24 Ώρες 4Χ4 2009

Φωκίων

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Φωκίων »

φανταζομαι οτι αν θελησει καποιος να τα δει και σε στοιχεια ειναι διαθεσιμα.
αυτο αγγιζει τα ορια της γελοιοτητας....

Αντε βαλτε τα κονε σας στις κατα τοπους εφοριες ΔΟΥ επιθεωρησεις εργασιας να πανε να ελενξουν......

Ημαρτον Παναγια μου τι αλλη παπαρια θα γραφτει σ αυτο το νημα....


και βεβαια εχουμε και τις γνωστες παρουσίες
μετα τους κορονοπηνιους και τα σχετικά ( θυμαστε??) εχουμε τις... Χαριτες.... (Αν μη τι αλλο ο "Μητσος" τα ειπε με το ονομα της, σωστα λαθος δεν εχει σημασία αλλα επωνημα.. ο Λιακο το ιδιο...)...
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

προφανως δεν μιλαω ελληνικα η' διαβαζετε αποσπασματικα.
και εξηγουμε:
αν διαβασετε το 1ο ποστ ρωταω αν υπαρχει καποιο ας πουμε καταστατικο το οποιο λεει ποιες ειναι οι υποχρεωσεις του διοργανωτη και αγωνιζομενου.πανω σε αυτο ρωτησα το που ακριβως πανε τα λεφτα του αγωνιζομενου και περιμενα μια απαντση του τυπου:
εχουμε 4 αυτοκινητα ταδε για να κανουν διασωση τα οποια τα παρεχουμε σε αυτες της περιπτωσεις στα οποια θα πληρωθουν απο τα 100 ας πουμε ευρω που δωσατε.
επισης μετα απο τοσες σελιδες δεν εχετε καταλαβει πως δεν δινω δεκαρα αν οι διοργανωτες μπαινουν μεσα με τα τσαρουχια η' βγαζουν 1 εκ. στον αγωνα.
δεν τα δινω εγω οποτε δεν καιγομαι.
εγω απο την αρχη προσπαθουσα να καταλαβω κανοντας ερωτησεις που μπορει να προκυπτει προβλημα για την διοργανωση του αγωνα.
δεν προσεβαλα κανεναν αντιθετος το κανατε απο την στιγμη που ειπα οτι ειμαι φιλος με τα παιδια.
τελικα μαλλον εκει ειναι το προβλημα σας.ο χρονος θα δειξει ποιος ειχε δικιο η αδικο γενικα.
τεσπα.αφου δεν νοιαζει κανεναν αλλο γιατι να νοιαξει και εμενα;
αρκετα ασχοληθηκα με το θεμα και εσεις με την αφεντια μου.
αλλωστε οτι και να πω θα ειμαι λαθος αφου οι πρωτεργατες της τετρακινησης ειναι υπερανω κριτικης και υποψιας.
κα μετα λεμε γιατι δεν αλλαζει αυτος ο τοπος...
με της υγειες σας...
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

Φωκίων wrote:
φανταζομαι οτι αν θελησει καποιος να τα δει και σε στοιχεια ειναι διαθεσιμα.
αυτο αγγιζει τα ορια της γελοιοτητας....

Αντε βαλτε τα κονε σας στις κατα τοπους εφοριες ΔΟΥ επιθεωρησεις εργασιας να πανε να ελενξουν......

Ημαρτον Παναγια μου τι αλλη παπαρια θα γραφτει σ αυτο το νημα....


και βεβαια εχουμε και τις γνωστες παρουσίες
μετα τους κορονοπηνιους και τα σχετικά ( θυμαστε??) εχουμε τις... Χαριτες.... (Αν μη τι αλλο ο "Μητσος" τα ειπε με το ονομα της, σωστα λαθος δεν εχει σημασία αλλα επωνημα.. ο Λιακο το ιδιο...)...
παρα πολυ κριμα φωκιων...
παρα πολυ...
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by mitsos »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Τα αποτελέσματα είναι δημοσιευμένα στο http://www.tetrakinisimag.gr/results_publish.xls
Αυτα ειναι τα τελικα και οριστικα αποτελεσματα του αγωνα?

