24 Ώρες 4Χ4 2009

User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANIAIN »

extractor wrote:αν καποιος ειναι ρομαντικος και αγαπα αυτο που κανει,ας το εκανε αυτο σαν βολτα με 5 ευρω συμμετοχη και ο νικητης να ετρωγε τσαμπα στην ταβερνα που θα πηγαινατε μετα τον αγωνα.
στης μερες μας δεν νομιζω οτι υπαρχει ο ρομαντισμος,ειδηκοτερα οταν μιλαμε και για επιχειρησεις και λεφτα.
Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα, τα έξοδα του οργανωτή είναι τεράστια
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

γιατι να τα κανει τεραστια;
τωρα ετσι οπως γινετε σιγουρα εχει εξοδα,αλλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να γινετε ολο αυτο.
συγνωμη αλλα αν εμενα δεν αρεσε αυτο που κανω στους αλλους δεν θα το ξαναεκανα. 1-2-3 και αν οχι τελος!!
δεν λεμε οτι ολοι ειναι εναντιον του,απλα βλεπουμε οτι υπαρχει μια αναταραχη.στην τελικη κανεις δεν του ειπε να το κανει.το κανει για καποιο λογο,οποιος και να ειναι αυτος η' νομιζουμε πως ειναι.
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

yspili wrote:ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΑΝΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΒΓΑΛΕΙ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ , ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΦΤΕΙ.
Γιάννη, τί σχέση έχουν τα αποτελέσματα με το κόλλημα του 227 και τα ψέματα που λέει ο gprace; Κάποιοι θέλουν να κάνουν κακό και το κάνουν. Μην τσιμπάτε λοιπόν. Είναι απλά βαλτοί. Ειλικρινά δε θα θέλατε να μάθετε τί ειπώθηκε πριν τον αγώνα και σε τί οδήγησε κάποιους αγωνιζόμενους. Τα ίδια πάντα... Δυστυχώς.

extractor

απλοποιείς τα πράγματα σε βαθμό παρεξήγησης. Μόνο και μόνο τα καύσιμα της οργάνωσης ξεπέρασαν τα 3000 λίτρα! Τα αυτοκόλλητα και τα Road Book είναι κάποια 2000 ευρώ. Η ΕΛΠΑ θέλει 60 ευρώ το αυτοκίνητο. Αφήνω κατά μέρους πληρωμες στελεχών, αφίσσες κλπ. Αν ο αγώνας με το μικρότερο παράβολο σου φαίνεται ακριβός, τί να πούμε και οι άλλοι; Μέχρι στιγμής, επτά χρόνια 24 ώρες, δεν έχει μπει δραχμή στην τσέπη μας. Αντίθετα μάλιστα... Μην μιλάς λοιπόν αν δεν ξέρεις. Και αν υπάρχουν δύο κακόβουλοι, υπάρχουν άλλοι 200 για τους οποίους πραγματικά ΑΞΙΖΕΙ να κάνεις τον αγώνα.
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by yspili »

ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΑΠΟΛΟΓΗΣΕ. ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ, ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ... ΦΡΑΓΚΟΔΙΦΡΑΓΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,

ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ!! ΘΑ ΗΤΑΝΕ !!!

ΕΣΥ ΕΛΙΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΟΥ! ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ!

(PANY ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ, ΞΕΡΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΗΓΟ, ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ)

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ, ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΠΡΩΤΟΙ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ AFTER TASTE ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

ΓΙΑΝΝΗΣ
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

μαλλον δεν καταλαβαινεις τι λεω απο την στιγμη που μου μιλας για εξοδα.
εγω την κυριακη θα παω μια βολτα.το που και τι δεν εχει σημασια.θα παρω τους φιλους μου και θα παω.
πριν απο αυτο εχω παι μονος αλλα 10 φορες για να γινει οσο καλυτερη γινετε για να τους ικανοποιησω.ωστοσο δεν θα τους ζητησω λεφτα για βενζινη.αν θελει κανεις αυτοκολλητο θα το πληρωσει μονος του και παει λεγοντας.
αυτο λεω οσον αφορα τον ρομαντισμο.
οσον αφορα τους 2 κακοβουλους που λες,ειναι κυριολεκτικα φιλοι μου και ενας λογος που απεφευγα να παρω θεση ηταν αυτος.οτι θα κατηγορηθω για μεροληψια,αλλα στην τελικη τι να κανουμε...ολοι εχουμε της αδυναμιες,οπως και γω εχω σ'αυτα τα 2 παλιοπαιδα.
δεν θα μπω στα τεχνικα σας μια και δεν τα καταλαβαινω (για την ωρα).
εκεινο που θα πω ομως προς εσας,αλλα και προς ολους που εχουν καποια αμφιβολια,ειναι οτι ειναι 2 εξαιρετικα παιδια με υψηλες αξιες,δεν χαριζουν σε κανεναν και διεκδικουν το δικιο τους μεχρι τελους.
ξερουν να διεκδικουν κοσμια και επισης να ζητουν συγνωμη αν κανουν λαθος.
ωστοσο αν δεν κανουν λαθος τοτε γινονται πραγματικος μπελας.
καμια φορα και εγω μαζι τους...
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

yspili wrote:ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΑΠΟΛΟΓΗΣΕ. ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ, ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ... ΦΡΑΓΚΟΔΙΦΡΑΓΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,

ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ!! ΘΑ ΗΤΑΝΕ !!!

