24 Ώρες 4Χ4 2009

souki
Posts: 64
Joined: Fri Jul 31, 2009 14:55

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by souki »

1.Το "αστειο" δεν πηγαινε σε εσενα

2.ρωτας στην ενημερωση? "ισχυει η forfetaria?ή τον αλυταρχη,γιατι δεν την χρησιμοποιουν ολοι σε ολους τους αγωνες

3.Αν ισχυει τοτε σε περιπτωση προβληματος(πχ επαθες ζημια)καλεις την οργανωση και την ζητας.

4.Δεν ισχυει οταν εχεις χασει σεχ και παρολα αυτα συνεχιζεις το αγωνα..με λιγα λογια αν δεν ειχες χασει το σεχ και ειχες απλα πεσει στο ποταμι θα μπορουσες να παρεις και να βρεις τροπο να πας το αμαξι στον τερματισμο(δεν σου βγαζει το αμαξι η οργανωση σε αυτην την περιπτωση)
PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

friar wrote: Η εξήγηση που έδωσα είναι η προσωπική μου άποψη και αντιμετώπιση του περιστατικού.
Ζήτησα χρόνο για να μπορέσει να σου απαντήσει ο Γιάννης που τραβιότανε με άλλες εξηγήσεις.
Ετσι λοιπόν πάμε να σταυρώσουμε τον χορηγό που απεσύρθει, ιδίως με την ίδια λογική να απειλεί να σταυρώσει εμένα.
Δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να ειπωθει απλα ενα ονομα.

Αν θελετε θα μπορουσα να αναφερω εγω, αυτο που ακουσα απο επισημα και μη χειλη τοσο στον ΤΕ οσο και αργοτερα. Το εχουν ηδη αναφερει και αλλα ατομα. Το θεμα ειναι πως αν οντως προκειται για τον συγκεκριμενο χορηγο τοτε προκυπτουν και αλλα ερωτηματα στα οποια ισως να ειναι και δυσκολοτερο να δοθουν επιπλεον διευκρινιστικες απαντησεις.

Απ την αλλη, αν οντως τον προοριζατε ως μελλοντικο υποστηρικτη, ποιος ο λογος του "ειρωνικου" κατα βαση κειμενου που δοθηκε ως αιτιολογηση στους αγωνιζομενους;
Last edited by PANY on Thu Dec 03, 2009 23:59, edited 2 times in total.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

PANY wrote:
friar wrote: Η εξήγηση που έδωσα είναι η προσωπική μου άποψη και αντιμετώπιση του περιστατικού.
Ζήτησα χρόνο για να μπορέσει να σου απαντήσει ο Γιάννης που τραβιότανε με άλλες εξηγήσεις.
Ετσι λοιπόν πάμε να σταυρώσουμε τον χορηγό που απεσύρθει, ιδίως με την ίδια λογική να απειλεί να σταυρώσει εμένα.
Δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να ειπωθει απλα ενα ονομα.

Αν θελετε θα μπορουσα να αναφερω εγω, αυτο που ακουσα απο επισημα και μη χειλη τοσο στον ΤΕ οσο και αργοτερα. Το εχουν ηδη αναφερει και αλλα ατομα. Το θεμα ειναι πως αν οντως προκειται για τον συγκεκριμενο χορηγο τοτε προκυπτουν και αλλα ερωτηματα στα οποια ισως να ειναι και δυσκολοτερο να δοθουν επιπλεον διευκρινιστικες απαντησεις.

Απ την αλλη, αν οντως τον προοριζατε ως μελλοντικο υποστηρικτη, ποιος ο λογος του "ειρωνικου" κατα βαση κειμενου που δοθηκε ως αιτιολογηση στους αγωνιζομενους;
Από μένα δεν άκουσες κανένα όνομα γιατί απλά δεν γνωρίζω.
Δώσε το όνομα εμένα δεν με νοιάζει, μην κάνεις όμως λάθος και λερώσουμε τον άνθρωπο άδικα.
Ετσι για να συνεχίσει η κουβέντα, πάμε λοιπόν
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

Εγω αυτο που ακουσα ηταν πως επροκειτο για τον Δημο Χαλκιδας.

