2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

GENERAL LEE

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by GENERAL LEE »

georgexj wrote:general τελικα ποσα κρυφα ταλεντα εχεις ρε κουφαλα???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν σε πιανω πουθενα.................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Που να μάθω και να πατάω τα κουμπακια ! Χαχαχαχαχαχαχα :mrgreen:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

Να πω κ εγω λιγα λογια κ ας ημουν τοσο μα τοσο άτυχος οχι για την θεση μου αλλα για το οτι δεν χαρηκα αυτες τις απίστευτες ειδικές......ειλικρινα οι ειδικες ηταν απεριγραπτα παρα πολυ καλες.εξυπνες σφικτες ΑΣΦΑΛΕΙΣ κ παραλληλα κομματια που σου εδιναν την δυνατοτητα να πατησεις πολυυυυυ γκαζι!!! Η οργανωση πολυ καλη χωρις καθηστερισεις σε βαθμο να μην παιρνουμε ανασα!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ κ πανω απ ολα στις 3αδες που παλεψανε παρα πολυ γιατι ολα παιζοντουσαν στο παρα πεντε!!! Την Κυριακή η σουπερ ειδικη σκετο μελι κ τεραστια σε βαθμο που ακουγαμε ολα τα αυτοκινητα να βαζουν πεμπτες κοντες κοφταρισμενες αλλα δυστηχως η ψυχολογια μου ηταν πολυ πεσμενη για να την τρεξω!!!


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ........Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ;) ;)
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by toro »

Καπου στη μεση της συζητησης για τον διαχωρισμο των κατηγοριων βαση του μεγεθους των ελαστικων,(εγω ειμαι αντιθετος) ειπα οτι αν ο οργανωτης ειναι.....εμπειρος,εξυπνος και....δικαιος, μπορει να κανει αγωνα για ολους!!!!! Και η ΚΩΣ και η ΠΑΤΡΑ το...απεδειξαν!!!!! Πολλα μπραβο σε ΟΛΟΥΣ!!!!! ........Μανωλης Νταης.
User avatar
alemao
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2010 19:37

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by alemao »

Να πω και εγώ πως περάσαμε ένα φανταστικό διήμερο!!! οι ειδικές φανταστικές για όλα τα γούστα, η οργάνωση τέλια ,για τι σούπερ ειδική τι να πούμε ήτανε απλά σούπερ !!!!!! ευχαριστούμε παιδιά για μια ακόμα φορά ήσασταν πολύ μπροστά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
alemao
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2010 19:37

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by alemao »

toro wrote:Καπου στη μεση της συζητησης για τον διαχωρισμο των κατηγοριων βαση του μεγεθους των ελαστικων,(εγω ειμαι αντιθετος) ειπα οτι αν ο οργανωτης ειναι.....εμπειρος,εξυπνος και....δικαιος, μπορει να κανει αγωνα για ολους!!!!! Και η ΚΩΣ και η ΠΑΤΡΑ το...απεδειξαν!!!!! Πολλα μπραβο σε ΟΛΟΥΣ!!!!! ........Μανωλης Νταης.





+10000
rouska samurai
Posts: 18
Joined: Tue Aug 21, 2012 23:49

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by rouska samurai »

