1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

User avatar
lrdeqp
Posts: 33
Joined: Wed Jun 17, 2009 21:56

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by lrdeqp »

Καλημέρα και καλή εβδομάδα... Τελικά οι ειδικές μας βγήκαν πέντε για το Σάββατο, μακάρι να προλάβουμε να τις κάνουμε όλες... Μερικές φωτό....Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Ψωμιάδης Πάνος
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by AGGELOSK »

Image


παμε γερα ... τι περασε ελικοπτερο απο κει???
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

Άγγελε , είναι το ελικόπτερο ( ENDURO Defender ) του Π. Ψωμιάδη.
Για την πρώτη μέρα του αγώνα έχουμε σχεδιάσει επτά ! :o ειδικές και θα προσπαθήσουμε να πραγματοποιηθούν οι πέντε ( ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες φυσικά ) ;) .
nikoslada33
Posts: 5
Joined: Tue Jun 24, 2014 21:53

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by nikoslada33 »

με εξυπνη σχεδιαση των ειδικων θα περασουν ολοι τελεια..........οι φωτο δειχνουν πως ειναι καλο μερος για αγωνα του ειδους......καλη συνεχεια και καλη ανταμωση στον αγωνα σας.
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

η ομαδα ΜΑΡΣ Ρεθυμνου θα είναι εκει με το καγκελωτο μας........καλη ανταμωση.. :D :D :D :D

σε ένα μηνα περιπου,τελος τα κολιτιληκια και οι παρες με κατι wranglerαδες με μεγαλα πατουμενα..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

εννοείται ότι ότι βαλετε παει (κ. Μιχαλόπουλε & κ. Γκιαουρη)... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



απο σημερα σας αποκαλω ΚΥΡΙΕ ΨΙΣΤΑΚΗ............κ πες του συντεκνου σου τον ΚΥΡΙΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗ σας περιμενωωωωωωω....... :o :o :o :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ. εγω με τον συνοδηγο μου εχουμε δωσει τα χερια κ εχουμε πει παρασκευη κ σαββατο βραδυ δεν πινουμε.....την κυριακη οσο θελετεεεεεεεεεεεεεε
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



απο σημερα σας αποκαλω ΚΥΡΙΕ ΨΙΣΤΑΚΗ............κ πες του συντεκνου σου τον ΚΥΡΙΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗ σας περιμενωωωωωωω....... :o :o :o :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ. εγω με τον συνοδηγο μου εχουμε δωσει τα χερια κ εχουμε πει παρασκευη κ σαββατο βραδυ δεν πινουμε.....την κυριακη οσο θελετεεεεεεεεεεεεεε
εμεις θα ειμαστε εκει ετσι και αλλιως...αλλα ουτε και ο συνοδηγος μου πινει...ειπαμε να το αλλαξουμε λιγο....θα πινω εγω και για τους δυο....όλα αυτά μετα από τις ιντρινγκες που ακουστηκαν στον αγωνα της πατρας ότι συνοδηγος τερατος προσπαθησε να μεθησει συνοδηγούς αλλων τερατων και ως προμελετιμενη κινηση για να κερδιθει ο αγωνας από το εν λογο τερας..... δεν ανεχόμαστε τις ιντριγκες αυτές οποτε ο ρολος αλλαζει... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και δεν της ανεχόμαστε ΟΧΙ γιατι τις ειπαν καποιοι...αλλα τελικα καποιοι αλλοι με κατι ασπρα και κοκκινα καρότσια που ειχαν παει για υπνο θεωρησαν ότι κερδισαν τον αγωνα λογο ικανοτητας και αξιοσύνης τον αυτοκινητων τους.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: μιλαω μονο για τα αυτοκίνητα, γιατι αυτοι είναι καλα παιδια και εμπιροι οποτε δεν υπαρχει άλλος λογος... :ugeek: :ugeek: :ugeek:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by toro »

samisnow wrote:
georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



απο σημερα σας αποκαλω ΚΥΡΙΕ ΨΙΣΤΑΚΗ............κ πες του συντεκνου σου τον ΚΥΡΙΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗ σας περιμενωωωωωωω....... :o :o :o :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ. εγω με τον συνοδηγο μου εχουμε δωσει τα χερια κ εχουμε πει ..............................:
...................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ........Αντε ΠΑΛΙΙΙΙΙ!!!!!!!! :evil: :evil: .....Ρε σεις θα....ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by georgexj »

Ας κανω την αρχη με τις συμμετοχές για να ξερει κ η λεσχη που βαδίζει. ...γιατι ο καιρος εφτασε....

1) Γ.Μιχαλοπουλος- Κ.Γκιαουρης
2)
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 1ο WILD TERRAIN ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17-19/10/2014

Post by pc4x4n »

Σήμερα ολοκληρώθηκε ο σχεδιασμός του αγώνα που θα γίνει σε συνεργασία με τους Δήμους Άργους – Μυκηνών και Ναυπλίου.
Το Σάββατο 18/10 πέντε ειδικές ( περίπου 3.500μ ) στο Όρος Αρτεμίσιο και την Κυριακή 19/10 μια υπερειδική ( περίπου 1.300 μ ) επαναλαμβανόμενη και αντίστροφα στην Καραθώνα.
Αναλυτικότερες πληροφορίες γενικά για τον αγώνα αμέσως μετά την έγκριση του ειδικού κανονισμού από την ΕΠΑ – ΟΜΑΕ.
Για πληροφοριες :
Χριστόδουλος Πενταράς 6936726262 και Παναγιώτης Ψωμιάδης 6942845363.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”