2nd Evia trophy AOE4x4 2014

panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Οι μερες περασαν το μυαλο καθαριζει καπως από τα πολλα τηλεφωνα και συζητήσεις
και μολις θυμηθηκα καποιους που ξεχασα να ευχαριστησω ιδιαιτέρως.

Τη Λαρκο που μας διεθεσε το δευτερο ασθενοφορο του αγωνα όπως κάθε χρονο.
Και το σημαντικοτερο καποια μελη της λέσχης Ευριπου που λογω διακεκριμενου ηθους(όπως και ολοι τους αλλωστε),αλλα
και λογω γνωσεων των κανονισμων τους εμπιστευτηκαμε τα χρονομετρα για να διαχειριστουν με υπευθυνοτητα τα πολύτιμα δευτερόλεπτα της προσπαθειας σας.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
Δημητρα Δρακου (Λεσχη Ευριπου)
Δημητρης Λεβεντης (Λεσχη Ευριπου)
Μιχαλης Μισκης (Πες τον Nomads ,Τuff η απλο λατρη του αγωνιστικου 4χ4)
Οι αγωνες στις μερες μας όπως βλέπετε επιβιωνουν μονο χαρη σε εθελοντες.
Καλο βραδυ!!!
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

NAI OI MEΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΗΡΕΜΙΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ :)
ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΕΝΔΟΣΥΝΕΝΟΗΣΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΟΥΣΕ ΤΟ ΤΕΡΑ ΤΡΙΠ,
ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΚΟΥΜΠΟΝΕ Ο ΔΕΞΙΟΣ ΜΠΙΛΙΟΦΟΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΗΝ ΔΕΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΤΙ ΘΕΣΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΟ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΙ ΕΙΠΑ;
ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΡΕΛΑΝΤΙ :lol:
ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΣΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ :lol:
ΠΡΕΠΕΙ ΠΩΣ ΕΣΥΝΑΝΤΙΣΕΣ
ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΥΦΟΡΑ :lol: :lol: :lol:
ΜΠΡΑΒΩ ΡΕ Π@ΥΣΤΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ :evil:
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΡΟΜΟ :roll:
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΕ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΨΕ Ο ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
(ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΣΙΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΤΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ΒΑΛΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ :lol:
ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΑΚΟ ΠΟΥ...
ΑΜΑ ΓΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
Ο Κ@Λ@Σ ΤΟΥ ΦΑΡΔΕΝΕΙ :roll:
ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΕ Γ@ΜΙΣΟΥΝΕ
ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :lol: :lol: :lol:
ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΕΝΕΣ ΠΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΗΤΕΡΑ :lol: :lol: :lol:
ΕΥΧΑΡΙΤΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΑΠΛΑ ΤΡΕΧΑΝΕ(ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΑ) :lol:
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΚΙΟΛΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΕΤΕ ΠΑΛΙ
ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ, ΟΧΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ :lol: :lol: :lol: :lol:
ΑΡΗ, ΒΑΛΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ
ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ,
ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΣΕ
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΝΕΙΣ :lol: :lol: :lol:

ΝΤΑΗ...
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΙΔΕΙΚΗ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ
ΟΛΟΙ ΕΙΠΑΝΕ... ΕΤΟΥΜΠΑΡΕ
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ :lol: :lol: :lol:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
4WDGiassimakos
Posts: 2
Joined: Sat Jan 18, 2014 18:17

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by 4WDGiassimakos »

Ευχαριστούμε την ΑΟΕ4x4 γιατί σ' αυτούς τους δύσκολους καιρούς διοργάνωσαν έναν καταπληκτικό αγώνα που τον ευχαριστηθήκαμε όσο δεν παίρνει!

Περάσαμε τέλεια, πήραμε και κούπα! :lol: :lol: :lol:

Πάνο, πάρε δυο ανάσες και ξεκίνα με τον Ζαούρη να ετοιμάζετε το επόμενο!

Χρήστος Γιασημάκος
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

Giassimakos wrote:Ευχαριστούμε την ΑΟΕ4x4 γιατί σ' αυτούς τους δύσκολους καιρούς διοργάνωσαν έναν καταπληκτικό αγώνα που τον ευχαριστηθήκαμε όσο δεν παίρνει!

Περάσαμε τέλεια, πήραμε και κούπα! :lol: :lol: :lol:

Πάνο, πάρε δυο ανάσες και ξεκίνα με τον Ζαούρη να ετοιμάζετε το επόμενο!

Χρήστος Γιασημάκος
συμφωνω 100%...ξεκινα καραφλο αγορι...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Giassimakos wrote:Ευχαριστούμε την ΑΟΕ4x4 γιατί σ' αυτούς τους δύσκολους καιρούς διοργάνωσαν έναν καταπληκτικό αγώνα που τον ευχαριστηθήκαμε όσο δεν παίρνει!

