2nd Evia trophy AOE4x4 2014

User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

αυτα ειναι πολυ ευχαριστα νεα....μπραβο σας ρε παλικαρια :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

κυριακος αθανασιου wrote:αυτα ειναι πολυ ευχαριστα νεα....μπραβο σας ρε παλικαρια :D
Κυριάκο ευχαριστούμε, σας περιμένουμε όλους... Την άλλη εβδομάδα θα δώσουμε θεασιμα σημεία για να έρθουν φίλοι μας για να παρακολουθήσουν
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by STAMO »

ANTE PERNANE OI MERES .....
ERXOMASTEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
G-SAMI
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

μετρημενες στα δακτυλα οι μερες που εμειναν :D :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by samisnow »

αντε δεν αντεχω αλλο....τα 44αρια μου ξινονται για πορτοκαλι αποχρωαση στο πελμα...οσο ψιλα και να προσπαθσουν να πεταξουν καποιοι αρρουρεοι στα 44αρια μου θα κουτουλησουν μαλλον....πραπραπρα και πραπραπρα μιλα και συ ρε Γιωργη...ξερεις που απεφθυνομαι..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

:D :D
Τα δρόμοβιβλια ετοιμάζονται φέτος θα είναι λίγο μεγάλα..
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by toro »

samisnow wrote:αντε δεν αντεχω αλλο....τα 44αρια μου ξινονται για πορτοκαλι αποχρωαση στο πελμα...οσο ψιλa...ξερεις που απεφθυνομαι..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μανωλακι μου, εγω........ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ που θα τρεξουν ξερω ΜΟΝΟ....του...ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ, και του......ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΗ!!!!! Σε ποιον απ'τους δυο.....ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ωχ Παναγια μου!!!!!(Τσι πουτανας θα γινει!!!!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Τωρα αν θες να...πατησεις κανα.......ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟ, ολο και ΚΑΠΟΙΟΝ θα βρεις!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

eangelou wrote::D :D
Τα δρόμοβιβλια ετοιμάζονται φέτος θα είναι λίγο μεγάλα..
:o :shock: :o :shock: :o :shock:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

toro wrote:
samisnow wrote:αντε δεν αντεχω αλλο....τα 44αρια μου ξινονται για πορτοκαλι αποχρωαση στο πελμα...οσο ψιλa...ξερεις που απεφθυνομαι..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μανωλακι μου, εγω........ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ που θα τρεξουν ξερω ΜΟΝΟ....του...ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ, και του......ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΗ!!!!! Σε ποιον απ'τους δυο.....ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ωχ Παναγια μου!!!!!(Τσι πουτανας θα γινει!!!!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Τωρα αν θες να...πατησεις κανα.......ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟ, ολο και ΚΑΠΟΙΟΝ θα βρεις!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?:
αληθευουν οι φημες???ο αρης συνοδηγος???? :shock: :shock: :shock:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by katsulas »

παλικάρια,

η τελική αφίσα είναι έτοιμη! Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους μας υποστήριξαν σε αυτό τον αγώνα

Image
Image
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”