5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

καλη επιτυχια σε ολους!!!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by pc4x4n »

Αν και είχαμε μια μικρή ελπίδα πως θα τα καταφέρναμε για μια γρήγορη βόλτα στα μέρη σας ….. δεν μας έκατσε…..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ , καλό αγώνα και καλή διασκέδαση σε όλους εμπλεκόμενους εκεί στην Κώ.
Pantel
Posts: 18
Joined: Wed Jul 15, 2009 20:19

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by Pantel »

Λίγο έμεινε για να μαζευτούμε παλι όλοι μαζί αν και θα έχουμε κάποιες απουσίες! !! Καλό ταξίδι σε όλους!!!
Φραντζεσκος Καραγιαννης
Λεσχη 4Χ4 Κω
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by Kritikos »

Καλή επιτυχία σε όλους. οργάνωση και αγωνιζόμενους, κρίμα που δεν μπορώ να είμαι εκεί.Για σου Μάνο !!!!!!!!!!!!!!!
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by eangelou »

Καλό αγώνα. Καλά να περάσετε όλοι
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

εχουμε κανενα νεο???
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by κυριακος αθανασιου »

...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

Επιστρεψαμε κ εμεις κ προσπαθουμε να μαζεψουμε τα κομματια μας απο την κουραση.αλλα τελικα αυτη η κουραση ειναι διαφορετικη.ενας αγωνας ΣΚΛΗΡΟΣ, ΣΦΙΧΤΟΣ, ΠΟΝΕΙΡΟΣ που δεν συγχωρουσε το παραμικρο λαθος.....οπως κ σας τα ειπα...κ παντα χωρις παρεξηγηση...οι ειδικες τις κυριακης ηταν απιστευτες ειχες την δυνατοτητα να πατησεις γκαζια να παιξεις ηταν τεχνικες πολυ κ πονειρες μπραβο σας.το σαββατο ομως η ειδικη που τρεξαμε ηταν υπερβολικη.κ εμεις που την περπατησαμε κ την κοιταξαμε λεγαμε βγαινουμε.αλλα τελικα το τερραιν εκριβε πολλα....απο τις πετρες, απο το χωμα που βουλιαζε κτλ κτλ κτλ κ ειναι κριμα να ξεκινας την ειδικη κ απο τα 10 πρωτα μετρα να δενεις εργατη μεχρι το τελος για να καταφερεις μηπως κ προλαβεις να τερματισεις μεσα στους χρονους.κ δεν μιλαω προσωπικα για μενα αλλα για ολους τους φιλους τους αγωνιζομενους.αλλα κ παλι δεν σας ριχνω ευθυνες.οπως μας ξεγελασε κ εμας το τερραιν ετσι ειμαι σιγουρος οτι σας ξεγελασε κ εσας.η φιλοξενια σας ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΠΩΣ Κ ΟΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΣΑΣ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑ Κ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ.να ευχαριστησω επισης κ δημοσια το βαγγελη τον κουζουκα που μου ανοιξε το σπιτι του για να φτιαξω επιτοπου οτι ζημιες εβγαλα το σαββατο.βαγγελη επιφυλασομαι.....σε ευχαριστω για ολα!!!

ευχομαι του χρονου να ειμαστε καλα κ να σας ξανα επισκεφθούμε. ....

Διαμαντή τελικα κρητικα δεν με εμαθες... :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

επιστρεψαμε και μεις επιτελους μετα απο πολυ ταξιδι και πολυ κουραση..
μπραβο στην λεσχη της Κω πολυ καλη οργανωση ολα τα παιδια ευχαριστα και αψωγα στο να μας βοηθανε και να ειναι διπλα μας παντου..
μπραβο σε ολους τους αγωνιζομενους οδηγους συνοδηγους κλπ..
ηταν καλος ο αγωνας θα συμφωνησω με τον φιλο μου τον Μιχαλοπουλο για την πολυ δυσκολη πρωτη μερα για ολους αλλα οντος δεν φενοταν...
το ευχαριστηθηκαμε και ας καναμε ενα σορο χιλιομετρα μεχρι το Νησι τη Κω γιατι ειδαμε ξανα φιλους απο παντου και γνωρισαμε καινουριους..
ευχαριστω τον συντεκνο και συνοδηγο μου Διαμαντη που ετρεξε για μενα πολλες φορες πανω κατω ακομα και αν του εβγαλα την ψυχη καμια φορα...
ελπιζω να τα ξαναπουμε ολοι μαζι και ισως περισσοτεροι και στην υπολοιπη αγωνιστηκη σεζον...
μπορω να πω επισης οτι ειστε ολοι τρελοι..
ευχαριστω για το δεντρο που πειρα μαζι μου και θα εχω ξυλα ολο τον υπολοιπο χειμωνα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αυτα...
και του χρονου να μαστε καλα να ξαναερθουμε..

:lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”