2nd Evia trophy AOE4x4 2014

GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

Θελω και τις αποφάσεις των αρχόντων για τις δυο αυτές τουλίπες ....
Γιατι ακυρώθηκε η τουλίπας της πρώτης ημέρας ;
Το απόφαση πάρθηκε για αυτούς τους τρεις πρώτους που πέρασαν ευθεία απο την τουλίπας της δεύτερης ημέρας ;
sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by sirros »

Καλημέρα σε όλους

Ότι είναι νόμιμο δεν είναι και ηθικό ,το μόνο που καταφερατε ειναι να μην ξαναγινει το μονο trophy που ηταν κοντα στην Αθηνα και τα Νησια .
Δυστυχώς μπροστά σας θα τα βρείτε και θα γκρινιάζετε ότι δεν υπάρχουν αγώνες !

Το ήξερα αυτοί από τι Χαλκίδα με τα land rover ότι είναι Μαλ..φίλοι !!! χαχαχαχα :lol: :lol: :lol:
Aμα ήταν σωστοί θα είχαν Jeep !!! :? :? :?

Eπίσης πόσοι πήραν εξωτερική βοήθεια ,γιατί δεν ήταν μόνο ο Νταής ( ήταν ο μόνος που το είπε και πήρε την ποινή )
ακόμα και οδοντογλυφίδα να πάρεις από κάποιον άλλο είναι εξωτερική βοήθεια κ οι αγωνιζόμενοι το ξέρουν καλά!!!
Aκούγονται κάτι τέτοια στους κύκλους ,ακόμα και σε αυτόν με την κιμωλία . :roll:

Για την τουλίπα ,μεγάλα παιδιά είμαστε , ακλουθούμε μια τακτική(ανά ομάδα) ,δεν κάνουμε συμβούλιο με τους μισούς αγωνιζόμενους ενώ έχουν περάσει οι τρεις πρώτοι(σοβαροί διεκδικητές για την νίκη) και είναι το τέταρτο αυτοκίνητο μέσα.
τρέχατε 12 αυτοκίνητα και διεκδικούσαν θέση τα 6 ,όλα τα άλλα ήταν για να χαλάσετε το καλό κλίμα και να ξενερώσουν ολοι. :?

Mερικες φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς !!! :lol: :lol: :lol:
Συγχαρητήρια στους πραγματικούς νικητές
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

ανεβάζω ακόμα λίγες φωτογραφίες .....
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

Δεν θα ήθελα να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν και ιδιαίτερα με κάποιον συναγωνιζόμενο μου ... Το οτι κάποιοι ειναι γεννημένοι πρωταθλητές , κάποιοι νομίζουν οτι το forum προσφέρει κάλυψη και ειναι στο απυρόβλητο , κάποιοι μιλούν για ηθική όταν εχουν τινάξει αγώνες και αποτελέσματα στον αέρα , ειναι καθαρα δικό τους θέμα και τους καταλαβαίνω απόλυτα .... Το να χαρακτηρίζονται gay , άνθρωποι που εχουν καβαλήσει τα σαραντα η και τα πενήντα η και τα εξήντα τους , άνθρωποι με άπειρα αγωνιστικά χιλιόμετρα , άνθρωποι με οικογένειες και παιδάκια , γιατι ακολούθησαν το γράμμα του νομου και επωφελήθηκαν του << λάθους >> του roadbook , με τις ευλογίες του ίδιου του άγωνοδικη , μάλλον δεν ειναι τίμιο ....
Περιμενω τις αποφάσεις που εχω ζητήσει και για τις δυο ημέρες , για να δούμε τελικα ποιος ειναι ο Μάγκας και ποιος ο Δάγκας !!!!

Ενα βίντεο απο το jpforum που δείχνει οτι τερμάτισαμε χωρίς νερά και με σπασμένο ψυγείο .
Οποίος μας ΕΙΔΕ να αλλάζουμε ψυγείο , να μας φέρνουν νερά και οτιδήποτε να βγει επωνημα να το πει και φυσικά να το αποδείξει ! Το team και service giasimakos ειναι στον τερματισμό και θα τους δείτε στο video χωρίς να μπορούν να βοηθήσουν !
Επισεις ζητώ να βγει να γράψει ο κριτής του προτελευταιου ΣΕΔ , όταν βγήκαμε απο την ράβενα , να επιβαιβεωσει οτι του πήρα το νερό που έπινε και οτι μαζέψαμε σε όλα τα μπουκάλια που βρήκαμε νερό απο το ρυάκι που ήταν εκεί !

http://youtu.be/45R5ZTtlT8E
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

sirros wrote:Καλημέρα σε όλους

Ότι είναι νόμιμο δεν είναι και ηθικό ,το μόνο που καταφερατε ειναι να μην ξαναγινει το μονο trophy που ηταν κοντα στην Αθηνα και τα Νησια .
Δυστυχώς μπροστά σας θα τα βρείτε και θα γκρινιάζετε ότι δεν υπάρχουν αγώνες !

