2nd Evia trophy AOE4x4 2014

panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Τα μεταλια είναι στα χερια μου.
Περιμενω διευθυνσεις για αποστολή.
Καλημέρα!!!
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

Ευχαριστώ την Tuff που επιμελήθηκε να φτάσουν στα χέρια μας.
gzaour
Posts: 13
Joined: Sun Dec 25, 2011 00:50

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by gzaour »

eangelou wrote:Οδηγίες....Προς τους επόμενους που θα γράψουν τροφυ... (από την αοε εννοώ) ,
ποτέ ξανά νεκρό χρόνο κατά την άποψη μου είναι χαμένος χρόνος, μονές οι διπλές συμμετοχές άστε τους αγωνιζόμενους να αποφασίσουν (ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα.......), ποτέ ξανά μοίρες και μέτρα.... ακόμα και αν το σεδ είναι στο τέλος και δεν το βρουν πάλι γκρινιες θα χουμε , παντα ελεγχος από τρακερς , το πρωί φροντιστήριο στην ενημέρωση, roadbook από ξενοδοχείο μέχρι αφετηρία και από τερματισμό μέχρι ξενοδοχείο, τα σεδ κρυφά ίσως μόνο κάμερα όπως κάποια στιγμή είπαμε με τον Μακρινό, κόσμος ενημερωμένος ώστε να μην μιλάει και να μην κρίνει, την εξωτερική βοήθεια αν δεν μπορείς να την ελέγξεις (με μαρκάρισμα) άστηνε ελεύθερη για να μην παίζεις τον Σέρλοκ χολμς και να στεναχωρεις τους αγωνιζόμενους (δεν είναι όλοι Toro...). Πάνο και Γιάννη σας ευχαριστώ γιατην χαρά που μου δώσατε εγώ το ευχαριστήθηκα..
κατσούλα τα πήγες άψογα σε ευχαριστούμε
...φιλε μου Βαγγελη...ειμαστε ομαδα!!!!....αν το ξανακανουμε...θα το κανουμε και παλι μαζι!!!!...η εμπειρια σου δεν αντικαθισταται...εχεις γραψει 2 αγωνες και φετος ηταν αλανθαστο το δρομοβιβλιο!!!!...και θα κανουμε το καλυτερο TROPHY... που εχει γινει!!!!.... ;)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

αγωνιστικη ομαδα ευβοιας ....το ονομα τα λεει ολα...δεν υφισταται evia trophy χωρις μακρινο-ζαουρη-αγγελου...τελος!!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

κυριακος αθανασιου wrote:αγωνιστικη ομαδα ευβοιας ....το ονομα τα λεει ολα...δεν υφισταται evia trophy χωρις μακρινο-ζαουρη-αγγελου...τελος!!
Ξεχνας πολλους ακομα...
Το τροφυ δεν βγαινει με τρια ατομα.
Καλημέρα!!!
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

αυτο εννοειται προεδρε....αλλα αυτο που λεω ειναι οτι δεν γινεται αγωνας χωρις αυτους τους 3...
και φυσικα ολο το υπολοιπο τεαμ απο πισω... ;)
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
Mike Miskis
Posts: 64
Joined: Fri Sep 16, 2011 10:09

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by Mike Miskis »

mitsos wrote:
panos110 wrote:Οι μερες περασαν το μυαλο καθαριζει καπως από τα πολλα τηλεφωνα και συζητήσεις
και μολις θυμηθηκα καποιους που ξεχασα να ευχαριστησω ιδιαιτέρως.

