24 Ώρες 4Χ4 2009

PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

friar wrote: Ειλικρινά δεν γνωρίζω.
Συμφωνώ απόλυτα για τον υπόλοιπο συλλογισμό σου
αυτά ήθελα να πω νωρίτερα μα δεν τα κατάφερα
αυτό το εν δυνάμει πολύ μου αρέσει
εχοντας μια επίσημη εκδοχή τότε τα λέμε
αν και όπως υποψιάζομαι τυχόν εσωτερικά τους δεν νομίζω να μας αφορούν
αντίθετη άποψη δεκτή και συζητήσιμη
Εγω επιμενω γιατι στην συγκεκριμενη περιπτωση με αφορουν τα επιπλεον 60 ευρω που εδωσα (μιλαω παντα σε προσωπικο επιπεδο μιας και δεν εχω αυτο-χριστει εκπροσωπος των αγωνιζομενων) και για τα οποια δεν εχω ουσιαστικη αιτιολογηση. Αν μου επιβεβαιωσουν πως ηταν οντως ο Δημος Χαλκιδας (οπως ειπωθηκε) τοτε θα ηθελα να θεσω 2-3 συμπληρωματικα ουσιαστικα ερωτηματα ωστε να μου καλυφθουν καποιες αποριες.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

Προσωπικά δεν με αφορά. Είμαι δημότης Φολόης :P
Αν οι απορίες σου αφορούν τον αγώνα έχει καλώς.
Μην το κάνουμε πολιτική εδώ μέσα, δεν την μπορώ.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

Τον Αγωνα αφορουν και μονο. Κι εγω τα "συνδικαλιστικα" τα απεχθανομαι.

Οταν/Αν μου δωθει μια τελικη επιβεβαιωση/διαψευση τοτε και μονο τοτε θα τα θεσω.

Ευχαριστω για την κατανοηση και συγνωμη για την επιμονη.
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by StruppiTeam »

souki wrote:1.Το "αστειο" δεν πηγαινε σε εσενα

2.ρωτας στην ενημερωση? "ισχυει η forfetaria?ή τον αλυταρχη,γιατι δεν την χρησιμοποιουν ολοι σε ολους τους αγωνες

3.Αν ισχυει τοτε σε περιπτωση προβληματος(πχ επαθες ζημια)καλεις την οργανωση και την ζητας.

4.Δεν ισχυει οταν εχεις χασει σεχ και παρολα αυτα συνεχιζεις το αγωνα..με λιγα λογια αν δεν ειχες χασει το σεχ και ειχες απλα πεσει στο ποταμι θα μπορουσες να παρεις και να βρεις τροπο να πας το αμαξι στον τερματισμο(δεν σου βγαζει το αμαξι η οργανωση σε αυτην την περιπτωση)

Καλά πλάκα μας κάνετε? Δεν είναι αστείο? Εαν δεν είναι αιστείο κάτι που μας κάνει να γελάμε τότε ποιό είναι?
Εγώ προσωπικά το θεωρώ ΦΟΒΕΡΟ!!! ΑΠΙΘΑΝΟ!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ που μέσα στην κούρασή σας είπατε....
"Δεν πάμε και μιά βαρκάδα? Τόσες ώρες στα βουνά και η θάλασσα από κάτω μας. Κρίμας να χάσουμε την μπουνάτσα."
:lol: :lol: :lol:

Μιλάμε... μακάρι να το είχα σκεφτεί και εγώ!!! ;)
Αλλά που μυαλό? :(

Πάντος εγώ προσωπικά γέλασα... και από την στιγμή που γελάω με κάτι... το θεωρώ αστείο.

Κορίτσια.... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ δεν μιλάω ειρωνικά, ΟΥΤΕ μιλάω για νας σας την πω, ΟΥΤΕ για να παρεξηγηθήτε.
Δείτε το από την όμορφη πλευρά του όπως εγώ... σαν ένα πολλη καλό και πετυχημένο αστείο.

Καλά μιλάμε.... ήτανε φοβερό!!!

Με εκτίμιση,
Γιάννης Τζιώτης

ΥΣ.
Λέω το όνομά μου σε περίπτωση που αναφερόσουνα σε εμένα πριν λέγοντας...
"Ειλικρινα δεν καταλαβαινω που βρισκεις φιλε μου το αστειο?Να μου πεις να γελασω κι εγω....
Γνωριζομαστε?"

