1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

pc4x4n wrote:Samisnow , Άγγελε,
Κανόνισε όταν έρθω στην Κρήτη να έχεις τσικουδιά την οποία άκουγα αλλά εδώ δεν είδα ;)
…….
λες την λαθος λεξη.....¨"ΟΤΑΝ"...επρεπε να πεις "ΤΩΡΑ" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αντε γιατι ξεθυμενει.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

ευχαριστώ ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

σημερα σιγα σιγα αρχιζω να μπαινω στον ρυθμο της καθημερινοτητας οποτε να πω κ εγω λιγα λογια!!! :D :D :D

μπραβο στην λεσχη ναυπλιου για τον ωραιο σχεδιασμο των διαδρομων!!!μεγαλες γρηγορες πονηρες σε σημεια που δεν το υπολογιζες κ το 90% ακινδυνες!!θα συμφωνησω με τον φιλο τον καλο τον ψιστακη οτι οι διαδρομες ηταν σε τετοιο βαθμο που δεν κρεμομασταν απο εναν εργατη ;) !!!παρα μονο απο το πληρωμα την συνεργασια κ το αυτοκινητο ;) !!!πολυ σωστο κ μακαρι να το τηρουν κ ολες οι αλλες λεσχες!!!μου θυμισαν ειδικες απο την κονιτσα που ειχα παει κ ετρεξα!!! :D :D :D της κυριακης η σουπερ ειδικη πολυ ομορφη αλλα κ σκληρη.πολυ ο βραχος.ακομα πονανε τα κοκκαλα μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ναι ηταν λιγο μακρια σε σχεση με αλλους αγωνες αλλα δυστηχως ο τοπος μας ειναι καμπος κ παραλιες οποτε δεν μπορεις να κανεις κ αλλιως!!!! :( :( :(
ειλικρινα κ εγω περιμενα να δω κοσμο αλλα δεν το σχολιαζω καθολου γιατι καταλαβαινω οτι ο αγωνας 4 πριν την κανονικη ημερομηνια ηταν να μην γινει.οποτε ειναι δυσκολο να γινει διαφημιση κ οταν προσπαθουσατε να συμπληρωθει εστω η εξαδα για να γινει μονο κ μονο ο αγωνας για να μετρηση στο πρωταθλημα!!!
τωρα οσον αφορα τους κριτες ναι οντως ηταν λιγοι που δυσκολα μπορουσαν να δουν κ να ελεξουν τα περασματα!!!πρωτος αγωνας της λεσχης κ παρ ολα αυτα παλεψατε πολυ κ ειχατε σοβαρο αποτελεσμα!!!ευχομαι του χρονου να ειναι ολα καλητερα!!υγεια να εχουμε κ τιποτα αλλο!!!
παντως παρολο τις ατυχιες μου το ευχαριστηθηκα παρα πολυ!!!!για μενα ηταν αυτο που ζητουσα!!! ;) ;) ;)

Υ.Γ.εκεινο το ρεμαλι τον διαμαντη ομως ρε παιδια δεν ξερω που θα τον καλιασω μια μερα χωρις να μας πιεζει ο χρονος!!!πως τα καταφεραμε το σαββατο κ δεν μας εφτασε ο νυχτερινος χρονος δεν το καταλαβα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαρηκα πολυ που ειδα ατομα που τυχαινει να τα συνανταω μονο σε αγωνες κ πειραζομασταν κ γελαγαμε!!!να μαστε καλα κ του χρονου με υγεια!!!!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote:Υ.Γ.εκεινο το ρεμαλι τον διαμαντη ομως ρε παιδια δεν ξερω που θα τον καλιασω μια μερα χωρις να μας πιεζει ο χρονος!!!πως τα καταφεραμε το σαββατο κ δεν μας εφτασε ο νυχτερινος χρονος δεν το καταλαβα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαρηκα πολυ που ειδα ατομα που τυχαινει να τα συνανταω μονο σε αγωνες κ πειραζομασταν κ γελαγαμε!!!να μαστε καλα κ του χρονου με υγεια!!!!
όχι και ρεμαλι ο συνοδηγος μου..εκανε την δουλεια του όπως είχαμε σχεδιασει.....μονο εκεινος ο που#!!#ης ο Μπαρλος του ξεφεύγει συνεχως.......
μαλλον πρεπει απ του χρονου να πιασω δουλεια εγω με τους αλλους οδηγούς..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by xomateros »

