2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
xomateros wrote:Διαμαντή σ αγαπααααααααααμμμεεεεεεεεεε

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΩΣΤΑ.... ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΕ ΡΕ Γ@ΜΟΤΟ...... ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙΣ....
ΡΕ ΔΕ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ... ΚΑΤΟΥΡΙΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.... ΡΕ ΔΕΝ... ΡΕ ΝΑΙ... ΡΕ ΔΕΝ... ΡΕ ΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ.......ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝΕ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΓΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕ :lol: :lol: :lol:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....καλα ρε γιαυτο αρχισε να σαπιζει το αμαξι :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by panos110 »

Κωστα βαλε και τους χρονους από τις ειδικες αν μπορεις να μελετήσουμε λιγο.
Ευχαριστω!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

panos110 wrote:Κωστα βαλε και τους χρονους από τις ειδικες αν μπορεις να μελετήσουμε λιγο.
Ευχαριστω!
τι να μελετήσεις ασχετε εσυ?εεε...εγω αν ο συνοδηγος μου εκανε τετοιο λαθος θα τον ειχα κανει μπαουλο στο ξυλο..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαχ χα χα χα χα χα χα χα χα
ξερω θα πεις ότι εσυ εφταιγες....αλλα εσυ δικαιολογησαι λογο της κοτσιδας που σε πεδευει μαζι με το κρανος...οποτε η ευθυνη στον συνοδηγο τελος.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

samisnow wrote:
panos110 wrote:Κωστα βαλε και τους χρονους από τις ειδικες αν μπορεις να μελετήσουμε λιγο.
Ευχαριστω!
τι να μελετήσεις ασχετε εσυ?εεε...εγω αν ο συνοδηγος μου εκανε τετοιο λαθος θα τον ειχα κανει μπαουλο στο ξυλο..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαχ χα χα χα χα χα χα χα χα
ξερω θα πεις ότι εσυ εφταιγες....αλλα εσυ δικαιολογησαι λογο της κοτσιδας που σε πεδευει μαζι με το κρανος...οποτε η ευθυνη στον συνοδηγο τελος.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μισο λεπτο να βρω μια φωτο του ζαουρη απο την παραλια....
ο τυπος ειναι τουμπανο ρε....πως θα τον πλακωνε ο μακρινος??? :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

παρε ψιστακη.... :lol: :lol: :lol: :lol:
262977_1927259101365_4212698_n.jpg
262977_1927259101365_4212698_n.jpg (61.62 KiB) Viewed 3467 times
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

samisnow wrote:
panos110 wrote:Κωστα βαλε και τους χρονους από τις ειδικες αν μπορεις να μελετήσουμε λιγο.
Ευχαριστω!

ξερω θα πεις ότι εσυ εφταιγες....αλλα εσυ δικαιολογησαι λογο της κοτσιδας που σε πεδευει μαζι με το κρανος...οποτε η ευθυνη στον συνοδηγο τελος.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

Σας ευχαριστούμε ολους για τα καλα σας λογια σχετικα με τον αγωνα μας και αυτό μας δινει δυναμη να σκεφτόμαστε ηδη τον επομενο :) :) :) :) :) :) :)

Εννοείτε και υπηρξαν καποια λαθη και καλο είναι να τα επισημαίνουμε ώστε στον επομενο να προσπαθήσουμε να μην επαναληφθουν όπως και καποιες βελτιωσεις που παντα θα υπαρχουν
Επισης μια και σε αυτό τον αγωνα είχαμε εγκαταλειψη αυτοκινητου εξαιτιας συνοδηγου (βλεπε Γκιαούρης) χαχαχαχαχαχαχαχα Μιχαλόπουλε στον επομενο θα φροντισουμε να η να λειψει εκεινος που τους ξελογιαζει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα (Διαμαντής) η θα τους απαγορεψουμε την εξοδο από το ξενοδοχειο τις βραδυνες ωρες !!!!!!!
Φημες παντως λενε ότι τον στελνει ο Ψιστακης για να μην εχει συναγωνισμο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Πανο οσο για τον χρονο των ειδικων μολις τον εχω στα χερια μου θα ανεβει προς μελετη 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by panos110 »

samisnow wrote:
panos110 wrote:Κωστα βαλε και τους χρονους από τις ειδικες αν μπορεις να μελετήσουμε λιγο.
Ευχαριστω!
τι να μελετήσεις ασχετε εσυ?εεε...εγω αν ο συνοδηγος μου εκανε τετοιο λαθος θα τον ειχα κανει μπαουλο στο ξυλο..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαχ χα χα χα χα χα χα χα χα
ξερω θα πεις ότι εσυ εφταιγες....αλλα εσυ δικαιολογησαι λογο της κοτσιδας που σε πεδευει μαζι με το κρανος...οποτε η ευθυνη στον συνοδηγο τελος.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αυτό ηταν το πορισμα!
Μπερδεψαμε την κοτσιδα με τη ζωνη. :lol:
Να τον δειρω όπως ειδες παντως είναι δυσκολο.
Να διευκρινησω ότι η φωτο είναι το καλοκαιρι μετα την Κροατια που εδενε 70 με 100 εργατες τη μερα γι αυτό είναι τουμπανιασμένος!!! :lol: :lol:
rafto
Posts: 29
Joined: Tue Jan 29, 2013 21:25

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by rafto »

θα ηθελα και γω υστερα απο ολα αυτα να ευχαριστησω με την σειρα μου ολους τους αγωνιζομενους που μας τιμησαν με την παρουσια τους και που οπως φανηκε ξεκαθαρα και με την αγωνηστικη τους παιδια,μας εδωσαν το δικαιωμα να μιλαμε για τον καλυτερο αγωνα της χρονιας μεχρι τωρα..
το επιτευγμα αυτο θα πω οτι δεν ηταν τυχαιο,διοτι σε συζητησεις πολυ πριν τον αγωνα που ειχα με τον αλυταρχη και τους αγωνοδικες και τους στενους συνεργατες της λεσχης ειχαμε καταληξει οτι μεσα στην σοβαροτερη κριση που εχει περασει ποτε ο τοπος εμεις θα επρεπε να κανουμε εναν αγωνα κατω απο τις τελευταιες εναπομηναντες αξιες,σεβασμου και ειλικρινιας,προς ολους εσας που παρολες τις δυσκολιες μας στηριξατε.