Παρακαλω ας το διαψευσει ή επιβεβαιωσει καποιος υπευθυνος 1. γιατι ειναι ασχημο να αιωρειται αν δεν ισχυει και 2. γιατι αν οντως ισχυει, θα ηθελα να θεσω επιπλεον ερωτηματα επ αυτου του θεματος.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

Ωραια, ας πούμε ότι ναι είναι ο Δήμος Χαλκίδας.
Δεν ξεχνώ ότι το 2005 κάναμε εκκίνηση και τερματισμό στην Πλατεία Αγ.Νικολάου
Ε λοιπόν δεν θα ξανακάνουμε.
Κάτι άλλο ακόμα????
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
almak
Posts: 44
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:16
Location: Αχαρνές
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by almak »

D.Papadimitriou wrote:Φίλε Κώστα και muthos(συγνώμη που δεν θυμάμαι το ονομά σου),δεν υπάρχει λόγοσ να απαντάτε στο almak γιατί δυστυχώς δεν καταλαβένει,.................
Kύριε Παπαδημητρίου μπορείτε να μου εξηγήσετε εμένα που δεν καταλαβαίνω.......... για ποιό λόγο έπρεπε να ανασυρθή το Land rover εκείνη την στιγμή και όχι αργότερα όπως για παράδειγμα έγινε και στην υπόθεση Mitsos ?? Aυτό απαντησέ μου μόνο και τι στον κόσμο!!!!!
Διότι κι εγώ ξέρω να λέω λόγια που μπορεί και να θίγουν αλλά τα τεκμηριώνω και δεν παραπέμπω σε θρησκευτικού τύπου προειδοποιήσεις του στυλ "μην κρίνεις ίνα μη κριθείς"................από εκεί έχω κονομήσει και το έλεος ;)
Με νογάς τώρα ή να κάνω και κακά?
Image
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

λίγο πιο χαλαρά φίλε μου almak
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
PANY
Posts: 33
Joined: Mon Sep 21, 2009 20:31

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by PANY »

friar wrote: Ωραια, ας πούμε ότι ναι είναι ο Δήμος Χαλκίδας.
Δεν ξεχνώ ότι το 2005 κάναμε εκκίνηση και τερματισμό στην Πλατεία Αγ.Νικολάου
Ε λοιπόν δεν θα ξανακάνουμε.
Κάτι άλλο ακόμα????
Ας πουμε ή Ναι ειναι ο Δημος Χαλκιδας;

Δεν προσπαθω να σας εκνευρισω ουτε και να το παιξω Κλουζο. Γι αυτο και θελησα να εχω μια απαντηση απο καποιον υπευθυνο αφου εσεις δεν γνωριζετε οπως ειπατε. Δεν ειναι σωστο να συζηταμε σε θεωρητικη βαση διοτι αν δεν ισχυει η παραπανω εκδοχη απλα θα επιχειρηματολογουμε κακολογωντας καποιον φορεα κι εν δυναμει μελλοντικο χορηγο αδικα.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by friar »

Ειλικρινά δεν γνωρίζω.
Ετρεχα ακατάπαυστα δεν μπόρεσα να κουσκουσέψω
Συμφωνώ απόλυτα για τον υπόλοιπο συλλογισμό σου
αυτά ήθελα να πω νωρίτερα μα δεν τα κατάφερα
αυτό το εν δυνάμει πολύ μου αρέσει
εχοντας μια επίσημη εκδοχή τότε τα λέμε
αν και όπως υποψιάζομαι τυχόν εσωτερικά τους δεν νομίζω να μας αφορούν
αντίθετη άποψη δεκτή και συζητήσιμη
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
D.Papadimitriou
Posts: 46
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:33

Re: 24 Ώρες 4Χ4 2009

Post by D.Papadimitriou »

Μπαααα και να σου το εξηγήσω τσάμπα θα πάει.
Καληνύχτα!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”