samisnow wrote:
georgexj wrote:Υ.Γ.εκεινο το ρεμαλι τον διαμαντη ομως ρε παιδια δεν ξερω που θα τον καλιασω μια μερα χωρις να μας πιεζει ο χρονος!!!πως τα καταφεραμε το σαββατο κ δεν μας εφτασε ο νυχτερινος χρονος δεν το καταλαβα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαρηκα πολυ που ειδα ατομα που τυχαινει να τα συνανταω μονο σε αγωνες κ πειραζομασταν κ γελαγαμε!!!να μαστε καλα κ του χρονου με υγεια!!!!
όχι και ρεμαλι ο συνοδηγος μου..εκανε την δουλεια του όπως είχαμε σχεδιασει.....μονο εκεινος ο που#!!#ης ο Μπαρλος του ξεφεύγει συνεχως.......
μαλλον πρεπει απ του χρονου να πιασω δουλεια εγω με τους αλλους οδηγούς..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αυτόν φιλε δεν υπαρχει περιπτωση να τον στριμώξετε μονο όταν είναι ερωτευμενος μπορει να γινει κατι :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by AGGELOSK »

pc4x4n wrote:Samisnow , Άγγελε,
Κανόνισε όταν έρθω στην Κρήτη να έχεις τσικουδιά την οποία άκουγα αλλά εδώ δεν είδα ;)
…….
Δεν την είδες για την ήπιε ο Ψιστακης!!! χαχαχαχαχαχα
Έχουμε μπόλικη κατέβα εσύ με το καλό και ξιαμας εμάς..
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

O Ψιστάκης????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μόνο φρέσκο γάλα πίνει , κάνει αθλητική διατροφή ……. :!:
Υποχρέωση μας , με την πρώτη ευκαιρία να έρθουμε στα ιερά χώματα της Κρήτης …… :)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

AGGELOSK wrote:
pc4x4n wrote:Samisnow , Άγγελε,
Κανόνισε όταν έρθω στην Κρήτη να έχεις τσικουδιά την οποία άκουγα αλλά εδώ δεν είδα ;)
…….
Δεν την είδες για την ήπιε ο Ψιστακης!!! χαχαχαχαχαχα
Έχουμε μπόλικη κατέβα εσύ με το καλό και ξιαμας εμάς..
εεε αφου νομιζα πως ηταν νερακι....τι να κανω... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by ROCKY XXX »

georgexj wrote:σημερα σιγα σιγα αρχιζω να μπαινω στον ρυθμο της καθημερινοτητας οποτε να πω κ εγω λιγα λογια!!! :D :D :D

μπραβο στην λεσχη ναυπλιου για τον ωραιο σχεδιασμο των διαδρομων!!!μεγαλες γρηγορες πονηρες σε σημεια που δεν το υπολογιζες κ το 90% ακινδυνες!!θα συμφωνησω με τον φιλο τον καλο τον ψιστακη οτι οι διαδρομες ηταν σε τετοιο βαθμο που δεν κρεμομασταν απο εναν εργατη ;) !!!παρα μονο απο το πληρωμα την συνεργασια κ το αυτοκινητο ;) !!!πολυ σωστο κ μακαρι να το τηρουν κ ολες οι αλλες λεσχες!!!μου θυμισαν ειδικες απο την κονιτσα που ειχα παει κ ετρεξα!!! :D :D :D της κυριακης η σουπερ ειδικη πολυ ομορφη αλλα κ σκληρη.πολυ ο βραχος.ακομα πονανε τα κοκκαλα μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ναι ηταν λιγο μακρια σε σχεση με αλλους αγωνες αλλα δυστηχως ο τοπος μας ειναι καμπος κ παραλιες οποτε δεν μπορεις να κανεις κ αλλιως!!!! :( :( :(
ειλικρινα κ εγω περιμενα να δω κοσμο αλλα δεν το σχολιαζω καθολου γιατι καταλαβαινω οτι ο αγωνας 4 πριν την κανονικη ημερομηνια ηταν να μην γινει.οποτε ειναι δυσκολο να γινει διαφημιση κ οταν προσπαθουσατε να συμπληρωθει εστω η εξαδα για να γινει μονο κ μονο ο αγωνας για να μετρηση στο πρωταθλημα!!!
τωρα οσον αφορα τους κριτες ναι οντως ηταν λιγοι που δυσκολα μπορουσαν να δουν κ να ελεξουν τα περασματα!!!πρωτος αγωνας της λεσχης κ παρ ολα αυτα παλεψατε πολυ κ ειχατε σοβαρο αποτελεσμα!!!ευχομαι του χρονου να ειναι ολα καλητερα!!υγεια να εχουμε κ τιποτα αλλο!!!
παντως παρολο τις ατυχιες μου το ευχαριστηθηκα παρα πολυ!!!!για μενα ηταν αυτο που ζητουσα!!! ;) ;) ;)

Υ.Γ.εκεινο το ρεμαλι τον διαμαντη ομως ρε παιδια δεν ξερω που θα τον καλιασω μια μερα χωρις να μας πιεζει ο χρονος!!!πως τα καταφεραμε το σαββατο κ δεν μας εφτασε ο νυχτερινος χρονος δεν το καταλαβα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαρηκα πολυ που ειδα ατομα που τυχαινει να τα συνανταω μονο σε αγωνες κ πειραζομασταν κ γελαγαμε!!!να μαστε καλα κ του χρονου με υγεια!!!!


