1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post Reply
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

Η αμάδα του 4Χ4 Ναυπλίου εργάζεται διαρκώς για τον αγώνα .
Σε 3-4 μέρες θα ανοίξουν επίσημα οι συμμετοχές και θα ανακοινωθεί ο ειδικός κανονισμός.
Είμαστε στην φάση αναζήτησης χορηγιών για να σας προσφέρουμε κάποιες παροχές και διευκολύνσεις……. ;)
Σύντομα νεότερα.
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by xomateros »

Επειδή βλεπω μια σχετικη ησυχια από συμμετοχες τι γινεται ? παντως να ξερετε πως εμεις σαν λεσχη 4χ4 Πατρας θα ειμαστε εκει !!!!
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

Σήμερα η αύριο το αργότερο θα αναρτηθεί η δήλωση συμμετοχής ….
Μας ενδιαφέρει οργανωτικά , σε πρώτη φάση να εκφράσετε εδώ την επιθυμία για συμμετοχή ……
FILIPPOSLAND
Posts: 3
Joined: Mon Sep 03, 2012 11:59

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by FILIPPOSLAND »

ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΤΑ:
Φ. ΜΠΕΗΣ - Ν. ΜΠΕΗΣ
Θ. ΦΕΛΩΝΗΣ - Α. ΦΕΛΩΝΗΣ
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Φιλιππα ενα γνωστο τοπικο πολυλογα μπορειτε να τον κερασετε ενα τσαγακι????
Οποιος απο τους 2 σας ας ειναι ....... ετσι για να μη μιλαει πολυ.........
Ενα τσαγακι σπιτι του.............
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
lrdeqp
Posts: 33
Joined: Wed Jun 17, 2009 21:56

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by lrdeqp »

Καλημέρα, ο κανονισμός του αγώνα https://drive.google.com/file/d/0B3LCyG ... sp=sharing ....
... και η δήλωση συμμετοχής.. https://drive.google.com/file/d/0B3LCyG ... sp=sharing , περιμένουμε τις συμμετοχες σας.
Ψωμιάδης Πάνος
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

samisnow wrote:
AGGELOSK wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote:Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα απο βδομαδα θα μου στειλουν κ ενα καγκελωτο ασημί να το εχω εδω κ τα ζαντολαστιχα θα πανε στον συνοδηγο μου κ για να τα παρεις πρεπει να πιειτε πολλες κούπες. ....ετσι μου ειπε ο συνοδηγος μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
;αν είναι για κουπες μεσα...δεχομαι την προκληση πινοντας φυσικα τα αναλογα και ο συνοδηγος σου.....
επεισης εχω τοποθετησει βομβα σε γνωστο μαγαζι συνεργειο και εμποριας αυτοκινητων πλησιων του αργους και συγκεκριμενα σε αποθηκη υπογεια αυτου.....το επομενο σαββατο θα ανατιναχτει...που όταν φτασει πλεον ο χανιωτης ιδιοτητης σωληνοτου θα παραλαβει μονο τουρμπατα κλουβια για κοτες.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
καταρχην μαθε οτι ταχω βρει με το συνοδηγο σου...χαχχαχαχα και θαχει δοκιμασια για να μπεις στο καγκελωτο...
δευτερον φυσικα και θα κρατας 10 κιλα χοχλιους. για πωσ αλλιωσ θα αντεξουμε τσι κουπες.. και φοβου το ΣΑΚΗ τωρα που εμαθε να τσι τρωει... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

βαλτε τον στη λιστα για θαρχισει να κλαιει..,....
τα χεις με τον σνοδηγο μου? δεν γα....στε και οι δυο?εμενα γιατι στην απ εξω? :lol: :lol: :lol: :lol: εχουμε πει ότι τετοια πραματα τα κανουμε ολοι μαζι.. :lol: :lol: :lol: :lol: θα κραταω 15 κιλα να φαει και ο Σακης καμποσους εχεις δικιο..χαχαχα

οσον αφορα το αμαξι...χμμμμμ ολο καινουρια ανταλλακτικα μου στελνει πισω....μου λεει βγαλαμε και αυτό και εκεινο και τ άλλο....να δω τι θα μου στειλει....κανα μοτερ από παπακι θα μου βαλει στο τελος για να τρεξω τον αγωνα...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ο συνοδηγος σου που είναι οεοοοο;;; δεν ακουγεται καθολου.....τι θελει να μας πει δηλαδή; ;;; :lol: :lol: :lol:
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by geokriti »

Καλησπερα και καλη επιτυχια στη προσπαθεια σας,θελω να κανω μια ερωτηση οσο αφορα για τη μεταφορα των αυτοκινητων απο Αθηνα η Πειραια στο χωρο του αγωνα και επιστροφη τους,εγω ερχομαι απο Ηρακλειο Κρητης εχει η προκειται να παιξει κανενα σεναριο
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

Θα προσπαθήσουμε να σας προσφέρουμε όσο το δυνατό περισσότερες διευκολύνσεις ανάλογα με τις συμμετοχές . Για αυτό σας παρακαλούμε να επισπεύσετε την δήλωση συμμετοχής σας για να προγραμματίσουμε με την σειρά μας τις ενέργειες μας ….
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

δεν βλεπω φως???? :D :D :D :D
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”