SAMOKOV TROPHY 2014

User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by TODOR HRISTOV »

Image
User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by TODOR HRISTOV »

Kafteranis :) N:1 :!: :!: :!:





User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by TODOR HRISTOV »

Roulis eine noumero 1 :)

RESULTS "SAMOKOV TROPHY" !

http://timingsolution.mk/pdfresults/Ral ... _Event.pdf
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by xeilas »

Μπραβο σε ολους σας!! !!!!
K.Stylianos Action4X4club
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by tsekmesolo »

Συγχαριτηρια σε ολους τους ελληνες που ετρεξαν στο σαμοκοβ. Αλλοι ηταν τυχεροι και αλλοι οχι.Αυτη τη φορα ημουν εγω πιο τυχερος οπως ειπε ο φιλος μου ο κυριακιδης. Μπραβο και στο συνοδηγο μου το ΔΗΜΗΤΡΗ που πιστευω οτι αυτος επεξε το μεγαλυτερο ρολο μαζι με την πουτανα τυχη.Οι διαδρομες ηταν αρκετα δυνατες χωρις παλιοπετρες και οτι πιο τελειο σε ομορφια.Παρα πολυ λασπη,νερο,βε,γερες ανηφορες αλλα ομως ολα αυτα μεσα σε πανεμορφα ελατα.ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους βουλγαρους που μας προσφεραν αυτο τον καταπληκτικο αγωνα.
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by quinda »

SAMOKOV OFF ROAD σας ευχαριστούμε για τον καταπληκτικο αγωνα που μας προσφερατε.....!!!!


Ο αγωνας στο Samokov μας άφησε μια τεράστια πίκρα ,οπως εξελίχθηκε!!!Το τεράστιο λαθος μου να ξεφορτωσω τη ρεζερβα,στη σούπερ ειδική της Κυριακής ,για να μην εχω βαρος,μας κόστισε την τριτη θεση και τους βαθμούς για το πρωτάθλημα !!!Η ρεζερβα θα ηταν το ιδανικό σκαλοπάτι μεσα στην τρύπα που σκαλωσαμε και βγήκαμε μια ωρα μετα....
Ενα τεράστιο ευχαριστω στον συνοδηγό μου ,για την προσπάθεια ....και ενα ευχαριστω αλλα και μια συγνωμη στους χορηγούς που τους απογοητευσαμε!!!!Τα αυτοκίνητα του Roulis Tsekmes αλλα και του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΕΛΗΣ ειναι κορυφαία και δεν εχουν αντίπαλο !!!!!Συγχαρητηρια κύριοι ......!!!!!

Image
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
dst
Posts: 17
Joined: Mon Feb 21, 2011 20:20

Re: SAMOKOV TROPHY 2014

Post by dst »

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμένα σε όλους τους συμμετέχοντες αλλά και στους διοργανωτές.

Ρούλη, από μόνος μου δεν θα μπορούσα να κάνω τίποτα. Όλοι ξέρουν ότι ο συνδυασμός αυτοκίνητο, οδηγός, συνοδηγός και τύχη είναι που δίνουν την νίκη.

Χάρη, ήσασταν άτυχοι αλλά την επόμενη φορά θα πάρετε το αίμα σας πίσω ;) Με την ευκαιρία, να σας συγχαρώ και από εδώ που κάνατε στην άκρη για να περάσουμε, την δεύτερη μέρα, και μάλιστα σε σημείο που δεν υπήρχε χώρος βολικός για κάτι τέτοιο.

Χάρηκα που σας ξαναείδα κάποιους και που γνώρισα τους υπόλοιπους και ελπίζω να τα ξαναπούμε σε κανένα άλλο καλό αγώνα.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”