2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

Διαμαντή σ αγαπααααααααααμμμεεεεεεεεεε

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

xomateros wrote:Διαμαντή σ αγαπααααααααααμμμεεεεεεεεεε

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kαι εγω ρε μηναρες.... και εγω σας αγαπαω αλλα αυτο δεν φτανει....
ηταν ολα καλα το σαββατο, η σουπερ ειδικη της κυριακης απαιχτη, η διαδρομες ηταν ολες καλες και καλα επιλεγμενες αλλα οχι 50 50 για μενα... και πιστευω οτι αυτο εχει να κανει με τις προηγουμενες κουβεντες που γινοτανε περι ελαστικου, περι μικρου μεγαλου, οχι εγω δεν παω γιατι δεν εχω ελπιδες κ.α.
Για μενα ηταν 75μικρα 25μεγαλα... δηλαδη θελω να πω οτι μετα απο τοση κουβεντα, τοσες μερες που γινοτανε εδω μεσα για τα μικρα, για τα λαστιχα, για τα μεγαλα, για το ενα, για το αλλο και δε ξερω και εγω τι αλλο.... εχει να κανει με το ποιος σχεδιαζει, ποσο ξερει να επιλεξει, ποσο γνωριζει απο αγωνες που να μπορει να διαλεξει απο που θα περασει το μικρο ευκολα και απο που το μεγαλο, απο τα εμποδια που βρει η θα φτιαξει...
Αυτο εκαναν τα φιλαρακια μας απο την πατρα και να τα αποτελεσματα μας, ηταν ολα τελεια, εγω προσωπικα το καταφχαριστηθηκα, συγχαρητηρια στους φιλους μου Παπα, Αλεξελη, Μακρινο αλλα και στους φανταστικους συνοδηγους τους, για την τριαδα την πρωτη αλλα και στις αλλες 3αδες και σας ευχομαι παντα καλες θεσεις παντου στην ζωη σας...
Και φυσικα σε ολους τους υποληπους να ειστε καλα με υγεια και μερικα ΕURO στην τσεπη για μπορειτε να πηγενετε σε αγωνες να βρησκομαστε να κανουμε τα δικα μας :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by DIAMANTIS RETHYMNO on Tue Jun 03, 2014 19:59, edited 1 time in total.
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

georgexj wrote:
samisnow wrote: ευχαριστω για άλλη μια φορα τον συντεκνο μου Διαμαντή και από τον επομενο αγωνα ολοι οι συνοδηγοί θα πρεπει την πρωτη μερα να κανετε μια παρεα μαζι του αλλιως δεν θα τρεχει κανενας... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
οσο γι αυτο να εισαι σιγουρος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ο δικος μου συνοδηγος θα σας λεει ενα γεια οταν θα βρισκομαστε κ την κυριακη θα σας κανει παρεα.................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλιως θα ερχομαστε σαν θεατες κ θα γινομαστε ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εγω δεν ξερω τι λετε εσεις ολοι που δεν εισαστε παρον στην παρεα μας αλλα ενα εχω να πω :roll:
Εγω δεν ξανα μιλαω με κανενα που ασχολειτε με ποτα και με ξενυκτια, θα με κανετε αχρηστο, θα με χαλασετε, θα με κανετε σαν και εσας δηλαδη... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και μου το ειπε η μανα μου την ημερα που εφευγα απο την ΚΡΗΤΗ (παιδι μου να προσεχεις και μην κανεις κακιες παρεες) και μου λεει μετα (και μην τους ποτιζεις γιατι αυτοι δεν πινουν)
Γι αυτο πινω μονος μου νερο αλλα με εσας που εχω μπλεξει δεν ξερω πως θα ξεφυγω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

xomateros wrote:Διαμαντή σ αγαπααααααααααμμμεεεεεεεεεε

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΩΣΤΑ.... ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΕ ΡΕ Γ@ΜΟΤΟ...... ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙΣ....
ΡΕ ΔΕ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ... ΚΑΤΟΥΡΙΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.... ΡΕ ΔΕΝ... ΡΕ ΝΑΙ... ΡΕ ΔΕΝ... ΡΕ ΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ.......ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝΕ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΓΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕ :lol: :lol: :lol:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

