5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by STAMO »

DADES KAI RODOPETALA MANOLAKIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!
G-SAMI
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by karman »

Η Λέσχη 4Χ4 Κω έχει φροντίσει να υπάρχουν 2 mini bus για τη μεταφορά των αγωνιζομένων το βράδυ του Σαββάτου από το ξενοδοχείο στο χώρο που θα πάμε για φαγητό. Οι 2 οδηγοί των mini bus θα πρέπει να είναι νηφάλιοι οπότε προτείνω το ένα να το έχω εγώ και το άλλο ο Διαμαντής.
Έτσι και αλλιώς εμείς δεν πίνουμε ποτέ !!!!!!!!!
Pantel
Posts: 18
Joined: Wed Jul 15, 2009 20:19

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by Pantel »

karman wrote:Η Λέσχη 4Χ4 Κω έχει φροντίσει να υπάρχουν 2 mini bus για τη μεταφορά των αγωνιζομένων το βράδυ του Σαββάτου από το ξενοδοχείο στο χώρο που θα πάμε για φαγητό. Οι 2 οδηγοί των mini bus θα πρέπει να είναι νηφάλιοι οπότε προτείνω το ένα να το έχω εγώ και το άλλο ο Διαμαντής.
Έτσι και αλλιώς εμείς δεν πίνουμε ποτέ !!!!!!!!!



Συμφωνώ απόλυτα.........
Φραντζεσκος Καραγιαννης
Λεσχη 4Χ4 Κω
User avatar
kritsotis13
Posts: 70
Joined: Fri Oct 28, 2011 18:15
Location: Ηράκλειο Κρήτης

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by kritsotis13 »

karman wrote:Η Λέσχη 4Χ4 Κω έχει φροντίσει να υπάρχουν 2 mini bus για τη μεταφορά των αγωνιζομένων το βράδυ του Σαββάτου από το ξενοδοχείο στο χώρο που θα πάμε για φαγητό. Οι 2 οδηγοί των mini bus θα πρέπει να είναι νηφάλιοι οπότε προτείνω το ένα να το έχω εγώ και το άλλο ο Διαμαντής.
Έτσι και αλλιώς εμείς δεν πίνουμε ποτέ !!!!!!!!!
"Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, μια εμπειρία μου επάνω στο ποτό και την οδήγηση.

Όπως όλοι σας γνωρίζετε, πάρα πολύς κόσμος, είχε προβλήματα με την Τροχαία, ενώ επεστρέφει σπίτι, αφού πριν, σε ένα μπαρ η ταβέρνα, είχε συναντηθεί με καλούς φίλους.

Προχθές, βρέθηκα κι εγώ μαζί με μερικούς καλούς φίλους σ' ένα μπαράκι, για να το «γιορτάσουμε».

Μερικές μπύρες παρά πάνω, κανένα ουισκάκι... κι όλα αυτά σε μια ζεστή, φιλική ατμόσφαιρα.

Έχοντας καταλάβει ότι είχα πιεί κάτι παραπάνω, για να επιστρέψω σπίτι μου, έκανα κάτι που δεν είχα κάνει ποτέ μου. Πήρα το λεωφορείο.

Έφτασα στο σπίτι σώος και αβλαβής και χωρίς κανένα ατύχημα, πράγμα που με άφησε έκπληκτο, διότι δεν είχα οδηγήσει ποτέ μου ένα λεωφορείο. Επιπλέον δε, δεν μπορώ να θυμηθώ από που το πήρα!
Απου δε θελει χτυπους
στο χαλκιδιο δε παει...
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by ALEXELIS »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αυτο με το λεωφορειο καλοοοοο!!!


Λοιπον οι μερες περναν και ακομα τρεχω με την προετοιμασια του αυτοκινητου μου σαν Ελληνας παντα τελευταια ωρα ολα :D βεβαια οχι οτι δεν το γουσταρω σαν τρελος ;)

Σημερα ειχε την κοπη πιτας της η ΛΕΣΧΗ ΚΟΝΙΤΣΑΣ :arrow: http://www.4x4konitsa.gr/ :arrow: https://www.facebook.com/groups/246357972114761/
Λοιπον τα παιδια της λεσχης μετα το παιχνιδι στα ομορφα βουνα τους
αποφασισαν να μου δωσουν ενα συμβολικο ποσο για τα εξοδα του 5o WILD TERRAIN KOS 2014
και θα ηθελα να τους ευχαριστησω δημοσια για την ενεργεια τους αυτη .

Αντε πεντε μερουλες εμειναν :D :D :D
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by samisnow »

karman wrote:Η Λέσχη 4Χ4 Κω έχει φροντίσει να υπάρχουν 2 mini bus για τη μεταφορά των αγωνιζομένων το βράδυ του Σαββάτου από το ξενοδοχείο στο χώρο που θα πάμε για φαγητό. Οι 2 οδηγοί των mini bus θα πρέπει να είναι νηφάλιοι οπότε προτείνω το ένα να το έχω εγώ και το άλλο ο Διαμαντής.
Έτσι και αλλιώς εμείς δεν πίνουμε ποτέ !!!!!!!!!
βασικα επιδη ο Διαμαντης ειναι συνοδηγος μου θα οδηγαω εγω και αυτος θα εχει το roadbook..υπαρχει λογος....τωρα αμα βρεθουμε σε καμια ροδος ειναι αλλο πακετο...στο ξενοδοχειο δεν παμε παντος..χχεχεχεχε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by georgexj »

θεση για εμενα περισσευει σε αυτο το λεωφορειο????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω θα κανω τον εισπρακτορα για το κλουβι με τις τρελες........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by STAMO »

Re manoli den sou eipa oti piga sto dimo kai zitisa trenogrami
gia na eimaste sigouri oti den tha xefigei kaneis?

eipes stous agonizomenous na feroun magio...
kai oti tha kanoume kolimpi 400m...
sti thalasa apenanti apo to xenodoxeio
molis erthoun gia tin katataktiria h tous to afises ekplixi?
Attachments
stringimages.jpg
stringimages.jpg (9.65 KiB) Viewed 2872 times
G-SAMI
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by STAMO »

STAMO wrote:Re manoli den sou eipa oti piga sto dimo kai zitisa trenogrami
gia na eimaste sigouri oti den tha xefigei kaneis?

eipes stous agonizomenous na feroun magio...
kai oti tha kanoume kolimpi 400m...
sti thalasa apenanti apo to xenodoxeio
molis erthoun gia tin katataktiria h tous to afises ekplixi?

oi navagostries perimenoun...min ginoume rompa????
G-SAMI
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 22_23/02/2014

Post by STAMO »

opos vlepeis oloi einai etimoi......
Attachments
4x4images.jpg
4x4images.jpg (13.67 KiB) Viewed 2872 times
G-SAMI
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”