το αποτελεσμα λοιπον ηρθε οταν περπατοντας στο βουνο για τις ειδικες μαζι με 5 καλους φιλους σκεφτομουν ολα τα παραπανω και σε πολλες περιπτωσεις οδηγοντας νοερα το αυτοκινητο μου..

θεωρω επισης οτι δεν πιασαμε το 100 τις 100 αλλα προσπαθησαμε να δειξουμε το πως καποια στιγμη πρεπει να γινονται οι αγωνες μεσα απο τις 2 κλασεις και μεσα απο αντιστροφες εκκινησεις οταν οι ειδικες ειναι αρκετες και χορταστικες.

θα συμφωνησω εν μερη και με τον φιλο μου τον ψηστακη για την προταση του για τα αυτοκινητα που τρεχουν για το πρωταθλημα,και επιφηλασομαι για του χρονου.μονο που αυτο θα ηταν εφικτο με συμμετοχες ανω των 18-20 αυτοκινητων.

τελος θελω να ευχαριστησω ολο το επιτελειο της λεσχης μας και τον αοπ γιατι εδωσαν πραγματικα τον καλυτερο τους εαυτο....

στεναχωρηθηκα για τον φιλο μου τον μιχαλοπουλο και τον κοκολακη για τις ατυχιες που ειχαν,και θυμωσα γιατι δεν τους απολαυσαμε μεχρι το τελος οπως το ειχα φανταστει.

συγχαρητηρια σε ολους τους νικητες,γιατι το αξιζαν,και οσοι δεν στεφηκαν νικητες και αυτοι το αξιζαν,διοτι αγωνιστηκαν και τερματισαν.

ευχαριστω και τους θεατες που εκαναν τοοοοοσα χιλιομετρα για να παρακολουθησουν τον αγωνα.

ευχριστω και τον φωτο βασιλη που για μια ακομη φορα θα μας καθηλωσει στην τηλεοραση...
rafto
Posts: 29
Joined: Tue Jan 29, 2013 21:25

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by rafto »

θα ηθελα και γω υστερα απο ολα αυτα να ευχαριστησω με την σειρα μου ολους τους αγωνιζομενους που μας τιμησαν με την παρουσια τους και που οπως φανηκε ξεκαθαρα και με την αγωνηστικη τους παιδια,μας εδωσαν το δικαιωμα να μιλαμε για τον καλυτερο αγωνα της χρονιας μεχρι τωρα..
το επιτευγμα αυτο θα πω οτι δεν ηταν τυχαιο,διοτι σε συζητησεις πολυ πριν τον αγωνα που ειχα με τον αλυταρχη και τους αγωνοδικες και τους στενους συνεργατες της λεσχης ειχαμε καταληξει οτι μεσα στην σοβαροτερη κριση που εχει περασει ποτε ο τοπος εμεις θα επρεπε να κανουμε εναν αγωνα κατω απο τις τελευταιες εναπομηναντες αξιες,σεβασμου και ειλικρινιας,προς ολους εσας που παρολες τις δυσκολιες μας στηριξατε.

το αποτελεσμα λοιπον ηρθε οταν περπατοντας στο βουνο για τις ειδικες μαζι με 5 καλους φιλους σκεφτομουν ολα τα παραπανω και σε πολλες περιπτωσεις οδηγοντας νοερα το αυτοκινητο μου..

θεωρω επισης οτι δεν πιασαμε το 100 τις 100 αλλα προσπαθησαμε να δειξουμε το πως καποια στιγμη πρεπει να γινονται οι αγωνες μεσα απο τις 2 κλασεις και μεσα απο αντιστροφες εκκινησεις οταν οι ειδικες ειναι αρκετες και χορταστικες.

θα συμφωνησω εν μερη και με τον φιλο μου τον ψηστακη για την προταση του για τα αυτοκινητα που τρεχουν για το πρωταθλημα,και επιφηλασομαι για του χρονου.μονο που αυτο θα ηταν εφικτο με συμμετοχες ανω των 18-20 αυτοκινητων.

τελος θελω να ευχαριστησω ολο το επιτελειο της λεσχης μας και τον αοπ γιατι εδωσαν πραγματικα τον καλυτερο τους εαυτο....

στεναχωρηθηκα για τον φιλο μου τον μιχαλοπουλο και τον κοκολακη για τις ατυχιες που ειχαν,και θυμωσα γιατι δεν τους απολαυσαμε μεχρι το τελος οπως το ειχα φανταστει.

συγχαρητηρια σε ολους τους νικητες,γιατι το αξιζαν,και οσοι δεν στεφηκαν νικητες και αυτοι το αξιζαν,διοτι αγωνιστηκαν και τερματισαν.

ευχαριστω και τους θεατες που εκαναν τοοοοοσα χιλιομετρα για να παρακολουθησουν τον αγωνα.

ευχριστω και τον φωτο βασιλη που για μια ακομη φορα θα μας καθηλωσει στην τηλεοραση...
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”