2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post Reply
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

delis wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ[/quot


φιλε διαμαντη να σε ενημερωσω κατι που ισως δεν γνωριζεις.

εδω στην πατρα εχουμε μια αρχη ενα αγραφο νομο,αυτος που θα πατησει το ποδι του μεσα στην ειδικη δεν θα δει ποτε την γραμμη εκινησεις.πρωσοπικα εγω δεν ξερω ουτε καν που ειναι και ελπιζω να προλαβω εστω και μια μερα πριν τον αγωνα να κανω βολτα το αμαξι μου.σε περιμενω τρελαμενε.

Διαμαντη καλυτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...χειροτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...
σαν εμας μωρη κουφαλα "κανενας" ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αστα αυτα εσυ και απο φωτογραφια θα ξερεις που να βαλεις 4χ4 που αργα και που γρηγορα :lol:
Δε θελουμε φωτο οποιος ερθει θα τα δει απο κοντα και life :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by YJ ''The Doctor'' »

georgexj wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ωραια λοιπον ας ξεκινησουμε
1)ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2)ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3)ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ( Συντριμ τιμ :mrgreen: )
4)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by YJ ''The Doctor'' »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
delis wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Ασε τις φωτο γιατι θα γνωρισει ο δελης το μερος και θα παει να γ@μιθει στις προπονησεις :roll: και βαλτε καμια σημετοχη σιγα σιγα να παιρνουμε εικονες... :!: :!:
ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ[/quot


φιλε διαμαντη να σε ενημερωσω κατι που ισως δεν γνωριζεις.

εδω στην πατρα εχουμε μια αρχη ενα αγραφο νομο,αυτος που θα πατησει το ποδι του μεσα στην ειδικη δεν θα δει ποτε την γραμμη εκινησεις.πρωσοπικα εγω δεν ξερω ουτε καν που ειναι και ελπιζω να προλαβω εστω και μια μερα πριν τον αγωνα να κανω βολτα το αμαξι μου.σε περιμενω τρελαμενε.

Διαμαντη καλυτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...χειροτεροι απο εμενα και εσενα πολλοι...
σαν εμας μωρη κουφαλα "κανενας" ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αστα αυτα εσυ και απο φωτογραφια θα ξερεις που να βαλεις 4χ4 που αργα και που γρηγορα :lol:
Δε θελουμε φωτο οποιος ερθει θα τα δει απο κοντα και life :mrgreen:
Φιλε Αντρεα να σε ενημερωσω για κατι που σιγουρα θα το γνωριζεις.

Σαν να μου λες οτι θα κανουμε και εμεις εδω αγωνα και εγω ΔΕΝ θα γνωριζω τα μερη ;) Επειδη πολλα θα ειπωθουνε πριν, μετα και κατα τη διαρκεια του αγωνα για την οποιαδηποτε θεση και να παρεις καλο θα ειναι να ΜΗΝ το αναφερεις σε καθε ευκαιρια οτι εσυ δεν θα γνωριζεις τιποτα απολυτως για τις οποιες διαδρομες ;) ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ, ΧΩΡΙΣ να ΘΕΛΩ να μειωσω ουτε εσενα ουτε οποιονδηποτε αλλο ;) Το αναφερω διοτι μετα τον αγωνα θα ειναι ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΡΟ να διαβαζουμε ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ αισχη που θα γραφονται ΑΝΤΙ να γραφουμε και να διαβαζουμε για τα ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΒΕΛΤΙΩΣΑΝ την κατασταση που θα μας δωσουν προοπτικη για να κανουμε ακομη καλυτερους αγωνες με περισσοτερες συμμετοχες :D

Μακαρι να τρεξουν και οσα περισσοτερα πληρωματα απο την Πατρα!!!

Φιλικα παντα και ελπιζω να γινομαι κατανοητος ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by panos110 »

Καλημέρα και από την Αγωνιστικη Ομαδα 4χ4 Ευβοιας!!!
Εχουμε δυο συμμετοχες για τον αγωνα σας.

Ταραμιγκος Μακης-Συμεων Σπυρος ΑΟΕ4χ4
Μακρινος Πανος-Ζαουρης Γιαννης ΑΟΕ4χ4

Καλη δουλεια στο βουνο και καλη επιτυχια στη διοργανωση σας παιδια!
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

Καλημέρα φιλε Γιωργο σε εσενα αλλα και σε ολους τους φιλους μας στον χωρο μας
με αφορμή αυτων που εγραψες θα ηθελα να πω και εγω δυο λογια πανω σε αυτό το θεμα.... εννοείτε ότι το μερος οπου θα γινει ο αγωνας ο ανδρεας αλλα και κάθε αγωνιζόμενος από την πατρα γνωριζουν ποια είναι η περιοχη απλα δεν ξερουν τις ακριβες διαδρομες του αγωνα και θελω να πιστευω πως δεν προκειτε να τις μαθει κανενας τους μεχρι την εκκίνηση του αγωνα μια και εγω προσωπικα αλλα και οι υπολοιποι της οργανωτικης επιτροπης δεν θελουμε να υπαρχουν υπονοιες μετα τον αγωνα ότι ηξεραν και πηγαν καλα...
πανω από όλα θελουμε ολοι μας να εχουμε έναν τιμιο αγωνα και την επομενη αυτου να μιλαμε για το ποσο καλος ηταν και όχι να γκρινιάζουμε !!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
με το καλο σας περιμενουμε ολους να περασουμε ένα υπεροχο τριημερο με γελιο και στιγμες που θα μεινουν στην μνημη μας
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