Περάσαμε τέλεια, πήραμε και κούπα! :lol: :lol: :lol:

Πάνο, πάρε δυο ανάσες και ξεκίνα με τον Ζαούρη να ετοιμάζετε το επόμενο!

Χρήστος Γιασημάκος
Γεια σου Χρησταρα!
Χαιρομαστε που το ευχαριστηθήκατε τοσο!
Να εισαι παντα ετσι με το χαμογελο φιλε!
Μας εχει βγει λιγο η κουραση,αλλα συντομα θα ειμαστε γεματοι θετικη ενεργεια πες στην Τατιανα τη φιλη μου!
Οσο για του χρονου είναι μακρυα,αλλα λεμε να τρεξουμε κανεναν αγωνα κι εμεις γιατι καταλαβαίνεις τι εχουμε παθει.
Είναι σαν να βλέπουμε τσοντα και να μην γ..... :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ Εχουμε να φτιαξουμε και το αγωνιστικο του Βαγγελη να ξεσκασει κι αυτος λιγο.
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by mitsos »

panos110 wrote:Οι μερες περασαν το μυαλο καθαριζει καπως από τα πολλα τηλεφωνα και συζητήσεις
και μολις θυμηθηκα καποιους που ξεχασα να ευχαριστησω ιδιαιτέρως.

Τη Λαρκο που μας διεθεσε το δευτερο ασθενοφορο του αγωνα όπως κάθε χρονο.
Και το σημαντικοτερο καποια μελη της λέσχης Ευριπου που λογω διακεκριμενου ηθους(όπως και ολοι τους αλλωστε),αλλα
και λογω γνωσεων των κανονισμων τους εμπιστευτηκαμε τα χρονομετρα για να διαχειριστουν με υπευθυνοτητα τα πολύτιμα δευτερόλεπτα της προσπαθειας σας.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
Δημητρα Δρακου (Λεσχη Ευριπου)
Δημητρης Λεβεντης (Λεσχη Ευριπου)
Μιχαλης Μισκης (Πες τον Nomads ,Τuff η απλο λατρη του αγωνιστικου 4χ4)
Οι αγωνες στις μερες μας όπως βλέπετε επιβιωνουν μονο χαρη σε εθελοντες.
Καλο βραδυ!!!
Κατ'αρχην φιλε μου καλε,
δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις ποσο μαλλον δημοσια,
καθως θα το ξεπληρωσεις οταν θα αδειαζεις την αργκον πανω στο αμαξι μου......

Περα απο την πλακα.....
Ημουν εκει γιατι καταλαβαινω την τρελλα σας, αλλα κ την τρελλα αυτων που τρεχουνε!
.....γιατι γουσταρω κι εγω, εστω κι αν με εχεις παρατησει στην μεση του πουθενα στον πατο του πηγαδιου παρεα με την ταμειακη (το χρονομετρο ντε) να κοβω ΦΠΑ σε οσους περνανε......
....γιατι η διαδρομουλα που μου βγαζεις καθε φορα για να φτασω στα ΣΕΔ θα επρεπε να την πληρωσω αν την ονομαζες εκδρομη!
.....γιατι το φαγοποτι που στηνεται σε ενα ΣΕΔ με καλους φιλους δεν συγκρινεται με τπτ!
....γιατι αν δεν εχεις κανει νυχτερινο rescue παρεα με το σκυλο δεν εχεις κανει τπτ!!!!
και τελος γιατι χωρις εσας και ανθρωπους σαν εσας, δεν εχουνε μελλον οι αγωνες!

Στην διαθεση σου οποτε με χρειαστεις.......
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

Οδηγίες....Προς τους επόμενους που θα γράψουν τροφυ... (από την αοε εννοώ) ,
ποτέ ξανά νεκρό χρόνο κατά την άποψη μου είναι χαμένος χρόνος, μονές οι διπλές συμμετοχές άστε τους αγωνιζόμενους να αποφασίσουν (ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα.......), ποτέ ξανά μοίρες και μέτρα.... ακόμα και αν το σεδ είναι στο τέλος και δεν το βρουν πάλι γκρινιες θα χουμε , παντα ελεγχος από τρακερς , το πρωί φροντιστήριο στην ενημέρωση, roadbook από ξενοδοχείο μέχρι αφετηρία και από τερματισμό μέχρι ξενοδοχείο, τα σεδ κρυφά ίσως μόνο κάμερα όπως κάποια στιγμή είπαμε με τον Μακρινό, κόσμος ενημερωμένος ώστε να μην μιλάει και να μην κρίνει, την εξωτερική βοήθεια αν δεν μπορείς να την ελέγξεις (με μαρκάρισμα) άστηνε ελεύθερη για να μην παίζεις τον Σέρλοκ χολμς και να στεναχωρεις τους αγωνιζόμενους (δεν είναι όλοι Toro...). Πάνο και Γιάννη σας ευχαριστώ γιατην χαρά που μου δώσατε εγώ το ευχαριστήθηκα..
κατσούλα τα πήγες άψογα σε ευχαριστούμε
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