Συγχαρητήρια στην λέσχη της Πάτρας .
Συγχαρητήρια στους αλυτάρχες και τους κριτές του αγώνα.
Πανέμορφο μέρος , ζεστή φιλοξενία και άψογη διοργάνωση.
Οι ειδικές του Σαββάτου ,δύσκολες , έξυπνες ,είχαν απ όλα , το απολαυσα πραγματικά,
Της Κυριακής πολύ καλή διαδρομή με θέαμα .
Συγχαρητήρια στους νικητές ενός από τους καλύτερους αγώνες που έχω τρέξει μέχρι τώρα.
Επειδή όμως πιστεύω ότι πρέπει να ακούγονται και τα καλά και τα στραβά, πάντα καλοπροαίρετα θα αναφέρω ως αγωνιζόμενος τις παρατηρήσεις μου ,με σκοπό να βελτιωθεί παραπάνω ο τρόπος που αγωνιζόμαστε και όχι να μειώσω το αποτέλεσμα του συγκεκριμένου αγώνα..
Τον τελευταίο καιρό συζητήθηκε πολύ το ελαστικό και η λέσχη Πάτρας τόλμησε να κάνει την αρχή, με τον διαχωρισμό του ελαστικού.
Το αποτέλεσμα ήταν 2 αγώνες με μια κατάταξη γενικής που μετράει στο πρωτάθλημα ,αδίκησε ορισμένους η σειρά διέλευσης των εμποδίων που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα το δεχόταν κανένας .
Με τους μεν να ανοίγουν της δύσκολες διαδρομές και τους δεν να τις περνάνε.
Σε μια προσπάθεια βελτίωσης τις κατάστασης έγινε και η αντιστροφή της σειράς διέλευσης στο 3 και 4 εμπόδιο που όμως δεν άλλαξε τίποτα στο συγκεκριμένο θέμα.
Αν και οι κανονισμοί είναι για όλους το ίδιο , δεν είχα ξαναπάρει ποινή 10λεπτων σε άλλο αγώνα , δεν νομίζω να κερδίζει κανείς 10 λεπτά απλά ακουμπώντας το σχοινί του εργάτη η μη βάζοντας στο βράχο ιμάντα η μη δένοντας πριν ξεκινήσει την ζώνη του ο συνοδηγός , σίγουρα και στις 3 περιπτώσεις είναι θέμα ασφάλειας και σωστά δίνεται ποινή , διαπίστωσα όμως ότι είναι «λίγο» δύσκολο να καλύψεις ένα τέτοιο νούμερο προσπαθώντας να μαζέψεις χρόνο όταν όλος ο αγώνας είναι 1 ώρα και κάτι.
Και πάλι συγχαρητήρια σε αγωνιζομένους και διοργανωτές.


Υ.Γ.1. GENERAL το ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ με ένα Κ… :roll: :roll: :roll: :roll:
Υ.Γ.2. Διαμαντή συνοδηγοπλανε….. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
georgexj wrote:
samisnow wrote: ευχαριστω για άλλη μια φορα τον συντεκνο μου Διαμαντή και από τον επομενο αγωνα ολοι οι συνοδηγοί θα πρεπει την πρωτη μερα να κανετε μια παρεα μαζι του αλλιως δεν θα τρεχει κανενας... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
οσο γι αυτο να εισαι σιγουρος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ο δικος μου συνοδηγος θα σας λεει ενα γεια οταν θα βρισκομαστε κ την κυριακη θα σας κανει παρεα.................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλιως θα ερχομαστε σαν θεατες κ θα γινομαστε ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εγω δεν ξερω τι λετε εσεις ολοι που δεν εισαστε παρον στην παρεα μας αλλα ενα εχω να πω :roll:
Εγω δεν ξανα μιλαω με κανενα που ασχολειτε με ποτα και με ξενυκτια, θα με κανετε αχρηστο, θα με χαλασετε, θα με κανετε σαν και εσας δηλαδη... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και μου το ειπε η μανα μου την ημερα που εφευγα απο την ΚΡΗΤΗ (παιδι μου να προσεχεις και μην κανεις κακιες παρεες) και μου λεει μετα (και μην τους ποτιζεις γιατι αυτοι δεν πινουν)
Γι αυτο πινω μονος μου νερο αλλα με εσας που εχω μπλεξει δεν ξερω πως θα ξεφυγω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


