2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

delis. εγαψε:

βλεπε general που εδωσε ρεσιταλ http://www.youtube.com/watch?v=G6XDhhTjPX0 διαβασε καλα το εμποδιο ρισκαρισε και κερδισε πολλα δευτερολεπτα.

κατι παραξενο βλεπω :shock: :shock: :shock:
αγαπη :?: :?: :?:
με γλωσσα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

delis wrote:μανωλακη φιλε μου.
αυτα που λες τωρα εσυ τα ειπε και ενας αλλος και αν δεν γαμ@@εις μικρος θα γαμ@@εις μεγαλος.
εισαι τυχερος μωρη κουφαλα που δεν ετρεξα στην ευοια και η νεροχελωνα σου πηρε την πρωτη θεση χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα τα πουμε τρελιαρη σε περιμενω στην πατρα.
Συντεκνε, να στειλω την ομαδα να σφιξει λιγο ολες τις βιδες του Δελη πριν τον αγωνα μη θρουλισει και πιασουνε τα αναπλαγα τα ανταλακτικα του :lol: :lol: :lol:
για σου τρελαμενε Ανδρεα :lol: :lol: :lol:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

Δελη όπως καταλαβαίνεις ολοι την εχουν δει με σενα ...... οποτε θελω να εισαι ετοιμος σε όλα τα επίπεδα από τις ειδικες με χρονους αεροπορικούς εως το βραδυ στις ζειμπεκιες και στο τραγουδι !!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:georgexj εγραψε:

Μαικ κ εγω μαζι σου κ στις πλαγιες κλησεις κ στις ανηφορες κ στα δυσκολα περασματα.δεν ειπα το αντίθετο. Απλα να εχουν ασφάλεια! !! Μαλλον δεν θα το εθεσα καλα κ δεν το καταλαβαινεται.....τιποτα αλλο δεν ειπα.ας πηγαινουμε με τις δυο ροδες ειτε πλαγια ειτε ορθια ειτε με τον κωλο κ γω μεσα σε αυτό. Απλα να ειναι ασφαλες!! Κ νομιζω οτι ειναι κ το πιο σωστό. Κ σαφως υπαρχει μεγαλη εμπειρια απο την λεσχη της πατρας μετα απο τα τοσα χρονια αγωνες που εχουν κανει ειδικα ο δελης κ ραφτοπουλος!!αυτα απο εμένα. ...

Αδερφι οτι λεει ο Mike Miskis και ο samisnow ειναι σωστα και πιο απλα ακομα για να τα καταλαβουνε καποιοι ακομα καλυτερα ειναι αυτο που περναει καθε αυτοκινητο στον τεχνικο ελεγχο: ζωνες, καθυσματα και εκεινα τα γ@μιμεν@ τα καγκελα(και οχι μονο) που αμα τα εχεις κανει οπως πρεπει αυτη ειναι η ασφαλεια σου, αυτα σε κανουν να ρισκαρεις (μαζι με την τρελα)
καλη μερα και απο μενα και στην Πατρα για να κανει ενα καλο αγωνα και σε ολους σας ;)

γιωργηηηηηηηηηηηηηηηηηη εχεις πιει ρακες πρωι πρωι η κρατας απο το βραδυ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ναι καλα τα λες για καθησματα ζωνες κ κεινα τα γ@μειμεν@ τα καγκελα(κ οχι μονο)που στο τελος θα γινουν της φυλακης τα καγκελα γιατι αμα θα φερω τουμπιδια οπως λει κ ο συντεκνο σου μετα θα παω φυλακη για να το ξανα φτιαξω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

πανε οι εποχες που περισσευανε μαρουλια κ τα τρωγαμε με ορεξη κ μπαγιατευανε κιολας!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
delis wrote:μανωλακη φιλε μου.
αυτα που λες τωρα εσυ τα ειπε και ενας αλλος και αν δεν γαμ@@εις μικρος θα γαμ@@εις μεγαλος.
εισαι τυχερος μωρη κουφαλα που δεν ετρεξα στην ευοια και η νεροχελωνα σου πηρε την πρωτη θεση χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα τα πουμε τρελιαρη σε περιμενω στην πατρα.
Συντεκνε, να στειλω την ομαδα να σφιξει λιγο ολες τις βιδες του Δελη πριν τον αγωνα μη θρουλισει και πιασουνε τα αναπλαγα τα ανταλακτικα του :lol: :lol: :lol:
για σου τρελαμενε Ανδρεα :lol: :lol: :lol:
χαχαχα ο δελης απ το ζορε του να τελειωσει θα κολισει καταλαθος και στις ζαντες σηδερα....χαχαχαχαχαχαχα σκαφτηκο
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by delis »

