5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

STAMO wrote:Re manoli den sou eipa oti piga sto dimo kai zitisa trenogrami
gia na eimaste sigouri oti den tha xefigei kaneis?

eipes stous agonizomenous na feroun magio...
kai oti tha kanoume kolimpi 400m...
sti thalasa apenanti apo to xenodoxeio
molis erthoun gia tin katataktiria h tous to afises ekplixi?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
τον Μιχαλοπουλο δεν τον θελω στο λεοφορειο μας...να παει στο αλλο...αυτος ειναι κακη επιρποη..οπως και συ αλητη Σταμογλου...εκτος αν φορας περουκα... :lol: :lol: :lol:
βασικα κανενα σας δεν θελουμε στο λεοφορειο μας..... ειμαστε εγωηστες τελος....!!!θα παρουμε μονο το αλκοολ για το δικο σας καλο!!!
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by karman »

Εγώ ρε φίλε που είμαι καλό παιδί,να έρθω?
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by karman »

- Γ.Μιχαλοπουλος-Κ.Γκιαουρης(wrangler YJ)
- Α.Κοκολακης-Σ.Κατρης (Kagouras II)
- Β.Κουζούκας-Σ.Ευσταθίου (LR90) ΚΩΣ
- Φ.Καραγιάννης-Γ.Μακρυγιάννης (wrangler YJ) ΚΩΣ
- Γ.Σταμόγλου-ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ (suzuki samurai) ΚΩΣ
- Κ.Γερασίμου-ΑΛΕΚΟΣ ΒΡΕΤΗΣ (suzuki samurai) ΚΩΣ
- Μ.Ψιστάκης-Γ.Διαμαντής (ΜΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ)
- Κ.Ζήκας-Σ.Περής (PAJERO) ΚΩΣ
- Αλεξελης Δημητριος -Κατσιος Βασιλης ....ΙΩΑΝΝΙΝΑ
- Ταραμίγκος Ευθυμιος-Συμεών Σπυρος(Εύβοια)
- Μ.Κοκαλάκης-Α.Κοκαλάκης ( jimny) ΚΩΣ
- Φ.Μπέης - Ν.Μπέης LR90
- Γ.Αναστασόπουλος - Α.Γεροδήμος (toyota)
- Θ.Φελώνης - Βάλαρης POWER (wrangler yj)
- Α.Σκάρλος - Μ.Μιχάλας (rocky) ΚΩΣ
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by STAMO »

alites monaxofagades partaliaaaaaa...xaxxaxaax
.alla piso exei h axlada thn ouraaaaaaaaaaaaaaa...akous akous??????????????
manolaki sto treno tha ertheis oloi oi kaloi xorane....
G-SAMI
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Καλημερα σε ολους τους αλητες τους μπεκρηδες τους οδειγους λεωφοριων στους κολυμβιτες και σε ολα τα καλα παιδια(σε ολους εμας δηλαδη) :D :D :D :D

karman... οπως σου ειπα εχω διπλωμα νταλικας αλλα λεωφοριου δεν εχω... αλλα ξερω οτι εχει ο αλεξελης, εσυ και ο συνντεκνος μου οποτε φυγαμε :lol: :lol: :lol: :lol: θα κανω τον συνοδηγο οπως λεει και ο συντεκνος μου και το που θα σας παω το κανονιζω με τον karman :mrgreen: :mrgreen: και που εισαι για αλκοτεστ θα φυσαω εγω :lol: :lol: :lol: ετσι κι αλλιως εμενα δεν με γραφουν :mrgreen: :mrgreen: μολις δουνε το χαρτι που κουβαλαω κανουν στην μπαντα :mrgreen: :mrgreen:
Οσο για σενα σταμο μου... βαλε τα μωρα της φωτο στα 400 μετρα που ειπες και θα δεις τον αστεριξ και τον οβελιξ χωρις μαγικα φιλτρα στην παραλια της Κω, που θα πεταγονται τα νερα απο την φορα :lol: :lol: :lol: σαν να βλεπω τωρα την μαχη με αυτην την καταπληκτικη λιστα που εχει μαζευτει :lol: :lol: :lol:
μπανιο δεν ξερω, μα θα μπω
για σενα φιλαρακι,
να δεις πως κατεβαζουνε,
με φορα το στριγκακι :lol: :lol: :lol:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Καλημερα σε ολους τους αλητες τους μπεκρηδες τους οδειγους λεωφοριων στους κολυμβιτες και σε ολα τα καλα παιδια(σε ολους εμας δηλαδη) :D :D :D :D

