24 Ώρες 4Χ4 2009

User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANIAIN »

mbg wrote:Αν σε ενοχλησε το οτι σε προσομοιωσα με τον ΣΟΥΜΑΧΕΡ το παιρνω πισω. Μπορω να σε λεω ΦΕΛΙΠΕ ΜΑΣΑ των SUV εκτος και αν δεν αναφερεται στον ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ οποτε κινδυνευω να μου αφερεσεις το πεπονι και να μεινω νηστικος.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.

Ε Π Ε Σ Α.
Ναι αλλά στο κεφάλι του δεν είδα καμία ουλή....απο το χτύπημα τότε στην F1
gprace
Posts: 2
Joined: Fri Dec 04, 2009 16:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by gprace »

1. Καλύτερα να μην μάθετε ποιος είμαι. Θα σας έρθει πιο άνετα να «ξεγλιστρήσετε» αν αποφασίσετε να αποδεχθείτε τα λάθη σας.

2. Χοντρά ψέματα ΣΙΓΟΥΡΑ δε λεω:
- Αριστοτεχνικά παρουσιάζετε τη διαδρομή του 257 εως 09:00:00.
Θα ήθελα να μας παραθέσετε με τον ίδιο αριστοτεχνικό σας τρόπο τη διαδρομή του 257 από 09:13:00 έως 10:35:00.

Ελπίζω απλά να λετε εσείς ΧΟΝΔΡΑ ΨΕΜΑΤΑ, διότι αν θεωρήσουμε δεδομένη την φαινομενική ΑΓΝΟΙΑ χειρισμού του συστήματος που επιλέξατε μάλλον είμαστε τυχεροί που δεν είχαμε κανένα ΣΟΒΑΡΟ απρόοπτο.

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μόλις χθες συνειδητοποιήσατε ότι το 230 ήταν αμφίβιο!

Ευελπιστώ ότι το κάνατε επίτηδες και απλά σας «ανακάλυψαν».
Αλλιώς τα 60Ε μάλλον δεν άξιζαν το αποτέλεσμα. Θα μπορούσαμε άνετα να πνιγούμε και να μην το πάρετε χαμπάρι!

- Προφανώς κάποιο λάθος έχετε στις ποινές για το 230 (και σε άλλα οχήματα). Πως μπορεί ένα αυτοκίνητο που ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ τη διαδρομή να είναι μπροστά από άλλα που την έκαναν; Και πάλι ελπίζω να οφείλεται στην ξεκάθαρη εύνοια προς το πλήρωμα σας.


3.
- Προφανώς θα έπρεπε να φροντίσετε να πραγματοποιήσετε την μέτρηση με ακρίβεια. Αυτό καλείστε να κάνετε σαν «οργανωτής». Μετρήσεις με GPS σε αγώνα πριμα-βιστα είναι σίγουρο ότι θα δημιουργήσουν πρόβλημα και υπο συνθήκες είναι εγκληματικό!

- Την ενημέρωση περι χρόνων την οφείλετε ΔΗΜΟΣΙΑ σε ΟΛΟΥΣ, αυτούς που συμμετείχαν αλλά και αυτούς που δε συμμετείχαν. Σας καλώ να προχωρήσετε στα αυτονόητα.

- Περιμένω να αναφέρεται δημοσίως την επιστολή που μας δώσατε τελευταία στιγμή για την «ασθένεια» του χορηγού και να τον κατονομάσετε. Αλλιώς εκθέτετε όλους τους χορηγούς σας που σίγουρα δεν θα χαρούν από αυτή σας την κίνηση. Πιστέψτε με δε θα τους αρέσει καθόλου, όταν αναγκαστικά θα μπουν στο ίδιο καλάθι με αυτόν που μας λετε ότι υπαναχώρησε. Εκτός και αν συμβαίνει κάτι άλλο.

