Ναι,να τον βρω και να τον χτυπησω...να τον βρισω....γιατι????τι θα κερδισω???ρεζιλι θελω να γινει μονο!!!!
Δεν καταλαβαινω γιατι χαλαω την εικονα μου...και στην τελικη ποιος ειμαι!!!
Μην ξεχνατε οτι κι εγω του πεζοδρομιου ειμαι και ενα πραγμα που δεν τ αντεχω ειναι οι πουστιες ...αν και εχω καταπιει μπολικες!!!!Οχι ομως και για τα προσωπικα μας.....
Το θεμα κλεινει για μενα....
Ο φιλος μας αν το διαβασει....να ξερει οτι θα το βρει μπροστα του καποια στιγμη στη ζωη του!!!!
Αυτα,και συγνωμη αν ειχατε καποιοι διαφορετικη εντυπωση για μενα και σας τη χαλασα....
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”