Το ήξερα αυτοί από τι Χαλκίδα με τα land rover ότι είναι Μαλ..φίλοι !!! χαχαχαχα :lol: :lol: :lol:
Aμα ήταν σωστοί θα είχαν Jeep !!! :? :? :?

Eπίσης πόσοι πήραν εξωτερική βοήθεια ,γιατί δεν ήταν μόνο ο Νταής ( ήταν ο μόνος που το είπε και πήρε την ποινή )
ακόμα και οδοντογλυφίδα να πάρεις από κάποιον άλλο είναι εξωτερική βοήθεια κ οι αγωνιζόμενοι το ξέρουν καλά!!!
Aκούγονται κάτι τέτοια στους κύκλους ,ακόμα και σε αυτόν με την κιμωλία . :roll:

Για την τουλίπα ,μεγάλα παιδιά είμαστε , ακλουθούμε μια τακτική(ανά ομάδα) ,δεν κάνουμε συμβούλιο με τους μισούς αγωνιζόμενους ενώ έχουν περάσει οι τρεις πρώτοι(σοβαροί διεκδικητές για την νίκη) και είναι το τέταρτο αυτοκίνητο μέσα.
τρέχατε 12 αυτοκίνητα και διεκδικούσαν θέση τα 6 ,όλα τα άλλα ήταν για να χαλάσετε το καλό κλίμα και να ξενερώσουν ολοι. :?

Mερικες φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς !!! :lol: :lol: :lol:
Συγχαρητήρια στους πραγματικούς νικητές
δυστυχως θα συμφωνησω μαζι σου κωνσταντινε οτι δεν θα ξαναγινει ενας τοσο ωραιος αγωνας σχεδον στην μεση της ελλαδας για ολους....
και κατι τετοιες στιγμες χαιρομαι που με τον λουκα τρεχουμε για να τρεξουμε και δεν μας νοιαζει ο χρονος κτλ...(ασχετα που και να θελαμε μαλλον παλι τελευταιοι θα ειμασταν :lol: )
εμεις παμε μονο για το μεταλλιο συμμετοχης(παρακαλω να μεριμνησετε κυριε μακρινε :lol: :lol: )
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

eangelou wrote:
κυριακος αθανασιου wrote:πρωτο μας τροφυ...απιστευτη εμπειρια...πολλα μικροπροβληματα δυστυχως αλλα περασαμε τελεια!!!
1000 μπραβο στα αδερφια απο την κρητη που ηπιαν παλι κρασι στην κουπα του νικητη,οπως και σε ολους τους φιλους παλιους και νεους..(αλεμαο και στεφανε χαρηκα πολυ !!)
δεν εχω εμπειρια για να ξερω αν η διοργανωση ηταν σωστη αλλα εμεις περασαμε τελεια και θα ξαναερθουμε πιο ετοιμοι!!!
ευχαριστουμε για ολα!!
αθανασιου-σιακουλης
Αγαπητέ Κυριάκο Αθανασίου Μέλος της ΑΟΕ4Χ4 σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.
επειδη ο γραπτος λογος ειναι ευκολα παρεξηγησημος να πω οτι λεγοντας αν ''η διοργανωση ηταν σωστη''(λαθος λεξεις χρησιμοποιησα)εννοω αν οι διαδρομες ηταν τοσο δυσκολες οσο θα τις θελατε και δεν εχει καμια σχεση με το θεμα που εχει δημιουργηθει...
δεν θα εγραφα τιποτα επ'αυτου αλλα οταν ξαναδιαβαζω τι ειχα γραψει βλεπω οτι μπορω ευκολα να παρεξηγηθω,ειδικα τωρα...
απο θεμα διοργανωσης ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι :D
(απο αμαξι,εμπειρια και χρημα παμε πισω :D )
ευχομαι να συνεχισουμε σαν ομαδα να κανουμε τελεια αυτο που αγαπαμε!!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