- Δεν θέλουμε να κάνουμε κακό στο 24ώρες και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν αναφέρουμε ανακρίβειες. Εσείς καλείστε να καλύψετε τις εύλογες απορίες μας από τη θέση του «οργανωτή» που επιλέξατε. Προφανώς όπως διαβάζεται δεν έφυγαν όλοι ικανοποιημένοι. Πράξτε τα αυτονόητα.
User avatar
almak
Posts: 44
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:16
Location: Αχαρνές
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by almak »

D.Papadimitriou wrote:Μάλιστα,δηλαδη σύμφωνα με τα λεγομενά σου almak όλοι αυτοι που τρέχουν τόσα χρόνια και στηρίζουν τους διάφορους θεσμούς είναι ανθρωποι μικρόψυχοι που προσπαθούν να ξεφύγουν από την παντόφλα της γυναίκας τους και να έρθουν στους αγώνες και να το παίξουν ''τσάμπα μάγκιες''.ΣΥΓΝΩΜΗ αλλά κάνεις ένα τεράστιο λάθος και το κακό είναι οτι είτε δεν θες είτε δεν μπορείς να το καταλάβεις.....
Δεν είπα αυτό και συνεχίζετε να δίνετε προεκτάσεις στα λόγια μου που εγώ δεν έδωσα.
Το ότι υπάρχουν ομάδες σαν και αυτές που περιγράφεις .......γνώμη μου είναι πως υπάρχουν.
Ας μην ανοίξουμε κουβέντα τώρα για το αν αυτές οι ομάδες αποτελούν την πληοψηφία ή όχι.
Την παντόφλα τι την θες τώρα :mrgreen:
D.Papadimitriou wrote:.........Ο mbg σου είπε ''ότι έτσι πρέπει'' γιατί αυτή την ενέργεια εμεις οι ιδιοι οι αγωνιζόμενοι την εχουμε καθιερώση σαν σεβασμό προς τον συναθλητή μας και προς τον ίδιο τον ευατό.Αν ετρεχες περισσότερους αγώνες ή αν παρακολουθούσες περισσότερο και καλύτερα τα πράγματα θα ήξερες πως αν καθυστερούσες κι άλλο εξαιτίας μου με μια απλή αναφορά στο επόμενο σεχ θα το αναφέραμε στην οργάνωση και αυτή θα σου έσβηνε το καπέλο για το οποίο δεν ευθυνόσουν εσύ,έτσι απλά!!
......!
Το ότι η ενέργεια αυτή έχει καθιερωθεί ώς ένδειξη σεβασμού να είσαι σίγουρος πως το έχω αντιληφθεί , αυτό όμως δεν σημαίνει πως συμφωνώ ;) Απλά έχοντας σύμμαχο τον κανονισμό σου λέω δεν πρέπει να γίνετε έτσι . Ας βρεθεί άλλος τρόπος να δείξουμε τον σεβασμό μας στους συναθλητές μας.................πχ μαζικό παρόν στην απονομή. Ένα άγριο χειροκρότημα στην απονομή θα έδινε πόντους στον θεσμό. Αλλά ακόμα και όσοι ανέβηκαν στο βάθρο δεν κατάφεραν να ζεστάνουν την ατμόσφαιρα !!!!!!
Κοίταξε , μπορεί να μίλησα για καπέλα αλλά δεν είναι σωστό να περιμένουμε από την οργάνωση τέτοια πράγματα!!!!!!
Να ζητήσω εγώ και να επιβαιβεώσεις εσύ ότι μου στοίχισες Χ λεπτά.
D.Papadimitriou wrote: Και για να το ξεκαθαρίσουμε η παρατηρησή μου για την βοήθεια και την γκρίνια είχε να κάνει ακριβώς με το ότι δεν έχετε καταλάβει ακόμα το πνεύμα τον αγώνων αυτών.
Τέσπα τέλος!
Και σου ξαναλέω φυσικά πως τα έχω καταλάβει όλα αυτά .
Αλλά σε αγώνα που συμμετάσχεις κι εύχεσαι ο αγώνας αυτός να γίνει καλύτερος και αν είναι δυνατόν να ξεφύγει από τα ελληνικά πλαίσια ( πχ να έλθουν 5 Gabasin να τρέξουν ) πρέπει να πας με το βιβλίο και όχι με την καρδιά τις παρέες και τις φιλίες.
Η παρέα και οι φίλοι είναι πάρα πολύ καλοί για αρχή , στην πορεία πρέπει να καταλάβεται έγκαιρα πως για κάτι καλύτερο ή μεγαλύτερο κάτι πρέπει να αλλάξει.

