24 Ώρες 4Χ4 2009

Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Pet4x4 »

Ξέχασα το πιό συμαντικό:

Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστώ σε όλους όλους αυτούς που βρήσκονται πίσω απο τήν ομάδα που λέγετε ΚRD, την ομάδα μου!!! Ευχατιστώ τον Έκτορα Κιμωνίδη και τον Ιγνάτιο Ορφανο που ξενύχτησαν να μας ακολουθούν με το βοηθητικό αυτοκίνητο για να μας φέρνουν βενζίνη και ρεζέρβες στην μέση του πουθενά, οχι μόνο σε εμάς αλλά και στούς Ρώσους που ήταν στην ομάδα μας και είχαμε αναλάβει την υποστηριξή τους, αλλά και στους Γιαννακούλη - Κυλιακούδη με το G 320! Ηταν παρόν παντού, και ταυτόχρονα ήταν πίσω στο Οlympus Plaza για να είναι παρόν και να οργανώσουν το Service. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους μηχανικούς μας, υπάλληλοι και οι δύο του συνεργείου ΚYLIAKOYDIS SERVICE, που προετοίμασαν τέλεια τα αυτοκίνητα μας για έναν τόσο σκληρό αγώνα και τερματίσαν και τα τρεία. Αυτό κάτι λέει! ;) Αυτοί λοιπον δέν μας αρνήθηκαν να χαλάσουν το Σαββατοκυριακό τους και ήταν στο Οlympous απο την Παρασκευή το βράδυ στύνοντας το Service μας! Όταν δε, έφτασε ή ώρα του service τα χέρια τους πήραν φωτιά, αφού ταυτόχρονα σχεδόν επισκεύασαν το Pajero του Ρώσου που είχε απο σπασμένο και λημένο ψαλίδι, την ποδιά που την είχε χάσει μετά απο κάποιο δυνατό χτύπιμα καπου στην 2η ειδηκή η οποία και αντικαταστήθηκε, μέχρι και μία στενή επαφή με δέντρο που στοιχισε εναν σπασμένο προφυλακτιρα και ένα κωλοφάναρο, ενώ ταυτόχρονα τους είχαμε ενυμερώσει και μας περιμένανε για αλλαγή κεντρικού στο Jimny μας το οποίο έτρεμε υπερβολικα και νομίζαμε πως ήταν ο κεντρικός χτυπημένος αλλά τελικα ήταν απλά υπερβολική λάσπη στους πίσω τροχούς, καθώς επίσης επισκευάσαν και την σπασμένη αλουμινένια βάση της καμεράς μας και εσφυξάν όλο το αυτοκινητό μας ξανά για να είναι σίγουροι πώς δέν θα έχουμε προβλήματα!
Κωστάκη και Γιάννη σας ευχαριστούμε, υπερβάλατε εαυτόν!
Last edited by Pet4x4 on Mon Nov 30, 2009 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
mythos
Posts: 16
Joined: Tue Oct 20, 2009 10:14
Location: Πατρα
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by mythos »

Ιχνηλάτης wrote:Συγνώμη που σεβαστήκαμε την προσπάθεια όσων συνέχιζαν και δεν μεταφέραμε όλη την οργάνωση να βοηθήσει το ξεκόλλημα - όχι απεγκλωβισμό, ποιός ήταν εγκλωβισμένος; - του ξεχωριστού αυτού πληρώματος. Και συγνώμη που δεν αντέχουμε τη μεροληψία ΣΟΥ και αντι να δημοσιεύουμε τα ήδη τελειωμένα αποτελέσματα, είμαστε εδώ και σου απαντάμε.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.
ΣΕ 110 ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ RB ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ... :lol: :lol: :lol:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΨΟΓΗ.
ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΩΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΝΩΣ ΑΓΩΝΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ.
ΑΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΚΕΙ.
ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΑΜΕ ΜΕ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ...
ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΑΝ ΘΕΣ.

ΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΙΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 2010.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.
ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΕΛΠΙΖΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΕΡΙ ΑΓΩΝΑ

ΦΙΛΙΚΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΚΗΣ 201
D.Papadimitriou
Posts: 46
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:33

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by D.Papadimitriou »

Καλησπέρα και απο μένα και εύχομαι και του χρόνου σε όλους!!!Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο μου τον Ραβάνη που μου εμπιστεύτηκε το αυτοκινητό του,Γιάννη είσαι απίστευτος!!!!!!!!Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που προσπάθησαν ή προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν,θα ήθελα να πω επίσης στα παιδιά που δυσανασχέτησαν όταν κλεισαμε το δρόμο στην προσπάθεια να βγάλουμε τo LR από το χαντάκι μακαρι να μην χρειαστούνε ποτέ βοήθεια.Στάθη ποτέ δε θα περίμενα μια νίκη να έρθει γι'αυτό και συνέχισα να κυνηγάω τον αγώνα και ας έκανα το λάθος τελικά!!΄Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!
Ιχνηλάτης

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Ιχνηλάτης »

Αποτελέσματα

Όσο πιό αναλυτικά γίνεται και με μορφή που δεν έχετε ξαναδεί.

Ελπίζουμε να μην ξυνίσουν και αυτά σε κάποιους...
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Pet4x4 »

mythos wrote:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.
ΣΕ 110 ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ RB ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ... :lol: :lol: :lol:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΨΟΓΗ.
ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΩΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΝΩΣ ΑΓΩΝΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ.
ΑΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΚΕΙ.
ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΑΜΕ ΜΕ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ...
ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΑΝ ΘΕΣ.

ΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΙΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 2010.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.

++++10000000!!!

Δάκη συγχαρυτήρια για την νίκη στην Νormal!
D.Papadimitriou
Posts: 46
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:33

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by D.Papadimitriou »

Πέτρο ελπίζω του χρόνου να παίξεις και εσύ rally :lol: :lol:
Ιχνηλάτης

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Ιχνηλάτης »

mythos wrote:ΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΙΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 2010.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.
ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΕΛΠΙΖΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΕΡΙ ΑΓΩΝΑ

ΦΙΛΙΚΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΚΗΣ 201
Ευχαριστούμε. Και ευχαριστούμε περισσότερο γιατί είσαι ο μόνος που θα έπρεπε να έχεις παράπονο! Το γιατί το ξέρουμε εμείς οι δύο - και η Μαρία.

Γιάννης Αθανασίου

ΥΓ. Είσαι γουρλής βρε που δήλωσες πρώτος; Ή δε θα κάνουμε ρεκόρ το 2010; :lol: :lol: :lol:
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Pet4x4 »

D.Papadimitriou wrote:Πέτρο ελπίζω του χρόνου να παίξεις και εσύ rally :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Το έχω λές? :lol: :lol: :lol:

Αυτό θα γίνει.... βαρέθηκα να ακούω των Κώστα να μου φωνάζει κόψε! :lol: :lol: :lol:
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by stavrosd »

friar wrote: Δεκτόν, είναι θέμα νοοτροπίας σχεδίασης του RB.
Αφού το έχεις όμως στα χέρια σου και είδες που αναγράφονται τα όρια, έχεις τον νού σου και τα γυαλιά σου.
Μετά μην μου πείς ότι δεν το έγραφε στις παρατηρήσεις.
Δε διαφωνώ οτι και γραμμένο είναι και υποχρέωση του κάθε πλοηγού είναι να μήν το χάσει, είτε κάνοντας αυτό που έκανε και η Μαρία, είτε βάζοντας αυτοκόλλητα είτε φωτάκια ή δε ξέρω εγω τί άλλο.
Αλλά οι συγκεκριμένες παρατηρήσεις (που και σημαντικότατο ρόλο στην ασφάλεια έχει αλλα και τα αποτελέσματα κρίνει)νομίζω οτι θα πρέπει να έχουν διαφορετικό ο τρόπος αποτύπωσης απο οτι οι υπόλοιπες σημειώσεις και πολύ πιό άμεσα και εύκολα εντοπίσιμες.
Οσο αφορά τις τουλίπες που εξακολουθούν να ισχύουν γίνεσαι υπερβολικός.
Η δική μου άποψη είναι στην τουλίπα που αρχίζει και για πόσα χιλιόμετρα ισχύει.
Ούτε ενδιάμεσες ούτε τέλος.
Αν πχ σε μία τουλίπα μου γράφει οτι για τα επόμενα 3 χλμ έχεις όριο 30 και σ'αυτά τα 3χλμ έχει άλλες εφτά τουλίπες είναι πολύ πιθανό είτε μετά τη τρίτη να ξεχαστώ είτε να συνεχίσω και μετά απο 4-5 χλμ να θυμηθώ οτι "Ρε τελείωσε το όριο τι μαλ@κιες κάνουμε". Ασε δε που δεν θα έχουμε το φαινόμενο "Εμένα τόσο έγραφε το οδόμετρο μου οπότε τί είναι αυτά που μου λέτε" όπως συναίβει στου Αλέκου. Θεωρώ οτι το in και το out στις ελεγχόμενες ζώνες καθώς και η επισήμανση των ενδιάμεσων σημείων θα βοηθήσει να έχουμε καλύτερη αποτελεσματικότητα του μέτρου αλλά και διαφάνεια στα αποτελέσματα!