Μας καλυψες ολους :!: :!: :!: Εισαι ο αρχοντας των κλιμπερ(climbers) και γιαυτο σε ακολουθουσαμε και θα σε ακολουθουμε σε ολους τους αγωνες του πρωταθληματος :!: :!: :!:Οτι θελει ο μιχαλαλοπους και οι φιλοι του στην διαθεση τους.Συνεργεια,ανταλλακτικα,διασκεδαση,φιλοξενια :?: :?: :?: Τα παντα :!: :!: :!: Να εισαι καλα του χρονου να ακολουθησεις το πρωταθλημα να ξανα γυρισουμε ολη την Ελλαδα σαν ομαδα και να φερεισ τουσ αγωνες στην περιοχη μας να ξανα περασουμε ομορφα με τους φιλους ,και να σε δουμε πανω στο βαθρο :!: :!: :!: :!: ;) ;) ;) ;)
rafto
Posts: 29
Joined: Tue Jan 29, 2013 21:25

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by rafto »

Καλιο αργα παρα ποτε !!!Τωρα αρχιζω κι εγω να χαλαρωνωκαι βρηκα χρονο να γραψω.

Ο αγωνας λοιπον κατα την γνωμη μου,ηταν ενας αγωνασ που παλεψαν μερικοι ανθρωποι με πολυ αγαπη και θεληση γιαυτο που κανουμε και που ευτυχως το αποτελεσμα ηταν κοινως αποδεκτο τοσο ωστε να μιλαμεγια εναν επιτυχιμενο αγωνα οχι ομως και χωρις παραλειψεις, που προηλθαν απο την αβεβαιοτητα της πραγματοποιεισης του αγωνα.Γιαυτο το λογο πιστευω οτι γεννηθηκαν καποια προβληματα διεξαγωγης της οργανωσης.

Συμφωνω ομως με ολα οσα ειπαν οι προλαλησοντες οσον αφορα την αποσταση της 1ης ημερας οπου ισως με λιγο ψαξιμο θα μπορουσε να ειναι κοντιτερα και οχι για μας που ειμασταν λιγοι,δεν ετρεχε τιποτα οσο για καποιους θεατες που πιθανον να ακολουθουσαν.
ειμαι σιγουρος απο την αλλη οτι ο χριστοδουλος και ο ψωμιαδης αν ειχαν χρονο μπροστα τους θα το εκαναν γιατι εχουν την απαιτουμενη εμπειρια.

οι ειδικες ηταν καλες για τον τοπο που διεθεταν τα παιδια.
οι αγωνιζομενοι ειμασταν ολοι ενωμενοι και τα καλητερα τιμονια ηταν εκει.
οι κριτες ηταν λιγοτεροι απο οτι επρεπε και αυτο ηταν λιγο αρνητικο.
μου αρεσε αρκετα η 1η ειδικη του σαββατου και ηειδικη της κυριακης.
δεν μου αρεσε η καθυστερηση της 3ης ειδικης γιατι θα μπορουσαμε να την κανουμε και αναποδα να παιξουμε περισσοτερο μιας και ειμασταν εξι.
μου αρεσε οτι οποτε χρειαστηκαμε κατι ειχαμε διπλα μας ολους και τον παναγιωτη και το χριστοδουλο.

συγχαρητηρια στο μανωλη και τον γιωργο που εκαναν ενα εξαιρετικο αγωνα.
επισης στο μιχαλοπουλο,κοκολακη, αλεξελη,και τους συνοδηγους του που για μια ακομα φορα εδειξαν το ηθος και υην αγωνηστικη παιδεια που διαθετουν.
ενα μεγαλο μπραβο στο νικο-βασιλη μπαρλο για το στησιμο του jeepajero μου.συγχαρητηρια παιδια........

δεν ξεχναω βεβαια και το μιχαλη μισκη που ηταν ο ανθρωπος που καταλαβε αυτο που ηθελα να κανω και μου εφερε μια αναρτηση της προκοπης,και μετην σειρα τους οι μπαρλεοι εκαναν αυτο που επρεπε.

ενα μεγαλο μπραβο και στο φιλο νταη-ξανθο που για χαρη τους περασαμε ενα ομορφο σαββατοκυριακο.

και τελος ενα μεγαλο μπραβο και του χρονου στη λεσχη ναυπλιου για την προσάθεια που εκαναν και μια δεσμευση απο εμας για την συμμετοχη μας του χρονου πρωτα ο θεος......................

βασιλης ραυτοπουλος..
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”