5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post Reply
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by karman »

Καλησπέρα κύριοι. Ξεκινάμε την ανακοίνωση του 5ου Wild terrain ΚΩ απο το όμορφο χωριό από όπου βρίσκεται η λέσχη 4Χ4 στη Στενή Ευβοίας και με την ευκαιρία να ευχαριστησουμε τη λέσχη 4Χ4 Ευρίπου για τη φιλοξενία τους και για την πολύ όμορφη βόλτα που μας πήγαν σήμερα.
Ξεκινώντας θα θέλαμε να σας ενημερωσουμε τα βασικά. Ή λέσχη προσπαθεί φέτος όπως και κάθε χρόνο να προσφέρει στους αγωνιζόμενους αλλά και στους φιλους επισκέπτες οτι καλύτερο και όσο το δυνατό οικονομικότερο γίνεται στις δύσκολες μέρες που περνάμε. Θα θέλαμε να έχουμε τις συμμετοχές σας όσο το δυνατό γρηγορότερα για να μπορέσουμε και εμείς να είμαστε συνεπείς στις δικές μας υποχρεώσεις.
Περισότερες και ποιό πλήρη πληροφορίες θα έχετε μες τη βδομάδα που ακολουθεί.
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ!!!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΙΛΕΡ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ??ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ???Κ ΑΝ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!
Pantel
Posts: 18
Joined: Wed Jul 15, 2009 20:19

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by Pantel »

Φίλε Γιώργο καλησπέρα! Το ξενοδοχείο από το λιμάνι είναι μολις 2 λεπτά (1,5 χλμ) και το κέντρο της Κω στα 500 μέτρα!!! Τώρα όσον αφορά για τις διαδρομές προς τις ειδικές, η μία ημέρα θα είναι περίπου 20 λεπτά από το ξενοδοχείο (12 χλμ) κ η δεύτερη 10 λεπτά (5 χλμ) από το ξενοδοχείο!

Παραμένουμε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση!!!
Φραντζεσκος Καραγιαννης
Λεσχη 4Χ4 Κω
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

ευχαριστω φιλε.οχι τα χιλιομετρα δεν ειναι πολλα!!!δεν εχω ξανα ερθει κω κ δεν ξερω.απλα βλεπω οτι για αυτα τα χιλιομετρα δεν υπαρχει λογος να το φερω με τρειλερ για να ανεβασει το κοστολογιο στο καραβι!!!γι αυτο το λογο κ ρωτησα!!! ;) ;) ;) περιμενουμε νεα σας!!!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote:ευχαριστω φιλε.οχι τα χιλιομετρα δεν ειναι πολλα!!!δεν εχω ξανα ερθει κω κ δεν ξερω.απλα βλεπω οτι για αυτα τα χιλιομετρα δεν υπαρχει λογος να το φερω με τρειλερ για να ανεβασει το κοστολογιο στο καραβι!!!γι αυτο το λογο κ ρωτησα!!! ;) ;) ;) περιμενουμε νεα σας!!!
παρε παρε τρειλερ....να σε κοτσαρω να καταφερεις να τερματιζεις.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
και αυτο να μην γινει καπου πρεπει να φορτωσουμε το αλκοολ.. :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

samisnow wrote:
georgexj wrote:ευχαριστω φιλε.οχι τα χιλιομετρα δεν ειναι πολλα!!!δεν εχω ξανα ερθει κω κ δεν ξερω.απλα βλεπω οτι για αυτα τα χιλιομετρα δεν υπαρχει λογος να το φερω με τρειλερ για να ανεβασει το κοστολογιο στο καραβι!!!γι αυτο το λογο κ ρωτησα!!! ;) ;) ;) περιμενουμε νεα σας!!!
παρε παρε τρειλερ....να σε κοτσαρω να καταφερεις να τερματιζεις.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
και αυτο να μην γινει καπου πρεπει να φορτωσουμε το αλκοολ.. :lol: :lol: :lol: :lol:
αλκοολ???απαπαπαπαπαπα!!!δεν πινω εγω!!!αφου στο εχω πει ποσες φορες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ασε που δεν με αφηνει ο αγγελος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κ αμα τα πιουμε μετα δεν θα ξερουμε ποιος θα κοτσαρει ποιον!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα ξεχασα θα εχουμε τον διαμαντη να μας βαζει σε σειρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote:ευχαριστω φιλε.οχι τα χιλιομετρα δεν ειναι πολλα!!!δεν εχω ξανα ερθει κω κ δεν ξερω.απλα βλεπω οτι για αυτα τα χιλιομετρα δεν υπαρχει λογος να το φερω με τρειλερ για να ανεβασει το κοστολογιο στο καραβι!!!γι αυτο το λογο κ ρωτησα!!! ;) ;) ;) περιμενουμε νεα σας!!!
παρε παρε τρειλερ....να σε κοτσαρω να καταφερεις να τερματιζεις.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
και αυτο να μην γινει καπου πρεπει να φορτωσουμε το αλκοολ.. :lol: :lol: :lol: :lol:
αλκοολ???απαπαπαπαπαπα!!!δεν πινω εγω!!!αφου στο εχω πει ποσες φορες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ασε που δεν με αφηνει ο αγγελος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κ αμα τα πιουμε μετα δεν θα ξερουμε ποιος θα κοτσαρει ποιον!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλλα ξεχασα θα εχουμε τον διαμαντη να μας βαζει σε σειρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ποιος θα μας βαζει σε σειρα?????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: σκεφτομαι φετος να παρω εκτος απο ρεζερβα ελαστικο να παρω και εναν συνοδηγο καβατζα...γιατι το πραμα εχει ξεφυγει....
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Pantel
Posts: 18
Joined: Wed Jul 15, 2009 20:19

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by Pantel »

:lol: :lol: :lol: Φέρτε εσείς το αλκοόλ κ θα σας βοηθήσουμε εμείς.... 8-) 8-) 8-)
Φραντζεσκος Καραγιαννης
Λεσχη 4Χ4 Κω
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by panos110 »

Ψιστακη δεν χρειαζεσαι 2ο συνοδηγο.
Ο δικος σου και πιωμενος την ιδια αποδοση εχει την άλλη μερα... :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

panos110 wrote:Ψιστακη δεν χρειαζεσαι 2ο συνοδηγο.
Ο δικος σου και πιωμενος την ιδια αποδοση εχει την άλλη μερα... :lol: :lol: :lol:
και καλυτερη μη σου πω.....αφου το πρωι του ταζω παντα οτι οταν τελειωσουμε με το καλο εχει κιαλλο... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”