1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote:Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα απο βδομαδα θα μου στειλουν κ ενα καγκελωτο ασημί να το εχω εδω κ τα ζαντολαστιχα θα πανε στον συνοδηγο μου κ για να τα παρεις πρεπει να πιειτε πολλες κούπες. ....ετσι μου ειπε ο συνοδηγος μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
;αν είναι για κουπες μεσα...δεχομαι την προκληση πινοντας φυσικα τα αναλογα και ο συνοδηγος σου.....
επεισης εχω τοποθετησει βομβα σε γνωστο μαγαζι συνεργειο και εμποριας αυτοκινητων πλησιων του αργους και συγκεκριμενα σε αποθηκη υπογεια αυτου.....το επομενο σαββατο θα ανατιναχτει...που όταν φτασει πλεον ο χανιωτης ιδιοτητης σωληνοτου θα παραλαβει μονο τουρμπατα κλουβια για κοτες.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

Ωραια παλι καλα που το ειπες για να συνδεσω με το λουρι της γεωτρησεις τον κομπρεσορα σου για πιο γρήγορη αντληση νερού για την κατάσβεση. .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote:Ωραια παλι καλα που το ειπες για να συνδεσω με το λουρι της γεωτρησεις τον κομπρεσορα σου για πιο γρήγορη αντληση νερού για την κατάσβεση. .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
δεν δουλευει με πολύ πιεση...είναι αχαμνη....χαχαχαχ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by Φωτης ranger »

εχετε βαρεσει μπιελα λεω εγω :!: :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by AGGELOSK »

samisnow wrote:
georgexj wrote:Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα απο βδομαδα θα μου στειλουν κ ενα καγκελωτο ασημί να το εχω εδω κ τα ζαντολαστιχα θα πανε στον συνοδηγο μου κ για να τα παρεις πρεπει να πιειτε πολλες κούπες. ....ετσι μου ειπε ο συνοδηγος μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
;αν είναι για κουπες μεσα...δεχομαι την προκληση πινοντας φυσικα τα αναλογα και ο συνοδηγος σου.....
επεισης εχω τοποθετησει βομβα σε γνωστο μαγαζι συνεργειο και εμποριας αυτοκινητων πλησιων του αργους και συγκεκριμενα σε αποθηκη υπογεια αυτου.....το επομενο σαββατο θα ανατιναχτει...που όταν φτασει πλεον ο χανιωτης ιδιοτητης σωληνοτου θα παραλαβει μονο τουρμπατα κλουβια για κοτες.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
καταρχην μαθε οτι ταχω βρει με το συνοδηγο σου...χαχχαχαχα και θαχει δοκιμασια για να μπεις στο καγκελωτο...
δευτερον φυσικα και θα κρατας 10 κιλα χοχλιους. για πωσ αλλιωσ θα αντεξουμε τσι κουπες.. και φοβου το ΣΑΚΗ τωρα που εμαθε να τσι τρωει... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

βαλτε τον στη λιστα για θαρχισει να κλαιει..,....
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by AGGELOSK »

ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΡΕΙς ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑ ΜΕ ΧΕ.....ΕΙΣ.. ΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

AGGELOSK wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote:Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα απο βδομαδα θα μου στειλουν κ ενα καγκελωτο ασημί να το εχω εδω κ τα ζαντολαστιχα θα πανε στον συνοδηγο μου κ για να τα παρεις πρεπει να πιειτε πολλες κούπες. ....ετσι μου ειπε ο συνοδηγος μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
;αν είναι για κουπες μεσα...δεχομαι την προκληση πινοντας φυσικα τα αναλογα και ο συνοδηγος σου.....
επεισης εχω τοποθετησει βομβα σε γνωστο μαγαζι συνεργειο και εμποριας αυτοκινητων πλησιων του αργους και συγκεκριμενα σε αποθηκη υπογεια αυτου.....το επομενο σαββατο θα ανατιναχτει...που όταν φτασει πλεον ο χανιωτης ιδιοτητης σωληνοτου θα παραλαβει μονο τουρμπατα κλουβια για κοτες.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
καταρχην μαθε οτι ταχω βρει με το συνοδηγο σου...χαχχαχαχα και θαχει δοκιμασια για να μπεις στο καγκελωτο...
δευτερον φυσικα και θα κρατας 10 κιλα χοχλιους. για πωσ αλλιωσ θα αντεξουμε τσι κουπες.. και φοβου το ΣΑΚΗ τωρα που εμαθε να τσι τρωει... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

βαλτε τον στη λιστα για θαρχισει να κλαιει..,....
τα χεις με τον σνοδηγο μου? δεν γα....στε και οι δυο?εμενα γιατι στην απ εξω? :lol: :lol: :lol: :lol: εχουμε πει ότι τετοια πραματα τα κανουμε ολοι μαζι.. :lol: :lol: :lol: :lol: θα κραταω 15 κιλα να φαει και ο Σακης καμποσους εχεις δικιο..χαχαχα

οσον αφορα το αμαξι...χμμμμμ ολο καινουρια ανταλλακτικα μου στελνει πισω....μου λεει βγαλαμε και αυτό και εκεινο και τ άλλο....να δω τι θα μου στειλει....κανα μοτερ από παπακι θα μου βαλει στο τελος για να τρεξω τον αγωνα...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by AGGELOSK »

Πολυ ησυχια !!!!!! χαχαχα :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”