Ξέρεις ποιά είναι η πλάκα ??? Αν ο αγώνας ανέβει επίπεδο ο πρώτος που δεν θα μπορέσει να ακολουθήσει θα είμαι εγώ , αλλά δεν τρελένομαι...............θέλω αυτό που προσπαθεί ο Γιάννης να το πετύχει κι ας το κοιτάμε μόνο από το iTrack the next time ;)
Image
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Προς gprace part II:

1. Φαίνεται πως δεν έχετε καθαρή τη συνείδησή σας. Εξυπηρετείτε συμφέροντα; Έχετε όφελος απο το κακό των αγώνων 4Χ4; Κάποιο προσωπικό μένος με τους οργανωτές; Σε καμία περίπτωση όμως τα όσα λέτε δε μπορούν να ληφθούν σοβαρά, μόνο και μόνο επειδή εσείς θέλετε να υποβαθμίσετε τον εαυτό σας σε κάποιον που κρύβετε πίσω από 6 μικρά γραμματάκια.

2. Η διαδρομή περνούσε από την Αγία Άννα μόνο στο ανέβασμα. Οπότε αυτό εξετάσαμε μετα τα όσα γράψατε. Η παράκαμψη στο κατέβασμα ήταν εν γνώση της οργάνωσης. Και θα τιμωρούταν με μία ώρα ποινή, συν το χάσιμο του ΣΕΔ, σύνολο δηλαδή 2 ώρες. Το 257 έχει όμως καθυστερήσει 2:20 λεπτά μέχρι εκείνο το σημείο. Οπότε ανάμεσα στις δύο ποινές διαλέξαμε την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ, όπως οφείλαμε.

Εσείς είπατε ότι το 230 δεν πήρε ΚΑΜΙΑ ποινή. Τώρα τα αλλάζετε. Επιβεβαιώνετε τα ΨΕΜΑΤΑ σας.

Και βέβαια καμία κουβέντα για τον Gadasin και τους υπόλοιπους της Rally. ΨΕΜΑΤΑ λοιπόν τα όσα είπατε για τον Ρώσο.
Σήμερα ήταν εδώ ο Παπαδημητρίου. Και γι΄αυτόν ΨΕΜΑΤΑ λέτε.
Και μιλήσαμε και με τον Ατταρτ. Και γι' αυτόν ΨΕΜΑΤΑ λέτε.
Ο Βούλγαρος έχει κάνει τον αγώνα πρώτο θέμα σε όλη τη χώρα του λέγοντας πόσο καλός ήταν. Και γι΄αυτόν ΨΕΜΑΤΑ λέτε.
Ο Χρήστου κέρδησε και ο συνοδηγός του γράφει τα καλύτερα στο Site του Pajero Club. Και γι΄αυτόν ΨΕΜΑΤΑ λέτε
gprace wrote:.Ελπίζω απλά να λετε εσείς ΧΟΝΔΡΑ ΨΕΜΑΤΑ, διότι αν θεωρήσουμε δεδομένη την φαινομενική ΑΓΝΟΙΑ χειρισμού του συστήματος που επιλέξατε μάλλον είμαστε τυχεροί που δεν είχαμε κανένα ΣΟΒΑΡΟ απρόοπτο.
To χειρισμό του συστήματος είχε αναλάβει η ίδια η εταιρία που το προμήθευσε, οπότε πάλι ΨΕΜΑΤΑ λέτε. Μήπως θα έπρεπε να χρησιμοποιήσουμε κάποιο της δικής σας επιλογής ή των ανθρώπων που σας κατευθύνουν;


ΠΟΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ= ΜΕΓΑΛΟΣ ΨΕΥΤΗΣ

3. Η μέτρηση με GPS είναι αποδεχτή και χρησιμοποιείται από όλους σχεδόν τους οργανωτές του εξωτερικού. Ξέρω και κάποιον άλλο που δεν τη δεχόταν στην Ελλάδα και μάλλον είσαστε δικός του άνθρωπος.