Ταξιδιώτης ακούει;;; Άρη όσον αφορά το νερό που είχε για να πιεί το σεδ και σας το έδωσε (και έμεινε ξερικος όλη μέρα) το επιβεβαιώνω και εγώ :mrgreen: μου το είπε ο Δημήτρης όταν γύρισε το βράδυ.
GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

eangelou wrote:Ταξιδιώτης ακούει;;; Άρη όσον αφορά το νερό που είχε για να πιεί το σεδ και σας το έδωσε (και έμεινε ξερικος όλη μέρα) το επιβεβαιώνω και εγώ :mrgreen: μου το είπε ο Δημήτρης όταν γύρισε το βράδυ.
Ζητώ επίσης να ελεγχθεί το track μου , μετά απο την τουλίπα με την μεγάλη σαθρή ανηφόρα , να μου πείτε την ταχύτητα που κινουμασταν λόγο της βλάβης και πόσες στάσεις κάναμε .... Ζητώ επίσης να μου πείτε αν μέσα απο το track , έχουμε σταματήσει στην τουλίπα 69 που όπως άκουσα να λέγετε , μας έφεραν νερά και ψυγείο ! Η αλήθεια ειναι οτι καλέσαμε την Τατιανα ( σύζυγος του Χρήστου ) την ώρα της βλάβης , και της είπαμε οτι έχουμε σπασμένο ψυγείο για αυτό αργούμε ! Βρισκόμαστε στην τουλίπα 69 και κινούμαστε προς τον τερματισμό με αργους ρυθμούς ! Μην ανυσηχητε !!!!!
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by delis »

δυστυχως δεν ημουν εκει παρον για να γνωριζω τι ακριβως εγινε..
με τοσα που διαβαζω εδω απο τα λεγομενα σας,εχω να πω τα εξης.
το λαθος ηταν κατα την γνωμη μου,οτι επρεπε να μπει το σεδ στην μεση τις διαδρομης ωστε δεν θα μπορουσε κανενας να κανει παρακαμψη η εστω και να ηθελε θα επερνε τιν μεγιστη ποινη.Ο ζαουρις ομως που εβγαλε την ειδικη μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι του και με κριτηριο το πως θα ενεργουσε αυτος σαν γνησιος αγωνιζομενος απεναντι στους υπολοιπους συναθλητες του και το θεωρησε αυτονοητο γι'αυτο και δεν το εκανε.
τωρα βαση κανονισμου, μπορει να ειναι σωστο Αρη,ηθικα ειναι λαθος απεναντι στους συναθλητες σου(προσωπικη μου γνωμη παντα),
οσα κυπελα πηρα το 2012 τα πηρα με την αξια μου,απο οπου περασαν ολοι περασα και εγω ....απο ολα αυτα που πηρα,ενα δεν μου ανηκει και βγηκα και το δηλωσα κατ'ευθειαν γιατι ηταν κοντρα στις αρχες μου και δεν θα μπορουσα να κοιμηθω και θα με βασανιζε συνεχεια μεσα μου,
αυτο που πηρα στο supertrial στο ρεθυμνο κανονικα εγω ημουν δευτερος και ο τσουρλακης πρωτος,ο οποιος σταματησε το αμαξι του στη μεση τις ειδικης,κλεινοντας το βεντιλατερ του αμαξιου του,με κινδυνο να καψει το μοτερ του για να μην βγει πρωτος επειδη ηταν ο διοργανωτης του αγωνα,
εγω αντιλαμβανομενος οτι εκανε κατι τετοιο σταματησα και του φωναζα να προχωρησει,ματαια ομως γιατι ηταν ηδη αποφασισμενος να το κανει!
Ελπιζω να εγινα κατανοητος και δεν αναφερομαι σε ολα τα υπολοιπα που ειπαν για εξωτερικες βοηθειες κτλ.
απλα προσωπικα εμενα αυτο με πειραξε.
και δεν θα ηταν ποτε στο δικο μου ραφι ενα κυπελο γεματο αμφιβολιες απεναντι στους συναθλητες μου,οπως δεν υπαρχει και το κυπελο του supertrial..
Οι ηθικες αξιες ειναι παραπανω απο οποιοδηποτε κυπελο κατ εμε.
VALAWRAS
sami
Posts: 26
Joined: Tue Jan 25, 2011 21:02

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by sami »

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά τις λέσχης για αυτό το υπέροχο τριήμερο, που μας χάρισαν. Ηταν μακράν το καλύτερο trophy, που έχω δει. Μακάρι να επαναλειφθεί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”