karman... οπως σου ειπα εχω διπλωμα νταλικας αλλα λεωφοριου δεν εχω... αλλα ξερω οτι εχει ο αλεξελης, εσυ και ο συνντεκνος μου οποτε φυγαμε :lol: :lol: :lol: :lol: θα κανω τον συνοδηγο οπως λεει και ο συντεκνος μου και το που θα σας παω το κανονιζω με τον karman :mrgreen: :mrgreen: και που εισαι για αλκοτεστ θα φυσαω εγω :lol: :lol: :lol: ετσι κι αλλιως εμενα δεν με γραφουν :mrgreen: :mrgreen: μολις δουνε το χαρτι που κουβαλαω κανουν στην μπαντα :mrgreen: :mrgreen:
Οσο για σενα σταμο μου... βαλε τα μωρα της φωτο στα 400 μετρα που ειπες και θα δεις τον αστεριξ και τον οβελιξ χωρις μαγικα φιλτρα στην παραλια της Κω, που θα πεταγονται τα νερα απο την φορα :lol: :lol: :lol: σαν να βλεπω τωρα την μαχη με αυτην την καταπληκτικη λιστα που εχει μαζευτει :lol: :lol: :lol:
μπανιο δεν ξερω, μα θα μπω
για σενα φιλαρακι,
να δεις πως κατεβαζουνε,
με φορα το στριγκακι :lol: :lol: :lol:
γεια σου συντεκναρα μου.χαχαχαχα λοιπον..ας αφισουμε τα αστεια εμεισ ανεβαινουμε για ενα σκοπο....την κουπα...............................................................................................................................................................................................................ετοιμαστειτε λοιπον καντε τα απαρετητα...depon aspirines,mesulid, kai καθε λοης παυσιπωνα,

ναι γιατι η κουπα που εννοω θα ειναι με τα ψιλα γραμματα στο κατω μερος των κανονισμων....περισσοτερες πληροφοριες στον karman..αυτος ξερει....εχει ξεχασει μεχρι και βαλιτσες καποτε και ηταν αιτια ολα αυτα...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

λιγες μερες ακομα κ ειλικρινα το περιμενω πως κ πως.ειναι πολυ ο καιρος που εχω να δω καποια ατομα κ να τα πιουμε.........κ να γνωρισω κ καποια αλλα καινουργια ατομα που τελικα κουβαλαμε την ιδια τρελα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. ΨΗΣΤΑΚΙ Κ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΓΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΚΙΑ ΕΠΙΡΡΟΗ!!!!Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΠΟΤΟ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

λιγες μερες ακομα κ ειλικρινα το περιμενω πως κ πως.ειναι πολυ ο καιρος που εχω να δω καποια ατομα κ να τα πιουμε.........κ να γνωρισω κ καποια αλλα καινουργια ατομα που τελικα κουβαλαμε την ιδια τρελα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. ΨΗΣΤΑΚΙ Κ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΓΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΚΙΑ ΕΠΙΡΡΟΗ!!!!Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΠΟΤΟ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εσυ θα χασεις το κουπινκ......με νεες μεθοδους..ξεχνα τις πιατατες δαχτυλατες κλπ.....πες του ρε συντεκνε Διαμαντη!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

εμενα ο διαμαντης οποτε μιλαμε στο τηλ ολο μου λεει οτι δεν πινει,οτι το εχει κοψει κτλ κτλ κτλ......λες μα με κοροιδευει??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by ALEXELIS »

Καλα, καλα ,κατσε και πιεστε με το Διαμαντη εσεις και θα σας το πω εγω το ονειρο που θα δειτε μετα την Κυριακη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω μακρια, δεν ξερω δεν ειδα , δεν ακουω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ουτε οδηγαω τα βραδια ,δεν βλεπωωωωωωω :D
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”