Δεν ξέρω πολλούς αγώνες που η ενημέρωση για τους χρόνους γίνεται δημόσια. Εμείς διαλέξαμε αυτόν το τρόπο.


Και επειδή μάλλον δε θέλετε να το καταλάβετε σας λεώ ΨΕΥΤΗ,ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑ και ΚΑΚΟΒΟΥΛΟ. Είπατε απίστευτα ψέματα, χρησιμοποιείται τα πάντα για να κάνετε κακό στον αγώνα και έχετε συγκεκριμένους στόχους, χρησιμοποιόντας γνωστές θέσεις αντιπάλων του 24ωρου. Και για να το επιβεβαίωσω:
gprace wrote:Και πάλι ελπίζω να οφείλεται στην ξεκάθαρη εύνοια προς το πλήρωμα σας.
Όσοι γνωρίζουν μπορούν να σας απαντήσουν για το αν και κατά πόσο ευνοήσαμε το "πλήρωμά μας" κατά οποιαδήποτε ένοια. Αν η ντροπή ήταν ανάμεσα στα αισθήματα που μπορείτε να νιώσετε, πέρα από το μίσος και τη ζήλια που σας διακατέχουν φανερά, αυτή τη στιγμή θα έπαιρνε τη μέγιστη τιμή της. Αλλά μάλλον αυτά είναι ψιλά γράμματα, πίσω από τα οποία δε μπορείτε να κρυφτείτε όπως συνηθίζετε.
Last edited by Γιάννης Αθανασίου on Fri Dec 04, 2009 21:11, edited 2 times in total.
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

εγω παντως λεω να κοψετε τους αγωνες γιατι σας χαλαει!!
ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ...
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Extractor έχεις δίκιο. Και ειλικρινά όλα όσα λέγονται έχουν θέσει στο μυαλό μας και αυτή την εκδοχή: να μην ξανακάνουμε τον αγώνα γιατί κάποιοι δεν αξίζουν να τρέχουν σε αυτόν.

Έχουμε όμως ανθρώπους που αποδεικνύουν το αντίθετο.

Ο Ιγνάτιος Ορφανός μας εμπιστεύτηκε το αυτοκίνητό του. Του είμαστε τόσο υποχρεωμένοι.
Οι Εγγλεζόπουλοι μας τίμησαν για τρίτη συνεχόμενη φορά με την χορηγία τους και τη συμμετοχή τους – ο ένας – και έτρεξαν όσο τίποτε άλλο – ο άλλος, που δε μπορούμε να τους απογοητεύσουμε.
Ο Δήμος Πειραιά και ο Δήμος Αράχωβας μας φιλοξένησαν με μοναδικό τρόπο και δε μπορούμε να «κρεμάσουμε» την υποστήριξή τους στον αγώνα.
Το ΙΚΤΕΟ Πήγασος αποδείχτηκε ο ιδανικός οικοδεσπότης του τεχνικού ελέγχου και οι άνθρωποί του είναι τόσο φιλόξενοι που μας δίνουν κουράγιο.
Η JetOil και το Olympus Plaza πρόσφεραν με το παραπάνω σε καύσιμα, φιλοξενία και φαγητό και αξίζουν περεταίρω προβολής.