ΕΣΥ ΕΛΙΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΟΥ! ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ!

(PANY ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ, ΞΕΡΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΗΓΟ, ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ)

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ, ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΠΡΩΤΟΙ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ AFTER TASTE ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

ΓΙΑΝΝΗΣ
δηλαδη εσενα σου αρεσει να τρως οτι σου σερβιρουν;
επειδη καποιοι θεωρουν οτι αδικηθηκαν δεν πρεπει να το διεκδικησουν;
και αν πουμε να τα λυσουν κατ'ιδιαν θα μαθεναμε ποτε αν εγινε λαθος η' παρασπονδια;
οταν εκτιθεσαι δημοσια πρεπει να δεχεσαι και τα καλα,και τα κακα,αλλιως κατσε σπιτι σου.
τωρα για τα φραγκοδιφραγκα που θεωρεις εσυ μπορει για αλλον να μην ειναι.αλλα ακομα κα ετσι να ηταν εγω θα ηθελα να ξερω τι και πως.αν εσυ παλι ειτε εισαι λεφτας η αδιαφορος και τα δινεις ετσι,οπως λες και συ:ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ!!
δεν ειναι ομως ολοι ετσι.
το οτι ελιωσε οπως λες για να βγει η διοργανωση οπως ξαναειπα δεν τον υποχρεωσε κανεις,οπως δεν υποχρεωσε κανεναν να τρεξει.
τωρα αν σου χαλαμε το after taste η' after shave τοτε απλα μας συνδεεις με αιγυπτο και συνεχιζεις μεχρι πρωιας το ξεφρενο γλεντι της συμμετοχης σου.

κυριακος....
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by yspili »

ΚΥΡΙΑΚΟ,

ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΑΛΛΑΞΕ ΤΑΒΕΡΝΑ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΦΤΑΣ,

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ VITARA ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΣΤΙΣΕΙ GRAND CHEROKEE... ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ... ΦΙΛΙΚΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ...

ΓΙΑΝΝΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ!
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

εγω γιαννη τρωω σπιτι μου.(το πιασες το υπονοουμενο)
το αμαξι για την ιστορια δεν μου εχει στοιχισει ουτε οσο ενα DATSUN 120Y γιατι το φτιαχνω σχεδον μονος μου,
και δεν ξερω αν εισαι η οχι,αλλα και να ησουν δεν θα το ελεγες....νομιζω.
οπως και να χει δεν εχω κατι με καποιον,απλα μ'αρεσει να ακουγονται ελευθερα και απεριφραστα οι αποψεις χωρις ειρωνιες επαρσεις και ανουσιους απαξιωτικους χαρακτηρισμους.
δεν το λεω για σενα.το λεω για ολους.μπορει να το λεω ακομα και για μενα.
GENERAL LEE

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by GENERAL LEE »

Ωραία !!! πολύ ωραία !!! Συνεχίστε πιστεύω ότι αυτό που γίνεται βοηθάει το άθλημα !

Μόλις σήμερα ακυρώθηκαν ακόμη δυο αγώνες για το 2009 και τα πράγματα φαίνονται δυσοίωνα για το 2010 . :evil: :evil: :evil:



Υ.γ.
Ζητώ τενεκέ βαζελίνη σε καλή τιμή .(για να αλοίψω τον Στρατηγό )
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

extractor

αυτοπροσδιορίστηκες μόνος σου. Αν είναι καλά παιδιά ή όχι, έχει να κάνει με το ποιός το λέει, με τι σκοπό το λέει και σε τί αναφέρεται. Και βέβαια μη ξεχνάς ότι οι κακοί είναι φυλακή, όπως λέει και το ρητό.

Από εκεί και πέρα, για μένα, όσοι βάζουν την πίκρα από την προσωπική τους αποτυχία στον αγώνα πάνω από την αντικειμενικότητα, την ασφάλεια των υπόλοιπων, τη λογική και την αλήθεια, μόνο καλοί δεν είναι. Ειπώθηκαν ψέματα, ανακρίβειες και πράγματα τα οποία έχουν πει όσοι πολεμούν το 24ωρο. Και μόνο προκατελημένοι να είναι - λέμε τώρα - κακό κάνουν.

Το τί κάνουμε εμείς, γιατί το κάνουμε και τί έχουμε να κερδίσουμε, είναι προσωπικό μας και μόνο θέμα. Και αν οι "καλοί" άνθρωποι που λες πως γνωρίζεις καταφέρουν να μας σταματήσουν από το να το κάνουμε, θα στενοχωρήσουμε τους υπόλοιπους 200 που το ευχαριστήθηκαν και αυτούς που μας στηρίζουν. Οπότε όποιος του αρέσει, τρέχει. Για τους άλλους, απλά, δε θα μπορέσουμε... όπως έλεγε και το λαϊκό άσμα.

General

και μερικοί προσπαθούν να μη γίνει άλλος ένας, εκστομίζοντας απίστευτα πράγματα... Ούτε οργανωμένη προσπάθεια να ήταν... Ρε, λες;
Last edited by Γιάννης Αθανασίου on Fri Dec 04, 2009 23:03, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”