2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post Reply
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Η Αγωνιστικη Ομαδα Ευβοιας 4χ4 εδω και καιρο δουλευει για το 2ο τριημερο τροφυ στα βουνα μας.
Εχουμε ζητησει απο την ΟΜΑΕ ημερομηνια για το τελευταιο Σαββατοκυριακο του Μαρτη 2014.
Μην το <<δενετε>> ομως...
Οταν ανακοινωθει το προγραμμα των αγωνων του 2014 θα σας ανακοινωσουμε και την ακριβη ημερομηνια διεξαγωγης του αγωνα μας καθως και περισσοτερες λεπτομερειες και φωτογραφιες απο τις διαδρομες.
Δουλεψτε πανω στ αυτοκινητα σας.
Εμεις συνεχιζουμε τη δουλεια στο βουνο.
User avatar
kexagias_p
Posts: 61
Joined: Tue Jul 28, 2009 20:45
Location: ORESTIADA
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by kexagias_p »

Πανο αν όλα πάνε καλά και το αμάξι είναι έτοιμο θα είμαστε εκεί για να περάσουμε άλλο ένα φοβερό Π.Σ.Κ , και αν είμαστε και λίγο τυχεροί μπορεί να κάνουμε και το 2 στα 2 …………χαχαχα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Η ΜΕΝ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΙΣΧΥΣ ΓΗΡΑΣΚΕΙ,
Η ΔΕ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΡΩΜΗ ΑΓΗΡΑΣΤΟΣ ΕΣΤΙΝ.
ΤΑΚΗΣ
Posts: 156
Joined: Sat Jul 10, 2010 13:00

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by ΤΑΚΗΣ »

Θα φάει η μύγα σίδερο ,και το κουνούπι ατσάλι !!!!!
Ο Μακρινός με πολλάααααα κέφια δουλεύει τις
Διαδρομές αρκετό καιρό !!!!!!!
Τα βουνά της Εύβοιας όπως όλοι ξέρετε αυτή την
Εποχή ειναι στα πάνω τους !!!!!
V12-6,0L portal axles Transversal .
Hydraulic suspension
hydraulic winch front-real
kwstas1234
Posts: 136
Joined: Sat Feb 25, 2012 22:09

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by kwstas1234 »

πανο οτι χρειαστεις για βοηθεια ειμαστε μεσα ΄[κουμαριανος-κοκολακης]
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

kwstas1234 wrote:πανο οτι χρειαστεις για βοηθεια ειμαστε μεσα ΄[κουμαριανος-κοκολακης]
Ευχαριστουμε για την προθυμια σας να βοηθησετε!
Σας υπολογιζουμε ενα + στη μικρη δυναμη της ΑΟΕ4χ4.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

να αρχισουμε να δηλωνουμε συμμετοχες??? :D :D :D :D :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by georgexj »

Παμε πανο γερά! ! Καλη συνέχεια στην προσπαθεια σου..... ;) ;) ;)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Για συντομια θ απαντησω σε ολους τους φιλους μαζι.
Κεχαγια θα γυαλισουμε με μπρασο τα κυπελλα.Φτιαξτε το αμαξι και γιατι οχι 2 στα 2? Απο εσας εξαρταται... 8-)

Τακη ξερεις οτι εχεις ηδη επιστρατευτει...

Κυριακο συμμετοχες οταν βγει το προγραμμα.Ακομα δεν εχουμε ημερομηνια,ουτε καν τον αγωνα,αλλα ανακοινωσαμε τις προθεσεις της ομαδας για να εχετε χρονο να ετοιμαστειτε αν ολα πανε καλα.

Γιωργο μετα την πολυ δυναμικη εμφανιση που εκανες στα wild terrain θα χαρουμε (κι εσυ!!!) να σε δουμε στο τροφυ.

Επισης αν και αναφερεστε μονο σ εμενα λογω γνωριμιας θελω να υπενθυμισω οτι το τροφυ δεν ειναι δουλεια ενος μονο ατομου.
Και για την ιστορια...
Ο Μανος Γεωργιαδης εμπνευστης της ΑΟΕ4χ4 συντονιζει τα παντα για τον αγωνα.
Ο Γιαννης Ζαουρης, ο Βαγγελης Αγγελου(συγγραφεας του αλανθαστου road book)κι εγω δουλευουμε στο βουνο.
Η υπολοιπη ομαδα και φιλοι, οι αφανεις ηρωες του αγωνα φροντιζουν για ΣΕΔ δεσιματα ασφαλειας,νεκρους χρονους και ολα οσα φαινονται λεπτομερειες ,αλλα χωρις αυτους δεν θα μπορουσε ποτε να στηθει ενα τροφυ.
Τελος εκ μερους της ομαδας σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον και την υποστηριξη.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

εννοειται οτι πισω απο ενα αγωνα δεν κρυβεται μονο ενα ατομο ρε προεδρε...
αλλα εμεις εσενα ξερουμε....εσενα βαζουμε μπροστα.... :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by delis »

καλησπερα φιλαρακια απο ευοια ..
καποτε οταν ξεκινισατε να κανετε το πρωτο wild terain σας ειχα πει οτι θα ειμαι εκει κοντα σας .
το ιδιο επισης και για το 1 trofy evia .
πρωτα ο θεος εαν ολα πανε καλα θα ειμαστε ολοι η ομαδα κοντα σας και γιατι οχι 2 στα 2 οπως λεει και ο ινδιανος ιχνηλατης και φιλαρακος μου κεχαγιας .
αυτη την φορα θα δωσουμε θεαμα με το φηλο φυτα και το καινουργιο του μοτερακι χαχαχαχααχαχχααχαχ
εαν πηγενε ετσι οπως ολοι σας ειδατε με το παλιο φαντασου τι εργα θα δειτε με το καινουργιο v6 2500 170 hp with dana 300 xaxaxaxxaxaxaxxaxaxxa
μακρινε και ζαουρι ειμαι σιγουρος οπως παντα οτι θα κανετε οτι καλιτερο μπορειτε καλι επιτυχια φιλαρακια
VALAWRAS
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”