Και τελευταίοι, αλλά πρώτοι στην υποχρέωση που νιώθουμε απέναντί τους, στην εκτίμηση που νιώθουμε και στην ανάγκη να τους δικαιώσουμε, όσοι βοήθησαν στον αγώνα:
- πρώτος και καλύτερος ο Στάθης ο Μανιάτης
- ο Γιώργος Διαμαντοπούλος και η Λέτα Ναρλή σαν εξαίρετοι πλοηγοί
- ο Παντελής Τζερτζεβέλης για το στήσιμο της εκκίνησης
- για πρώτη φορά σε απίστευτο βαθμό ο Φωκίωνας Πετρίτης
- σε απίστευτο ρυθμό αυτή τη φορά ο Νικόλας – πως τον λένε, πώς τον λένε;
- μοναδικά και ανεπανάληπτα ο Γιάννης Ραβάνης και ο Κώστας Βερικάκης
- μουσικά και όχι μόνο ο Νίκος DJ Γεωργακόπουλος
- ο Ανδρέας Ξανθός και η OAK σε διασωστικό ρόλο
- o Σταμάτης Μελέτης και ο Γιώργος Φυτάς σε πολλαπλούς ρόλους
- σε απίστευτο βαθμό οι τετρακίνητοι από τη Λέσχη 4Χ4 της Εύβοιας
- με το γνωστό τους τρόπο, εδώ και χρόνια, οι φίλοι από την ΑΛΦΑΛ στη Λιβαδειά, με επικεφαλή τον Αλυτάρχη μας Κώστα Τσέτσο.
- με μεγάλη προθυμία τα παιδιά που ήρθαν από την Πάτρα μόνο και μόνο να βοηθήσουν
- το Σώμα Διασωστών
- Το Σώμα Σαμαρειτών του Ερυθρού Σταυρού
- και όσοι ξεχνάμε, κακώς
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

εγω πιστευω οτι οσο και να προσπαθει καποιος να κανει τον τελειο αγωνα,ειναι πολυ δυσκολο για τα ελληνικα δεδομενα,μια και οπως μου ειπε ενας καλος φιλος (και οχι μονο αυτος) παραγκες υπαρχουν σε ολα,ακομα και σε αυτο τον χωρο,και οσο θα υπαρχουν ασαφειες σε καποιους κανονισμους και περιθωρια ''αληθωρισματος'' και προωθησης ''δικων μας'' για οφελη δικα μας και της παρεας μας τοτε 2 πραγματα μενουν:
η' να τα κανεις τελεια χωρις περιθωρια αμφισβητησης η' να μην τα κανεις καθολου.αν παρεις τον 3ο δρομο δλδ να τα κανεις και να σε κραζουν ολοι και εσυ να συνεχιζεις τοτε μαλλον θα κριθεις υποπτος ακομα και αν τα λαθη σου οφειλονται καθαρα στον ανθρωπινο νου.
ΛΑΘΟΣ-ΑΦΕΛΕΙΑ-ΑΒΛΕΨΙΑ.
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ξεχνάς κάτι: υπάρχουν και ρομαντικοί που αγαπούν αυτό που κάνουν.
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by yspili »

ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΧΝΗΛΑΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ, ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Α Ξ Ι Ζ Ε ΠΟΛΥ! ΕΙΔΙΚΑ Η ΕΥΒΟΙΑ, ΕΥΓΕ ΓΙΑΝΝΗ (ΦΗΜΙΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ)

ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΦΩΝΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΝ ΣΩΣΤΑ 250 ΑΤΟΜΑ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΝΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ - ΜΠΑΧΑΛΟ, ΚΑΤ'ΕΜΕ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗ.

ΤΟ RB ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ, ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ SS1 ΠΡΟΣ ΑΡΑΧΩΒΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ.

ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΡΙΞΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΑΝΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΒΓΑΛΕΙ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ , ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΦΤΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΓΕΦΥΡΑ ΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΜΕ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΟ, ΕΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΜΕ 100 ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΓΘΕΙ ΑΥΤΑ...

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΤΡΕΞΑ ΣΕ 24ΩΡΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΖΗΜΙΑ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΕΡΟΦΑΓΩΜΑ ΣΤΙΣ 5.00 ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑΞΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ (ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΗΛ - ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ 345
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by extractor »

αν καποιος ειναι ρομαντικος και αγαπα αυτο που κανει,ας το εκανε αυτο σαν βολτα με 5 ευρω συμμετοχη και ο νικητης να ετρωγε τσαμπα στην ταβερνα που θα πηγαινατε μετα τον αγωνα.
στης μερες μας δεν νομιζω οτι υπαρχει ο ρομαντισμος,ειδηκοτερα οταν μιλαμε και για επιχειρησεις και λεφτα.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”