5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by ALEXELIS »

georgexj wrote:εμενα ο διαμαντης οποτε μιλαμε στο τηλ ολο μου λεει οτι δεν πινει,οτι το εχει κοψει κτλ κτλ κτλ......λες μα με κοροιδευει??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
δεν πινει, δεν πινει ,αληθεια σου λεει ξερω γω !!!! παρεα να ειστε το βραδυ του Σαββατου να δεις τι καλο παιδι ειναι .....μαλαμα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

θα ειναι καλο παιδι.......φοβαται μην τον μαλωσει ο ψηστακις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

θα ειναι καλο παιδι.......φοβαται μην τον μαλωσει ο ψηστακις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εχουμε αποφασισει οτι θα ερθουμε και θα ειμαστε τα καλυτερα παιδια..γι αυτο μην προκαλειτε...αντε...δεν αφηνετε να αγιασουμε ελεος...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ουτε θα πιουμε ουτε θα ξενυχταμε...
επησης εχουμε ρητες εντολες απο συντεκνησα μου να μην κοιταμε ξενα στριγκακια...γι αυτο παρακαλω την οργανωση μονο γνωστες σας να εχετε στον αγωνα και στις πισινες θαλασσες και δεν ξερω και γω που....
χαχα γεια σου συντεκνησα Διαμαντηνα...σκυλος που γαβγιζει δεν δαγκωνει δεν το ξερεις?χαχαχαχ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν πινω ειπα και στον carman αλλα δεν εχω βαλει τονο στο πινω μπορει να ειναι και αλλιως :lol: :lol:
ΑΑΑ δεν σας ειπα :mrgreen: :mrgreen: οτι εχω εγω τα εισιτηρια και τις κουπες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν πινω ειπα και στον carman αλλα δεν εχω βαλει τονο στο πινω μπορει να ειναι και αλλιως :lol: :lol:
ΑΑΑ δεν σας ειπα :mrgreen: :mrgreen: οτι εχω εγω τα εισιτηρια και τις κουπες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by karman »

Παιδιά μέχρι εκεί ήταν η τύχη σας. Να εξαρτάστε από το Διαμαντή και το Ψιστάκη.
Και ξέχασα να σας πω ότι ενδέχεται και συμμετοχή έκπληξη!!!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν πινω ειπα και στον carman αλλα δεν εχω βαλει τονο στο πινω μπορει να ειναι και αλλιως :lol: :lol:
ΑΑΑ δεν σας ειπα :mrgreen: :mrgreen: οτι εχω εγω τα εισιτηρια και τις κουπες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

Ετοιμαστείτε για ασκήσεις ακρηβειας καμψεις κλπ γιατι ούτε εισιτήρια ούτε κύπελλα ούτε αγώνα θα δείτε. :))) τρελενομαστε απ το πρωί.
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by panos110 »

Αρε παλιόπαιδα!
Πατε στη θαλασσα με τ αγωνιστικα να παρετε το καραβι κι εγω παω για δουλεια .
Σας ζηλευω!
Καλα να περασετε,καλο αγωνα καλη επιτυχια σε ολους.
Από τις συμμετοχες προβλεπεται μεγαλη μαχη!!!
panosxalkida
Posts: 122
Joined: Tue Nov 09, 2010 16:09

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by panosxalkida »

Καλη επιτυχια παιδες και καλα να περασετε!! :) :)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”