Τη Λαρκο που μας διεθεσε το δευτερο ασθενοφορο του αγωνα όπως κάθε χρονο.
Και το σημαντικοτερο καποια μελη της λέσχης Ευριπου που λογω διακεκριμενου ηθους(όπως και ολοι τους αλλωστε),αλλα
και λογω γνωσεων των κανονισμων τους εμπιστευτηκαμε τα χρονομετρα για να διαχειριστουν με υπευθυνοτητα τα πολύτιμα δευτερόλεπτα της προσπαθειας σας.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
Δημητρα Δρακου (Λεσχη Ευριπου)
Δημητρης Λεβεντης (Λεσχη Ευριπου)
Μιχαλης Μισκης (Πες τον Nomads ,Τuff η απλο λατρη του αγωνιστικου 4χ4)
Οι αγωνες στις μερες μας όπως βλέπετε επιβιωνουν μονο χαρη σε εθελοντες.
Καλο βραδυ!!!
Κατ'αρχην φιλε μου καλε,
δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις ποσο μαλλον δημοσια,
καθως θα το ξεπληρωσεις οταν θα αδειαζεις την αργκον πανω στο αμαξι μου......

Περα απο την πλακα.....
Ημουν εκει γιατι καταλαβαινω την τρελλα σας, αλλα κ την τρελλα αυτων που τρεχουνε!
.....γιατι γουσταρω κι εγω, εστω κι αν με εχεις παρατησει στην μεση του πουθενα στον πατο του πηγαδιου παρεα με την ταμειακη (το χρονομετρο ντε) να κοβω ΦΠΑ σε οσους περνανε......
....γιατι η διαδρομουλα που μου βγαζεις καθε φορα για να φτασω στα ΣΕΔ θα επρεπε να την πληρωσω αν την ονομαζες εκδρομη!
.....γιατι το φαγοποτι που στηνεται σε ενα ΣΕΔ με καλους φιλους δεν συγκρινεται με τπτ!
....γιατι αν δεν εχεις κανει νυχτερινο rescue παρεα με το σκυλο δεν εχεις κανει τπτ!!!!
και τελος γιατι χωρις εσας και ανθρωπους σαν εσας, δεν εχουνε μελλον οι αγωνες!

Στην διαθεση σου οποτε με χρειαστεις.......
Πάνο, συμφωνώ απόλυτα με τη Δήμητρα. Στη διάθεση σου φίλε :)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by katsulas »

ακόμα μερικές φώτο δια χειρός Πάνου Μακρινου

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Γιάννης Χαραλαμπάκης
Posts: 6
Joined: Mon Dec 31, 2012 13:02

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by Γιάννης Χαραλαμπάκης »

H δική μας ματιά επί του αγώνα εδώ: http://www.mad4mud.gr/blog/2nd-evia-tro ... -4x4-2014/

Και ένα απολαυστικό βίντεο της υπερειδικής από την on board camera του Χρήστου εδώ: http://www.mad4mud.gr/blog/2nd-evia-tro ... age-video/

Για τους mad4mud
Γιάννης Χαραλαμπάκης
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Γιάννης Χαραλαμπάκης wrote:H δική μας ματιά επί του αγώνα εδώ: http://www.mad4mud.gr/blog/2nd-evia-tro ... -4x4-2014/

Και ένα απολαυστικό βίντεο της υπερειδικής από την on board camera του Χρήστου εδώ: http://www.mad4mud.gr/blog/2nd-evia-tro ... age-video/

Για τους mad4mud
Γιάννης Χαραλαμπάκης
Ευχαριστούμε για τα καλα σας λογια για την ΑΟΕ4χ4!
Να ξερετε ότι είναι πολύ μεγαλη χαρα για μας που τα τροφυ μας συνεχιζουν να ζουν μεσα από τις βολτες σας
για χρονια και που τ απολαμβανετε ισως οσο και οι αγωνιζόμενοι που τα ετρεξαν.
Ισως και περισσοτερο γιατι τρωτε και κανενα μεζεδακι γυρω από τη φωτια.Πινετε κανενα κρασι και ο χρονος δεν σας πιεζει.
Ειτε λεγεστε mad4mud ειτε JPF, ειτε Χ ομαδα η παρεα, ολοι ειστε ευπρόσδεκτοι στα βουνα μας
και τα τηλεφωνα μας είναι παντα στη διαθεση σας για οποιαδήποτε διευκρινηση η βοηθεια,αχρειαστη να ναι.
Καλο βραδυ!
Καλη διασκεδαση
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”