24 Ώρες 4Χ4 2009

stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by stakyr »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Επίσης καλές γιορτές, αλλά δεν καταλαβαίνω, ειλικρινά, το μένος. Απλά σου απάντησα σε όσα είπες και μάλιστα the hard way, με κάποιον να πηγαίνει επι τόπου. Ποιό το κακό σε αυτό; Θα ήταν καλύτερο να σε "γράψω" και να πω "τί με νοιάζει;".
Δεν καταλαβαινω και εγω απο το μερος μου , γιατι γραφετε ανακριβειες !!!!!!! :o :o :o
Στο θέμα με τα νεροφαγώματα; Στην τουλίπα 27 της ειδικής 7 πήγες ευθεία! Και έτσι βρέθηκες στα νεροφαγώματα! Παραλίγο να "χάσουμε" τον πλοηγό μας εκεί... Και έτσι τα μέτρα δε έβγαιναν, αφού ήσουν σε άλλη διαδρομή. Βρέθηκες στην άσφαλτο, που ταιριάζει και στις δύο περιπτώσεις, αφού βγαίνουν στο ίδιο σημείο. Πηγαίνοντας ευθεία βγήκες στην 29 τουλίπα από αριστερά, οπότε είδες την τουλίπα ανάποδα!
Στην τουλιπα 27 της ειδικης 7 ,γραφετε οτι στην βολτα της Κυριακης πηγα ΕΥΘΕΙΑ !!!!!
ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ???? ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ??? ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΤΕ ΜΕ KANENA ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ???
απ΄οτι βλεπω ΔΕΝ εχω αναφερει ΠΟΥΘΕΝΑ για τουλιπα 27 !!!!!
ΕΣΕΙΣ πως το συμπερανατε οτι πηγα ευθεια ????
Αν χανεστε ΕΣΕΙΣ , σε εκδρομικη-αναγνωριστικη εκδρομη , με ΔΙΚΟ ΣΑΣ R.B ........τοτε τι να πω εγω ???? ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ !!!!!
Ένα μικρό μυστικό; Αυτό δεν το έκανες στον αγώνα! Πήγες κανονικά. Γι΄αυτό και σου φάνηκε τόσο χαλασμένος ο δρόμος στη βόλτα
ΕΕΕΕΕΕΕΕ.......ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ (περα απο την πιο πανω αναφορα μου ????) Οχι μονο γραφετε ανακριβειες ,για να δημιουργησετε εντυπωσεις ,αλλα ,ειλικρινα θα ηθελα να δω αποτυπωμενη την διαδρομη μου στον αγωνα ,αλλα και στην διαδρομη της Κυριακης(εφοσον την ξερετε !!!!) !!!
Στην βολτα , ηταν και καμμια 30αρια αυτοκινητα των λεσχων απο την Ευβοια !! Μπορειτε να πειτε και σ΄αυτους ......οτι βρηκαμε νεροφαγωματα ΜΟΝΟ σε μια τουλιπα ???????? :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ........
ΜΗΝ ΧΑΛΑΤΕ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΑΣ ..............
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ !!!!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΣΤΡΑΒΛΩΝΕΤΕ ΤΑ ΟΣΑ ,(ΙΣΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΩΣ ΠΕΡΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ) ,ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ" ΣΑΣ !!!
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
Γιάννης Αθανασίου

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Δυστυχώς συνεχίζεις... σε ύφος και στυλ που δε δικαιολογείται από την απάντησή μας.

ΟΚ! Δεν έκανες κανένα λάθος, οι μετρήσεις σου ήταν τέλειες, το road book για πέταμα. Δε θα το ξανακάνουμε. Συγνώμη.

Εντάξει τώρα;

ΥΓ. Όταν γράφεις μία διαδρομή ακολουθείς και άλλες εναλλακτικές, που άλλες φορές σου αρέσουν και άλλες όχι. Τη συγκεκριμένη την κάναμε και στο γράψιμο, την έκανε και ο πλοηγός στο στεκάρισμα και κόλησε. Και μιά και η διαδρομή εκεί τριγύρω δεν έχει άλλο σημείο με νεροφαγώματα ικανά να προβληματίζουν τετρακίνητα αυτοκίνητα, είμαστε σχεδόν σίγουροι ότι ακολούθησες τη διαδρομή αυτή, ιδίως τη στιγμή που ξαναβρέθηκες στο δρόμο του αγώνα παρακάτω. Καλώς ή κακώς για να κάνεις έναν αγώνα πρέπει να μάθεις καλά μία περιοχή.
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by stakyr »

Γιάννης Αθανασίου wrote:
ΟΚ! Δεν έκανες κανένα λάθος, οι μετρήσεις σου ήταν τέλειες, το road book για πέταμα. Δε θα το ξανακάνουμε. Συγνώμη.

Εντάξει τώρα;
Mαλλον , μετα απο 74 και πλεον σελιδων ,δειχνετε οτι δεν εχετε καταλαβει ακομα ,γιατι γραφουμε ,οσα γραφουμε !!
Δυστυχως το ιντερνετ ,δεν εχει φτασει στο επιπεδο (ακομα) , να μεταφερει και το συναισθημα , μεσα απο το οποιο γραφεις !!
Επειδη δεν θελω να κρινω την φραση σας σαν ειρωνικη, την παιρνω σαν φυσιολογικη απαντηση συγνωμης !!
Και σας απαντω :
Εκανα αρκετα λαθη ....οι μετρησεις μου δεν ηταν παντου τελειες ......το r.b σιγουρα ΔΕΝ ειναι για πεταμα ............και σιγουρα θα ξακανανετε λαθη σαν οργανωτες ............
οι 74 σελιδες γραφτηκαν .......ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΠΙΑ ΜΑΣ ......στο να μην γινουν τα ΙΔΙΑ λαθη ή να μετριαστουν οσο το δυνατον τα μελλοντικα .........
ΔΕΝ εχουμε κατι μαζι σας........
ΙΣΑ-ΙΣΑ ,ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ....ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΚΟΠΙΑ !!!

ΑΝ ΖΗΤΟΥΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ....ΟΧΙ ΣΥΓΝΩΜΗ......ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΤΩΝ ΛΑΘΩΝ ΣΑΣ .........
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ....ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !!! ;) ;) ;)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!!
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANIAIN »

Αμην :ugeek:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Nicolas »

Φιλε μου Stakyr συγνώμη που το λέω αλλά οι απαντήσεις σου (οι γραπτές τουλάχιστον) δεν έιναι πρέπουσες ιδιώς όταν ο άλλος σου λέει οτι μπήκε στον κόπο να διερευνήσει τις "καταγγελίες" σου πηγαίνοντας επι τόπου.

Όσο για τα περί αρνητικής διαφήμισης, το παρόν forum είναι μεταξύ άλλων και "σπίτι" πολλών μεταξύ των οποίων και ο Αθανασίου. Το τί γίνεται σε άλλα fora δεν με αφορά καθόλου.

Τες πα, καλά χριστούγεννα και από μένα.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
mythos
Posts: 16
Joined: Tue Oct 20, 2009 10:14
Location: Πατρα
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by mythos »

ΦΙΛΕ STAKYR ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ?
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΕΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΣ ΤΟΥΛΙΠΕΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΡΗ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ?
GPS ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΜΑΖΙ.
ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΤΡΙΠ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ.
ΜΗΠΟΣ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ?
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Ο ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΕΚΑΣ :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”