πισω εχει η αχλαδα την ουρα ετσι λενε εδω στο χωριο μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

AGGELOSK wrote: Υ.Γ.2. Διαμαντή συνοδηγοπλανε….. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
συνοδηγοπλανε λεει....χαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
fakas
Posts: 18
Joined: Mon Feb 15, 2010 01:52
Location: Αμφιλοχία-Ηράκλειο-νυν Πάτρα

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by fakas »

Με τη σειρά μου να πω κι εγώ δυο λόγια για τον αγώνα...
Μακράν το καλύτερο wild terrain που έχω συμετάσχει ως αγωνιζόμενος ή που έχω παρακολουθήσει ως θεατής... Ειδικές ιδιαίτερα τεχνικές, με ποικιλία στο terrain και στα εμπόδια: πέτρα, χώμα, νερό, λάσπη, πλάγιες κλίσεις, κατηφόρες και ανηφόρες με τα αρχικά κεφαλαία, τα γνωστά μας "V", σφιχτά περάσματα, εργάτες, φλαταδούρα για γκάζια....τα πάντα είχε ο μπαξές..... :D :D :D κι όλα αυτά σ' ένα περιβάλλον με απίστευτο φυσικό κάλλος. Πολύ βασικό επίσης το γεγονός ότι αν και σκληρός και δύσκολος ο αγώνας, δεν υπήρξαν επικίνδυνα ατυχήματα καθώς και ζημίες, κι αυτό είναι ένα μεγάλο συν για την οργάνωση... (όλοι οι αγωνιζόμενοι γνωρίζουν τί σημαίνει να πίνεις τα κρασιά σου και να καλαμπουρίζεις το βράδυ μετά το τέλος των ειδικών και να μην είσαι χωμένος κάτω από το τουτου με την ηλεκτροκόλληση να παίρνει φωτιά... :D :D :D :D )
Από 'μένα, τα συγχαρητήριά μου στα παιδιά της skartaekato που μας χάρισαν έναν τόσο όμορφο και δίκαιο αγώνα, που δικαιωματικά τίμησε επάξια τον τίτλο "wild terrain" !!!! Και του χρόνου εύχομαι παιδιά... ;)

Τα συγχαρητήριά μου επίσης στους νικητές, που πραγματικά άξιζε να σηκώσουν τις κούπες... ;) !!! καθώς και στους υπόλοιπους, που προσπάθησαν μέχρι τελευταία στιγμή, και πάνω απ' όλα στήριξαν το ελληνικό πρωτάθλημα σε τόσο δύσκολες εποχές...

Αναφορικά με τα υπόλοιπα, διαβάζοντας όσα ήδη έχουν αναφερθεί, επειδή πάντα θα υπάρχει κάποιος "μικρός" ή "μεγάλος" να παραπονιέται (και με το δίκιο του, δε λέω), νομίζω ότι ο βαθμολογικός διαχωρισμός τελικά σε "μικρά" και "μεγάλα" είναι αναπόφευκτος....

Καλή αντάμωση παιδιά.... ;) ;)

Στέφανος Φώκος
Βόηθα με να σε βοηθώ ν' ανεβούμε στο βουνό

[url]http://www.zookaction.gr/forum/viewtopic.php?f=19&t=3810[/url]
GENERAL LEE

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by GENERAL LEE »

fakas wrote: Αναφορικά με τα υπόλοιπα, διαβάζοντας όσα ήδη έχουν αναφερθεί, επειδή πάντα θα υπάρχει κάποιος "μικρός" ή "μεγάλος" να παραπονιέται (και με το δίκιο του, δε λέω), νομίζω ότι ο βαθμολογικός διαχωρισμός τελικά σε "μικρά" και "μεγάλα" είναι αναπόφευκτος....
+ 1
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

GENERAL LEE wrote:
fakas wrote: Αναφορικά με τα υπόλοιπα, διαβάζοντας όσα ήδη έχουν αναφερθεί, επειδή πάντα θα υπάρχει κάποιος "μικρός" ή "μεγάλος" να παραπονιέται (και με το δίκιο του, δε λέω), νομίζω ότι ο βαθμολογικός διαχωρισμός τελικά σε "μικρά" και "μεγάλα" είναι αναπόφευκτος....
+ 1

+11
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”