2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

YJ ''The Doctor'' wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote: μανωλη τρεμεεεεεεεεεεε................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το εχω δεσει αυτο να ξερεις διαμαντη. :lol: :lol: ;) ;) ;)
ενταξει δεχομαι αλλα υπο έναν ορο......το προηγουμενο βραδυ θα βγουμε τα δυο μας...εσυ και γω...ότι πεινω θα πεινεις....
ότι κανω θα κανεις...όταν παω για υπνο θα πας.....και μετα θα δω εγω σε ποιον θα κανει κουμαντο...χαχαχαχα στα πουλακια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δον... ΜΗ ΜΑΣΑΣ.. ΙΔΙΩΣ για το ''οτι πιω εγω θα πινεις και εσυ'' ... αφου ξερεις .... δηηηηθεν πινουνε την κανατα ''καποιοι'' εκει .... μονο για να βγουνε φωτο και μετα την ακουμπανε κατω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Πειτε μου σε ποιον αγωνα σχεδιαζετε να τα κανετε αυτα να σας στειλω εκει τον ανεπαναληπτο και αξεπερεαστο τιτανομεγιστοτεραστιο συνοδηγο μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: σταματα ρε και μου χαλας το σχεδιο... :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
DPDC Off Road Videos
Posts: 49
Joined: Thu Mar 22, 2012 03:24

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DPDC Off Road Videos »

To DVD του αγώνα είναι έτοιμο!!! Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 6974330386 ή ηλεκτρονικά στο mail dpdcvideos@gmail.com, είτε στα τηλέφωνα της λέσχης Πατρών.

Παρακάτω πάρτε μια μικρή γεύση του αγώνα από τις ειδικές με τη σειρά που αυτές ολοκληρώθηκαν. Υπάρχει υλικό από όλα τα αυτοκίνητα και όλες τις ειδικές...

Stage 1


Stage 2


Stage 3


Stage 4


Σύντομα έρχονται και άλλα βίντεο... ;) ;) ;)
DPDC Off Road Videos
Posts: 49
Joined: Thu Mar 22, 2012 03:24

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DPDC Off Road Videos »

Την δεύτερη ημέρα του αγώνα υπήρξαν δυο σούπερ ειδικές.

Superstage 1


Superstage 2


Περισσότερη δράση στο DVD...
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by panos110 »

Γεια σας ρε Βασιλη και Πετρο!!!
Αν δεν είχαμε εσας οι αγωνες απλα θα τελειωναν Κυριακη μεσημερι και απ οποια διοργανωση λειψατε εγινε αισθητη η απουσια σας.
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

Τούς χρόνους των ειδικών θα τούς δούμε τελικά????? ;) ;) ;)
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

Τα βιντεακια φοβερα :D :D :D :D :D
αναμενουμε το dvd να απολαυσουμε τον αγωνα...
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

AGGELOSK wrote:Τούς χρόνους των ειδικών θα τούς δούμε τελικά????? ;) ;) ;)
Καλημέρα σε ολους επειδή δεν τους εχω στα χερια μου εγω γιαυτο δεν ανεβηκαν ακομα Αγγελε και μετα τον αγωνα εξαφανιστηκαν ολοι χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα...
μολις παρω τους χρονους θα ανεβουν ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by AGGELOSK »

xomateros wrote:
AGGELOSK wrote:Τούς χρόνους των ειδικών θα τούς δούμε τελικά????? ;) ;) ;)
Καλημέρα σε ολους επειδή δεν τους εχω στα χερια μου εγω γιαυτο δεν ανεβηκαν ακομα Αγγελε και μετα τον αγωνα εξαφανιστηκαν ολοι χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα...
μολις παρω τους χρονους θα ανεβουν ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

OK. ;) ;) ;) ;) ;) ;)
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Kαι ο σκυλος σου Αγγελε (της φωτο) την ιδια φατσα εχει... για δες ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
αυτα τα εικονιδια με την φωτο του σκυλου του Αγγελου χαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αντε προεδρε βαλε τους χρονους γιατι θελει να τους δει και δημητρης αλλα ντρεπετε να το γραψει και μου ειπε εμενα να σου το πω εγω:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by pc4x4n »

Θέλω και εγώ έστω καθυστερημένα και απλά σαν θεατής (αφού πρώτα έχουν το κύριο λόγο να εκφραστούν οι αγωνιζόμενοι και οι άμεσα εμπλεκόμενοι ) να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους :
- Αγωνιζόμενους για το υποδειγματικό τρόπο που αγωνίστηκαν ,το πλούσιο θέαμα που μας πρόσφεραν , την συμπεριφορά και το ήθος τους.
- Τους διοργανωτές για την πολύ όμορφη περιοχή που επέλεξαν για να καλοσχεδιάσουν και να υλοποιήσουν με πολύ μεγάλη επιτυχία αυτήν την άψογη γιορτή – αγώνα.
- Τους άρχοντες – κριτές που παρακολουθούσαν τις εξελίξεις του αγώνα και λειτούργησαν πολύ σωστά .
- Τους χορηγούς και υποστηρικτές που παρά τα οικονομικές δυσκολίες έδωσαν το παρόν τους.
- Τους θεατές που παραβρέθηκαν και χειροκρότησαν τους αγωνιζόμενους – συντελεστές.
Η λέσχη της Πάτρας ρίσκαρε και μάλιστα οργανωτικά ήταν άριστη .
Το επόμενο ραντεβού – αγώνας WILD TERRAIN είναι στις 17-19/10/2014 στην Αργολίδα.
Σας περιμένουμε.
Πενταράς Χριστόδουλος
4X4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”