Ιχνηλάτης wrote:
stavrosd wrote:ΥΓ Ευχαριστώ που αφιερώνεις χρόνο για να ΜΟΥ απαντάς μεγάλη ΜΟΥ τιμή :evil: αλλά επιτέλους σταμάτα να με λές μεροληπτικό επειδή διαφωνώ μαζί σου. Και λάθος να κάνω το κάνω στη προσπάθειά μου να κρίνω εποικοδομητικά .

Αντε να δούμε και τα αποτελέσματα τώρα :D
Αλήθεια σε πόσους αγώνες έχεις ενδιαφερθεί για το πόσα αυτοκίνητα είχε η οργάνωση και πώς αντιμετώπισε την περίπτωση που κάποιος κόλησε; Να σου θυμίσουμε αγώνα που το ξεκόλημα έγινε απο αγωνιζόμενους και εσένα σε περάσαμε στα χέρια; Απλά ζητάμε την ίδια αντιμετώπιση. Και εδώ, για τους δικούς σου λόγους, χολένεις... Και εμείς εποικοδομητικά σου το λέμε...
Δε ξεχνώ και μαθαίνω σιγά σιγά να κάνω τις σωστές ερωτήσεις όταν κάτι πέφτει στην υπόληψή μου.
Δεν έχω την παραμικρή διάθεση να ρίξω χολή ή λάσπη σε κανέναν.

Σου είχα πεί οτι πιθανόν στον αγώνα σου να μήν ερχόμουν γιατί ήμουν πολύ στριμωγμένος, αλλά όπως είπα και σε πολλούς (άλλους τους συμπαθείς άλλους όχι) είχες κάνει τόσο καλή προετοιμασία και προβολή του αγώνα που ήθελα και ήρθα, και όχι γιατί πρέπει.
Μέχρι και τα καθίσματα, τα κολάρα λαιμού και τα εσωτερικά φώτα τα έβαλα με γνώμονα τον αγώνα σου και την πρόκληση που προσφέρει.
Για το αμάξι μου έδωσα 1000 ευρόπουλα να το μαζέψω και να το προετοιμάσω για τον αγώνα και έτρεχα πανικόβλητος, ενώ είχα δουλειες μέχρι τα αυτιά, να το ράψω την παρασκευή οπότε κατάλαβα οτι η μετόπη μου ήταν κομμένη. Προετοίμαζα το αυτοκίνητο μέχρι τις 1:00 το βράδυ για να πάρω μέρος σε ένα αγώνα αντοχής που ξέρω οτι ανταποκρίνεται στις υποχρεώσεις του.
Δεν είναι λίγοι αυτοί που λένε "Καλά ο Αθανασίου μαζεύει και την κουτσή Μαρία στον αγώνα του" και εγώ απαντώ "Μαγκιά του που μπορεί και μπορεί και το κάνει αναίμακτα! Μακάρι και άλλοι να το κάνουν"
Δεν είναι λίγοι αυτοί που πιστεύουν οτι το γεγονός οτι δεν έχει γίνει κανένα σοβαρό παρατράγουδο είναι καθαρά θέμα τύχης και εγώ απαντώ "Οτι ναι η τύχη είναι πάντα παράγοντας αλλά μετά απο τόσες επιτυχημένες και ασφαλείς διοργανώσεις ή το θεό μπάρμπα έχει ή κάτι κάνει σωστά" και απο ότι ξέρω τον θεό δεν τον έχεις μπάρμπα.
Αλλά αν μετά απο όλα αυτά, την προσπάθεια μου και άλλων να πουν τη γνώμη τους τη θεωρείς χολή, λυπάμαι δεν υπάρχει καμία ευκαιρία επικοινωνίας.

Για να μη σου χαλάω και το θέμα αν θέλεις ο Στάθη ας μετέφερει κάπου αλλού τις παρατηρήσεις μου!
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

stavrosd οι παρατηρήσεις πάντα δεκτές και καλά είναι βαλμένες σε αυτό το θέμα.
και θα τις συζητήσουμε και περαιτέρω στην σχεδίαση του επόμενου.
Ο Αθανασίου είναι όλος αυτιά και αυτό το ξέρετε πολύ καλά.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”