Οσο για τα περι χιουμορ κ ειρωνικων σχολιων, δεν βρισκω λογο να απαντησω θα σας παρακαλεσω ομως να μην τα συνεχισετε
Ευχαριστω.
kankou
Posts: 36
Joined: Sat Dec 05, 2009 00:09

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by kankou »

Επιτρέψτε μου.
Έλεος σταματήστε την ανοησία επιτέλους. Θέλουμε να κοιτάξουμε τον επόμενο αγώνα και όχι το παρελθόν.
Θέλουμε να δούμε πως θα γίνουμε όλοι καλύτεροι και όχι χειρότεροι όπως τώρα που συνεχίζεται η ιστορία.
Παρεπιπτόντος εάν ήταν αυτό το Σάββατο ο αγώνας θα είχε πνιγεί το vitara με τα vitarakia τι θα λεγαμε τοτε πνίγικε ο άσχετος που δεν περίμενε να έρθει κανένας άλλος να δει από που θα μπεί?
Εγώ έχω μάθει ότι όταν πάμε να περάσουμε ποτάμι το ψάχνουμε λιγάκι δεν είναι γουρούνι στο σακι.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.
Γιάννη εγώ εάν ήμουν στην θέση σου δεν θα έδινα ανάλυση για κανέναν και ειδικά εδώ θα το έβγαζα στο site σου
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by toro »

[quote="PANY"]Μην τσακωνεστε ρε αμιγκος.

Τς,,τς,,τς !!!!! Παλι ....προβληματιστηκα!!!!! Αλλα μετα απο τοσες ......φιλοσοφιες, τοσες μερες , τελικα βγηκαν πολλα συμπερασματα!!!! (ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!) Τα μεγαλυτερα ΛΑΜΟΓΙΑ, ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΒΡΙΣΚΩΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ 4Χ4!!!! ΟΥΣΤ ΚΛΕΦΤΕΣ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: Αλλα....παλι....πρασυρθηκα!!!!Αυριο παμε.....trailride!!!!Φιλια σε ολους!!!! 8-)
User avatar
green Goblin
Posts: 2
Joined: Sun Dec 06, 2009 11:34

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by green Goblin »

Παιδιά ας τελειώνουμε με τις αντιπαραθέσεις και τους διαξιφισμούς ….….!!!! Μας ενώνουν περισσότερα από ότι μας χωρίζουν. Έχουμε κοινή Αγάπη για το 4χ4… είμαστε κάτω από τον ίδιο παρανομαστή …. Ας κοιτάξουμε μπροστά…. Ότι έγινε ,έγινε ότι είπατε, είπατε ….. τέλος . Είναι σοφό και συνετό να σκεφτεί ο κα8ε ένας από την πλευρά του , τα λάθη του, και να γίνει καλύτερος την επόμενη φορά …. Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο ….!!!!
ΞΕΡΩ …. ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ , ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ , ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ … ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΙΝΕΖΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ …..!!!!!!
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by lker »

green Goblin wrote:Παιδιά ας τελειώνουμε με τις αντιπαραθέσεις και τους διαξιφισμούς ….….!!!! Μας ενώνουν περισσότερα από ότι μας χωρίζουν. Έχουμε κοινή Αγάπη για το 4χ4… είμαστε κάτω από τον ίδιο παρανομαστή …. Ας κοιτάξουμε μπροστά…. Ότι έγινε ,έγινε ότι είπατε, είπατε ….. τέλος . Είναι σοφό και συνετό να σκεφτεί ο κα8ε ένας από την πλευρά του , τα λάθη του, και να γίνει καλύτερος την επόμενη φορά …. Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο ….!!!!
+1 !
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
green Goblin
Posts: 2
Joined: Sun Dec 06, 2009 11:34

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by green Goblin »

lker wrote:
green Goblin wrote:Παιδιά ας τελειώνουμε με τις αντιπαραθέσεις και τους διαξιφισμούς ….….!!!! Μας ενώνουν περισσότερα από ότι μας χωρίζουν. Έχουμε κοινή Αγάπη για το 4χ4… είμαστε κάτω από τον ίδιο παρανομαστή …. Ας κοιτάξουμε μπροστά…. Ότι έγινε ,έγινε ότι είπατε, είπατε ….. τέλος . Είναι σοφό και συνετό να σκεφτεί ο κα8ε ένας από την πλευρά του , τα λάθη του, και να γίνει καλύτερος την επόμενη φορά …. Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο ….!!!!
+1 !

:lol: :lol: :lol:.........!!!!!!
ΞΕΡΩ …. ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ , ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ , ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ … ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΙΝΕΖΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ …..!!!!!!
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by lker »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”