2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post Reply
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by friar »

Image

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Ετσι κανουμε τους αγωνες στη ΚΡΗΤΗ

τι trophy μου λες και τι wild terrein :D
Image
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ: ΓΟΥΒΑΔΟΚΟΥΠΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕ :!: :!: :!:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Αυτο με τη ρακι το χω :lol: μαζι με το συντεκνο μου δε φοβομαστε κανενα :lol:
τα αλλα τωρα :cry: :cry: :cry:
τα αφηνουμε σε εσας 8-)
Συμφωνω...καντε σουπερ ειδηκη κουπας...kouping time...και μετα μια ευθεια κορινες....δεν χρειαζεται καν 4χ4..και ας βγει ο πρωτος..χαχαχαχα γεια σου συντεκναρα μου...δεν μας πειραζει τιποτα...εμεις θα συνεχιζουμε να καλοπερνουμε και αυτοι που θελουν να ακλουθουν ας το κανουν.....εγω χωρις κουπινγκ δεν παω καλα το αμαξι..δεν ξερω γιατι....και χωρις ξενυχτινγκ..... :D
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

samisnow wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Αυτο με τη ρακι το χω :lol: μαζι με το συντεκνο μου δε φοβομαστε κανενα :lol:
τα αλλα τωρα :cry: :cry: :cry:
τα αφηνουμε σε εσας 8-)
Συμφωνω...καντε σουπερ ειδηκη κουπας...kouping time...και μετα μια ευθεια κορινες....δεν χρειαζεται καν 4χ4..και ας βγει ο πρωτος..χαχαχαχα γεια σου συντεκναρα μου...δεν μας πειραζει τιποτα...εμεις θα συνεχιζουμε να καλοπερνουμε και αυτοι που θελουν να ακλουθουν ας το κανουν.....εγω χωρις κουπινγκ δεν παω καλα το αμαξι..δεν ξερω γιατι....και χωρις ξενυχτινγκ..... :D
Από την μια ο δελης με την την τρελλα του από την άλλη οι κρητικοι....... ετσι όπως παει το πραγμα εμεις δεν θα κανουμε αγωνα 4χ4 αλλα διαγωνισμο τραγουδιου και οινοποσιας :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

καμια φωτο θα δουμε οπως μας ειχατε πει!!!! ;) ;) ;) ;)
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by delis »

Πανο σε ευχαριστω που θα μας τιμησεις με την παρουσια σου....η μεγαλυτερη κοντρα που εχω ζησει μεσα σε αγωνες ειναι μαζι σου(παντα πηγαιναμε χερι-ποδι)..
και ειναι τιμη μου που ανταγωνιζομαι πληρωμα σαν εσενα!Αντε να θυμηθουμε τα παλια φιλαρακι..
σταμογλου πιστευω αυτη την φορα το αμαξι σου θα σου κανει το χατηρι εχει να γινει πολεμος απο ο,τι βλεπω χαχαχχαχαχχ[/quote]

η παραπανω δημοσιευση μου ισως να παρεξηγήθηκε από κάποιους και ζητώ συγγνώμη για αυτό. Ήταν λόγια που απευθύνονταν σε φίλο και σε προσωπικό επίπεδο. Κανένα σκοπό δεν είχα να υποτιμήσω τα υπόλοιπα πληρώματα. Τα θεωρώ εξίσου ισάξια. Δεν το έχω κάνει ποτέ στο παρελθόν και δεν υπήρχε κανένας λόγος να το κάνω τώρα. Ο γραπτός λόγος πολλές φορές είναι παρεξηγήσιμος.

Και πάλι συγγνώμη αν κάποιοι έχουν θιχτεί...
Με εκτίμηση
Δελής Ανδρέας
VALAWRAS
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by delis »

[quote="DIAMANTIS RETHYMNO"]Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ[/quot


φιλε διαμαντη να σε ενημερωσω κατι που ισως δεν γνωριζεις.

εδω στην πατρα εχουμε μια αρχη ενα αγραφο νομο,αυτος που θα πατησει το ποδι του μεσα στην ειδικη δεν θα δει ποτε την γραμμη εκινησεις.πρωσοπικα εγω δεν ξερω ουτε καν που ειναι και ελπιζω να προλαβω εστω και μια μερα πριν τον αγωνα να κανω βολτα το αμαξι μου.σε περιμενω τρελαμενε.

Διαμαντη καλυτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...χειροτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...
σαν εμας μωρη κουφαλα "κανενας" ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
VALAWRAS
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

georgexj wrote:καμια φωτο θα δουμε οπως μας ειχατε πει!!!! ;) ;) ;) ;)
Από εβδομαδα θα ανεβουν και οι φωτογραφιες λιγο υπομονη... :) :) :) :) :)
και οι συμμετοχες σιγα σιγα ερχονται !!!!!!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ωραια λοιπον ας ξεκινησουμε
1)ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2)ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”