[quote="xomateros"]Καλημέρα φιλε Γιωργο σε εσενα αλλα και σε ολους τους φιλους μας στον χωρο μας
με αφορμή αυτων που εγραψες θα ηθελα να πω και εγω δυο λογια πανω σε αυτό το θεμα.... εννοείτε ότι το μερος οπου θα γινει ο αγωνας ο ανδρεας αλλα και κάθε αγωνιζόμενος από την πατρα γνωριζουν ποια είναι η περιοχη απλα δεν ξερουν τις ακριβες διαδρομες του αγωνα και θελω να πιστευω πως δεν προκειτε να τις μαθει κανενας τους μεχρι την εκκίνηση του αγωνα μια και εγω προσωπικα αλλα και οι υπολοιποι της οργανωτικης επιτροπης δεν θελουμε να υπαρχουν υπονοιες μετα τον αγωνα ότι ηξεραν και πηγαν καλα...
πανω από όλα θελουμε ολοι μας να εχουμε έναν τιμιο αγωνα και την επομενη αυτου να μιλαμε για το ποσο καλος ηταν και όχι να γκρινιάζουμε !!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
με το καλο σας περιμενουμε ολους να περασουμε ένα υπεροχο τριημερο με γελιο και στιγμες που θα μεινουν στην μνημη μας[/quote

Δεν ξερω εγω τι λετε :D εγω ξερω πως σας λενε μιναρες και δεν ειναι τυχαιο :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλα ρε κωστα δεν βλεπεις τα εικονιδια οτι γελανε :?: με το δελη και με οποιον αλλον πουμε κακα λογια τα λεμε στο τηλεφωνο...
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:
xomateros wrote:Καλημέρα φιλε Γιωργο σε εσενα αλλα και σε ολους τους φιλους μας στον χωρο μας
με αφορμή αυτων που εγραψες θα ηθελα να πω και εγω δυο λογια πανω σε αυτό το θεμα.... εννοείτε ότι το μερος οπου θα γινει ο αγωνας ο ανδρεας αλλα και κάθε αγωνιζόμενος από την πατρα γνωριζουν ποια είναι η περιοχη απλα δεν ξερουν τις ακριβες διαδρομες του αγωνα και θελω να πιστευω πως δεν προκειτε να τις μαθει κανενας τους μεχρι την εκκίνηση του αγωνα μια και εγω προσωπικα αλλα και οι υπολοιποι της οργανωτικης επιτροπης δεν θελουμε να υπαρχουν υπονοιες μετα τον αγωνα ότι ηξεραν και πηγαν καλα...
πανω από όλα θελουμε ολοι μας να εχουμε έναν τιμιο αγωνα και την επομενη αυτου να μιλαμε για το ποσο καλος ηταν και όχι να γκρινιάζουμε !!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
με το καλο σας περιμενουμε ολους να περασουμε ένα υπεροχο τριημερο με γελιο και στιγμες που θα μεινουν στην μνημη μας[/quote

Δεν ξερω εγω τι λετε :D εγω ξερω πως σας λενε μιναρες και δεν ειναι τυχαιο :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλα ρε κωστα δεν βλεπεις τα εικονιδια οτι γελανε :?: με το δελη και με οποιον αλλον πουμε κακα λογια τα λεμε στο τηλεφωνο...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by delis »

min mpenoume se diadikasia na pezoume me tis lexeis eimaste megala paidia kai oloi katalabenoume ti enoei o kathenas .
min ginei baboura xwris logo kai min xefeygoume apo to thema pou einai o agwnas kai pws mporei na ginei oso kaliteros ginete
ayta pou grafw me diamanti kai psistaki enoeite oti kanoume plaka kai kalampoyri etsi kai aliws milame sinexeia sto til kai sto fb apla prepei na yparxei kai edw giati xwris peiragmata kai kalampouri den leei .entometaxy mono ayto mas exei minei re paidia alimono ean kremomaste ti tha pei o kathenas kai prwspathoume na to analisoume kai kanoume olokliro thema panw se ayto .
kai sto telos xanoume tin ousia kai bgenoume ektos thematos
ali mia simetoxi kai apo emas
delis andreas -alexis kamperos h sinodigara mou pou einai etimos gia maxi san ta .....bit bull etoimos gia ta panta mono kai mono oti exei antexei emena dipla tou einai hrwas .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VALAWRAS
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by samisnow »

o καμπερος το καινουριο εορτολογιο το χει παρει η να στειλω? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

θα ακουσουμε παλι τα ευαγγελια που πετανε κλπ...ξερω :!: :!: :!: :!: :!:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o WILD TERRAIN ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 31-1/6/2014

Post by xomateros »

samisnow wrote:o καμπερος το καινουριο εορτολογιο το χει παρει η να στειλω? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

θα ακουσουμε παλι τα ευαγγελια που πετανε κλπ...ξερω :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Κρητικαρε Γιωργο εσενα μην σε χασω εεεεεεεεε :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”