Και σε περίπτωση που αναφερόσουνα σε εμένα... θα πω ότι...
για να βρει κάποιος ένα αστείο και να γελάει με αυτό δεν χρειάζεται να γνωρίζει τον άλλον. :)
Σκέψου δηλαδή κάθε φορά που σου έλεγαν ένα αστείο με τον Τοτό.... να τουσ έλεγες "ναι το γνωρίζω το άτομο". :D

Όσο για το που βρήκα το αστείο.... ο καθένας έχει το δικό του χιούμορ. :)
Φωκίων

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Φωκίων »

Παιδια

Βαθεια ανασα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ακομα και με τα 60+ που καποιος δεν εχει σημασια στην παρουσα ποιος το "αντιτιμο" ηταν καλο τελικά???? αυτο νομιζω μετραει..

το να τα χαρχαλευουμε ολα με υφος "να σου την πω να μου την πεις" κανεναν δεν βοηθαει ποσο δε αυτο που ολι αγαπαμε, του αγωνες.....

νομιζω....

παρτε βαθια αναπνοη και.........

προσεχετε :mrgreen:
οι μεγαλυτερες φιλιες ξεκινησαν μετα απο τρικουβερτους καυγαδες..... :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by Nicolas »

'Ασχετο...

Έχω την εντύπωση πως τα pm έχουν πάρει φωτιά.
Φαίνεται στο utilisation του server...

Πολύ παρασκήνιο ρε παιδάκι μου :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by StruppiTeam »

Nicolas wrote:'Ασχετο...

Έχω την εντύπωση πως τα pm έχουν πάρει φωτιά.
Φαίνεται στο utilisation του server...

Πολύ παρασκήνιο ρε παιδάκι μου :mrgreen:
Emena pantos den moy stelni kanenas pm. :(
User avatar
almak
Posts: 44
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:16
Location: Αχαρνές
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by almak »

friar wrote:λίγο πιο χαλαρά φίλε μου almak
Στάθη το "νογάς" το λένε και στο χωριό μου και μου αρέσει που βρηκα έναν στο νετ να το χρησιμοποιεί.
Τα "κακά" είναι από την γνωστή διαφήμιση με το μωρό και την παροιμιώδη του απορία του μικρού που δεν καταλαβαίνουν οι μεγάλοι.

Η προτροπή του κυρίου Παπαδημητρίου
Φίλε Κώστα και muthos(συγνώμη που δεν θυμάμαι το ονομά σου),δεν υπάρχει λόγοσ να απαντάτε στο almak γιατί δυστυχώς δεν καταλαβένει,............
δεν είναι καθόλου χαλαρή ...............
εκτός αν πέρα από όλες τις άλλες απορίες που έχουν διατυπωθεί από όλους τους άλλους θες να αναλάβεις και την δική μου "για ποιό λόγο έπρεπε να ανασυρθή το Land rover εκείνη την στιγμή και όχι αργότερα όπως για παράδειγμα έγινε και στην υπόθεση Mitsos ??"
Image
User avatar
almak
Posts: 44
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:16
Location: Αχαρνές
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by almak »

D.Papadimitriou wrote:Μπαααα και να σου το εξηγήσω τσάμπα θα πάει.
Καληνύχτα!
Ας σοβαρευθούμε λιγάκι .
Image
PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

Φωκίων wrote: το "αντιτιμο" ηταν καλο τελικά???? αυτο νομιζω μετραει...
Εγω θα πω οτι αξιζε μονο και μονο επειδη τα φιλαρακια μας που δεν μπορεσαν να συμμετασχουν, ειχαν την ευκαιρια να μας παρακολουθουν και να "ζουν" τον Αγωνα μεσω της εφαρμογης. Το θεμα οπως ειπα, δεν ειναι τα +60 ευρω αλλα το οτι πρεπει να διδονται πιστικες εξηγησεις (αν μου δοθει η ευκαιρια επειτα απο την επιβεβαιωση που ζητησα θα καταλαβετε το σκεπτικο μου)

Φωκίων wrote: οι μεγαλυτερες φιλιες ξεκινησαν μετα απο τρικουβερτους καυγαδες..... :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)
Χ2 & 3 & 4

(Σημ: ΠΜ ουτε κι εγω πηρα αλλα ουτε κι εστειλα... Αν ειναι να σε πιανει το παραπονο, ας στειλει ο ενας στον αλλον Νικολα)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”