Με την σειρά μας και εμείς θέλουμε να πούμε την εμπειρία μας...ήταν ένας από τους πιο σωστούς αγώνες στο πανελλήνιο...μας έκανε να νιώσουμε σαν επαγγελματίες αγωνιζόμενοι και έτσι πρέπει σε όλους τους αγώνες!Ο αγώνας σχεδιαστικά στις ειδικές του ήταν πολύ έξυπνος,πολύ σφιχτός όπου έπρεπε και με κομμάτια που έδιναν το δικαίωμα στο πλήρωμα αν γινόταν κάποιο λάθος να έχουν το χρόνο με την εμπειρία τους να το διορθώσουν.Συγχαρητήρια στην λέσχη της Πάτρας για την άψογη διοργάνωση τους!!Συγχαρητήρια στους αλητάρχες και τους κριτές του αγώνα που ήταν πολύ σωστοί και αυστηροί εκεί που έπρεπε χωρίς να κοιτάνε φιλίες και άλλου είδους σχέσεις...Συγχαρητήρια επίσης σε όλους τους φίλους μας και αντίπαλους μας (στον αγώνα εννοείται) γιατί πραγματικά σε αυτόν τον αγώνα βρέθηκε όλο το αφαν καντε της τετρακίνησης...ήταν όλοι υπέροχοι και αξιοσέβαστοι...Τέλος θέλω να πω ότι σε αυτόν τον αγώνα δεν θα ξεχάσω την απίστευτη σουπερ ειδική και προς τα μπροστά και προς τα πίσω καθώς και το απίστευτο fair play του φίλου Μακρινού που για ακόμα μια φορά έδειξε τον επαγγελματισμό του και εντός αγώνα και εκτός...σας ευχαριστούμε όλους τόσο εγώ όσο και η οδηγάρα μου(Παππάς Κώστας)...να είμαστε καλά για να ξανασυναντηθούμε σε έναν τόσο αξιόλογο αγώνα...!!!!!!!!!!!!!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

ένα μεγαλο μπραβο και από μας για τον ωραίο αγωνα που κανατε οι διαδρομες αψογες ομορφες και πολύ εξυπνες...
μπραβο σε ολους τους αγωνιζομενους νηκιτες και χαμενους γιατι οσοι βρεθήκαμε προσπαθήσαμε και προσπαθουμε να μην σταματησει ολο αυτό που κανουμε με οποια και αν είναι η κριση που εχουμε ολοι...
αυτό που ισως επρεπε να γινει ηταν ότι οσοι είχαμε βαθμολογια πρωταθλήματος επρεπε να τρεξουμε με την σειρα καταταξης στα ιδια εμποδια ασχετα αν αλλαζε η κατηγορια γιατι ετσι όπως εγινε όταν η μικρη κατηγορια μπηκε στα εμποδια που πρωτα είχαμε μπει εμεις εκανε περηπατο...στο 1 και 3 εμποδιο...
γι αυτό κυριε Αλεξελη μην κουνας το κολαρακι σου :lol: :lol: :lol: :lol:
όπως και να χει όμως αποδειχτηκε ότι δεν παιζουν ρολο τα λάστιχα όπως ειιπε και ο Νταης αλλα πραγματα κανουν την διαφορα....
ευχαριστω για άλλη μια φορα τον συντεκνο μου Διαμαντή και από τον επομενο αγωνα ολοι οι συνοδηγοί θα πρεπει την πρωτη μερα να κανετε μια παρεα μαζι του αλλιως δεν θα τρεχει κανενας... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
ευχαριστούμε την λεσχη μας ΜΑΡΣ Ρεθυμνου για την βοηθεια και φυσικα τον φιλο μας Μηνα Τσουλακιδη και Πανταγια Κωστα για την υποστηριξη...
και του χρονου λοιπον οσον αφορα την πατρα και ελπιζουμε στον επομενο αγωνα να τα πουμε παλι ολοι μαζι και ακομα πιο πολλοι.....
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by georgexj »

samisnow wrote: ευχαριστω για άλλη μια φορα τον συντεκνο μου Διαμαντή και από τον επομενο αγωνα ολοι οι συνοδηγοί θα πρεπει την πρωτη μερα να κανετε μια παρεα μαζι του αλλιως δεν θα τρεχει κανενας... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
οσο γι αυτο να εισαι σιγουρος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ο δικος μου συνοδηγος θα σας λεει ενα γεια οταν θα βρισκομαστε κ την κυριακη θα σας κανει παρεα.................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλιως θα ερχομαστε σαν θεατες κ θα γινομαστε ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”