samisnow wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
delis wrote:μανωλακη φιλε μου.
αυτα που λες τωρα εσυ τα ειπε και ενας αλλος και αν δεν γαμ@@εις μικρος θα γαμ@@εις μεγαλος.
εισαι τυχερος μωρη κουφαλα που δεν ετρεξα στην ευοια και η νεροχελωνα σου πηρε την πρωτη θεση χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα τα πουμε τρελιαρη σε περιμενω στην πατρα.
Συντεκνε, να στειλω την ομαδα να σφιξει λιγο ολες τις βιδες του Δελη πριν τον αγωνα μη θρουλισει και πιασουνε τα αναπλαγα τα ανταλακτικα του :lol: :lol: :lol:
για σου τρελαμενε Ανδρεα :lol: :lol: :lol:
χαχαχα ο δελης απ το ζορε του να τελειωσει θα κολισει καταλαθος και στις ζαντες σηδερα....χαχαχαχαχαχαχα σκαφτηκο


kai egw sas agapaw
re koufales meta apo toso kairo dilosa simetoxi kai blepw exete anxwthei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
geia sou re diamanti alani hthela na hxera ti bazeis re pousti mou mesa stin raki kai se krataei 3 meres aypno oute red bull den dinei tosi energeia xaxaxaxax
mou thimizeis ton ovelix prepei kai esi mikros na epeses sto kazani den exigite aliws
sas pereimenoume olous edw gia ena apisteyto triimero
psistaki na se enimerosw oti o erxete o crazy dagkas ston agwna kai den nikietai aytos file apo kanena mas mono ean pathei zimia ekei na se dw poso magkas eisai...........
VALAWRAS
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

delis wrote:
samisnow wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
delis wrote:μανωλακη φιλε μου.
αυτα που λες τωρα εσυ τα ειπε και ενας αλλος και αν δεν γαμ@@εις μικρος θα γαμ@@εις μεγαλος.
εισαι τυχερος μωρη κουφαλα που δεν ετρεξα στην ευοια και η νεροχελωνα σου πηρε την πρωτη θεση χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα τα πουμε τρελιαρη σε περιμενω στην πατρα.
Συντεκνε, να στειλω την ομαδα να σφιξει λιγο ολες τις βιδες του Δελη πριν τον αγωνα μη θρουλισει και πιασουνε τα αναπλαγα τα ανταλακτικα του :lol: :lol: :lol:
για σου τρελαμενε Ανδρεα :lol: :lol: :lol:
χαχαχα ο δελης απ το ζορε του να τελειωσει θα κολισει καταλαθος και στις ζαντες σηδερα....χαχαχαχαχαχαχα σκαφτηκο


kai egw sas agapaw
re koufales meta apo toso kairo dilosa simetoxi kai blepw exete anxwthei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
geia sou re diamanti alani hthela na hxera ti bazeis re pousti mou mesa stin raki kai se krataei 3 meres aypno oute red bull den dinei tosi energeia xaxaxaxax
mou thimizeis ton ovelix prepei kai esi mikros na epeses sto kazani den exigite aliws
sas pereimenoume olous edw gia ena apisteyto triimero
psistaki na se enimerosw oti o erxete o crazy dagkas ston agwna kai den nikietai aytos file apo kanena mas mono ean pathei zimia ekei na se dw poso magkas eisai...........
ΤΡΕΜΕ Ψιστακη.......
λεει ο delis ........ xaxaxaxxaxaxaxaxaaxaxaxa
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

Σκεφτομουν με τον συντεκνο μου να κραταμε ενα καζανι μαζι με την ρακι και να φτιαξουμε φασολαδα τις μερες του αγωνα........για μεζε ρε παιδι μου...θα μας χρειαστει φανταζομαι...χαχαχαχαα αχαχα
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by delis »

samisnow wrote:Σκεφτομουν με τον συντεκνο μου να κραταμε ενα καζανι μαζι με την ρακι και να φτιαξουμε φασολαδα τις μερες του αγωνα........για μεζε ρε παιδι μου...θα μας χρειαστει φανταζομαι...χαχαχαχαα αχαχα
Μια χαρα βρισκω τη σκεψη σου .....
και να ξερεις οτι το καλυτερο φαρμακο για το βηχα ειναι η φασολαδα , μετα θα σου κοπει ο βηχας
γιατι θα φοβασαι να βηξεις χαχαχχαχαχαχχαχ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VALAWRAS
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”