mitsos wrote:
panos110 wrote:Οι μερες περασαν το μυαλο καθαριζει καπως από τα πολλα τηλεφωνα και συζητήσεις
και μολις θυμηθηκα καποιους που ξεχασα να ευχαριστησω ιδιαιτέρως.

Τη Λαρκο που μας διεθεσε το δευτερο ασθενοφορο του αγωνα όπως κάθε χρονο.
Και το σημαντικοτερο καποια μελη της λέσχης Ευριπου που λογω διακεκριμενου ηθους(όπως και ολοι τους αλλωστε),αλλα
και λογω γνωσεων των κανονισμων τους εμπιστευτηκαμε τα χρονομετρα για να διαχειριστουν με υπευθυνοτητα τα πολύτιμα δευτερόλεπτα της προσπαθειας σας.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
Δημητρα Δρακου (Λεσχη Ευριπου)
Δημητρης Λεβεντης (Λεσχη Ευριπου)
Μιχαλης Μισκης (Πες τον Nomads ,Τuff η απλο λατρη του αγωνιστικου 4χ4)
Οι αγωνες στις μερες μας όπως βλέπετε επιβιωνουν μονο χαρη σε εθελοντες.
Καλο βραδυ!!!
Κατ'αρχην φιλε μου καλε,
δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις ποσο μαλλον δημοσια,
καθως θα το ξεπληρωσεις οταν θα αδειαζεις την αργκον πανω στο αμαξι μου......

Περα απο την πλακα.....
Ημουν εκει γιατι καταλαβαινω την τρελλα σας, αλλα κ την τρελλα αυτων που τρεχουνε!
.....γιατι γουσταρω κι εγω, εστω κι αν με εχεις παρατησει στην μεση του πουθενα στον πατο του πηγαδιου παρεα με την ταμειακη (το χρονομετρο ντε) να κοβω ΦΠΑ σε οσους περνανε......
....γιατι η διαδρομουλα που μου βγαζεις καθε φορα για να φτασω στα ΣΕΔ θα επρεπε να την πληρωσω αν την ονομαζες εκδρομη!
.....γιατι το φαγοποτι που στηνεται σε ενα ΣΕΔ με καλους φιλους δεν συγκρινεται με τπτ!
....γιατι αν δεν εχεις κανει νυχτερινο rescue παρεα με το σκυλο δεν εχεις κανει τπτ!!!!
και τελος γιατι χωρις εσας και ανθρωπους σαν εσας, δεν εχουνε μελλον οι αγωνες!

Στην διαθεση σου οποτε με χρειαστεις.......
Ας πουμε λοιπον ότι σου χρωσταω μια κουλουρα συρμα αργκον σε κολληματα για κάθε αγωνα που βοηθάς. :lol:
Και συμφωνω ότι καλυτερο μεζεδοπωλειο (δωρεαν)από την καροτσα του Καραπαζβαντη στο ρεμα του τερματισμου δεν υπαρχει!
Οσο για τη διαδρομή κι εγω δεν εχω δει σκυλα να παταει τα ARB στο ταμπλω πριν το εμποδιο εστω και κατά λαθος! :lol: :lol: :lol:
Δωσε της ένα μεγαλο φιλι από εμενα!
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by friar »

mitsos wrote: παρεα με την ταμειακη (το χρονομετρο ντε) να κοβω ΦΠΑ σε οσους περνανε.........
Εμπνευσμένο, φοβερό... :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

alemao wrote:να πω και εγω με τη σειρα μου πως περασαμε τελεια...
τα παιδια της ΑΟΕ κανανε φοβερη δουλεια και τους ευχαριστουμε για το τριημερο που μας χαρισαν...
να πω επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κυριακο που μας μαζεψε απο το πουθενα και δεν μας εφαγαν τα τσακαλια...!!!!!!
ενα μαγαλο ευχαριστω στο ΜΑΤΡΑΚΑ που εκανε τα παντα να μας βοηθησει.....!


απο τωρα περιμενουμε πως και πως το επομενο trophy




(Πανο μην ξεχασεις τα μεταλια.......! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D )
da18b25e582d7e24b9e35ed3cff43084.jpg
da18b25e582d7e24b9e35ed3cff43084.jpg (68.38 KiB) Viewed 3651 times
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”