2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by Φωτης ranger »

Καλησπερα και απο μενα αμαλιαδα μερια! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

καλη τυχη σε ολους ολες και ολα! ;) ;) ;) ;)

θα ειμαι και εγω εκει βεβαιως βεβαιως :lol: :lol: :lol:
θεατης λεμε. :D :D
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

αυτο ειναι ειληκρινα λυπηρο :( γιωργο...
μακαρι εστω και την τελευταια στιγμη να γινει ενα θαυμα...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

Ευχαριστούμε όλους σας για τα καλά σας λόγια, λυπόμαστε για τους αγωνιστές από την κώ που δεν θα τα καταφέρουν λόγω της απεργίας της πνο.
Σας περιμένουμε όλους από αύριο το απόγευμα και μέχρι την Κυριακή σε μια γιορτή για το άθλημα.
Αύριο Πέμπτη από τις 17:00 τεχνικός έλεγχος στο ξενοδοχείο βάση ευβοικη ακτή στα πολιτικά.
Για το σεταρισμα του χλμετρητη σας θα υπάρχει το 1 χλμ στην παραλία μπροστά απόφαση το ξενοδοχείο.
Αύριο δίνουμε πληροφορίες για θεασιμα σημεία.
Σας περιμένουμε.
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Σας ευχαριστούμε ολους για την υποστηριξη!
Λυπούμαστε πολύ για τα πληρωματα από την Κω που στηριζουν παντα τους αγωνες μας και ξερουμε ποσο καιρο περιμεναν το τροφυ και προετοιμαζονταν γι αυτό.
Παιδια θα μας λειψετε!
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by katsulas »

Μεγάλο κρίμα για τα παιδιά από τη κω. Ευχαριστούμε πολύ για τη στήριξη σας.

Φωτάρα, σε περιμένω να τα πούμε!
Image
manos
Posts: 147
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:33

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by manos »

Θα το γραψω , σχεδόν , χωρίς σχόλια , γιατι πρεπει να δωσουμε τοπο στην οργή !!

Πληροφορήθηκα , με αναρτηση του Φωκίωνα στο FB , ότι τα αυτοκίνητα θα περασουν απο τεχνικό ελεγχο , με σκοπο την εκδοση ΔΤΤ - Δελτίου Τεχνικής Ταυτότητας , σημερα Πεμπτη .

Ευτυχώς , για να μη τιναχτει στον αέρα ο αγωνας , οι " παρατηρήσεις " θα πρεπει να διευθετηθούν μεχρι τον επόμενο αγώνα !!

Η ΑΟΕ4χ4 θα περιμενε γραπτή , εγκαιρη ενημερωση .

Η ενεργεια της επιτροπής 4χ4 ειναι στη σωστη κατευθυνση , αλλά , γιατι πρεπει να γινει στα κρυφά και τελευταία στιγμή ; Οι αγωνιζόμενοι ( τελευταιοι και ηρωικοί ) εχουν δικαίωμα να ξερουν , ΕΓΚΑΙΡΑ !!
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

σαν να εχει βαλει καποιος σκοπο μανο να μας σαμποταρει μου φαινεται....
αλλα εμεις δεν μασαμε...συνεχιζουμε :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

κυριακος αθανασιου wrote:σαν να εχει βαλει καποιος σκοπο μανο να μας σαμποταρει μου φαινεται....
αλλα εμεις δεν μασαμε...συνεχιζουμε :D
Για καλο είναι!
Μην αγχωνεσαι!
Καποτε επρεπε να μπουμε σε μια σειρα .
Ας είναι ο αγωνας ο δικος μας η αφετηρια για ασφαλεστερους αγωνες στο μελλον.
Με την ευκαιρια θα περασω κι εγω το δικο μου αυτοκινητο μιας και οι ταυτότητες εκδίδονται στην πορτα μας σημερα.
Καλημέρα σε όλα τα παιδια!!!!!!!!!!!!!
Καλως να ερθετε οι αγωνιζόμενοι .
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by karman »

Τόσες μέρες δεν έγραφα για να μην το γκαντεμιάσω όπως στη Κω που τελευταία μέρα με κλείσαμε στο νοσοκομείο αλλά και πάλι τα ίδια . Παιδιά καλά να περάσετε καλή επιτυχία σε όλους και ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά της ΑΟΕ4Χ4 που έτρεξαν για αυτό τον αγώνα.
Πάνο ειλικρινά λυπάμαι που δεν θα είμαστε εκεί αλλά θα τα πούμε στον επόμενο αγώνα ακόμα και αν χρειαστεί να μετακομίσουμε στο σπίτι σου κανένα μήνα πριν για να είμαστε σίγουροι.

Υγ. Τώρα που δεν ερχόμαστε εμείς τη κούπα του νικητή μπορεί να την πάρει ο ΨΙΣΤΑΚΗΣ με το ΔΙΑΜΑΝΤΗ.
GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

manos wrote:Θα το γραψω , σχεδόν , χωρίς σχόλια , γιατι πρεπει να δωσουμε τοπο στην οργή !!

Πληροφορήθηκα , με αναρτηση του Φωκίωνα στο FB , ότι τα αυτοκίνητα θα περασουν απο τεχνικό ελεγχο , με σκοπο την εκδοση ΔΤΤ - Δελτίου Τεχνικής Ταυτότητας , σημερα Πεμπτη .

Ευτυχώς , για να μη τιναχτει στον αέρα ο αγωνας , οι " παρατηρήσεις " θα πρεπει να διευθετηθούν μεχρι τον επόμενο αγώνα !!

Η ΑΟΕ4χ4 θα περιμενε γραπτή , εγκαιρη ενημερωση .

Η ενεργεια της επιτροπής 4χ4 ειναι στη σωστη κατευθυνση , αλλά , γιατι πρεπει να γινει στα κρυφά και τελευταία στιγμή ; Οι αγωνιζόμενοι ( τελευταιοι και ηρωικοί ) εχουν δικαίωμα να ξερουν , ΕΓΚΑΙΡΑ !!
Δεν μπορ να καταλάβω τον λόγο του post σου ....
Τι θα πει στα κρυφά και τι θα πει τελευταία στιγμή ?
Οι απαίτηση για ΔΤΤ και για τις προδιαγραφές είναι γνωστές εδώ και 4 τουλάχιστον χρόνια ! είναι δικαίωμα της αρχής να τους εφαρμόσει κάποτε !!! γιατί πρέπει να σε προειδοποιήσει ?
anyway ...αν ανατρέξεις στην αρχή της ενότητας θα δεις ότι έχει γραφτεί ....
Ας αφήσουμε τον αγώνα να γίνει όπως πρέπει , γιατί θα γίνει ο κόσμος να χαλάσει !!!!
Καλό είναι να μην συνεχιστεί η συζήτηση εδώ ...μετά τον αγώνα , σε μια καινούργια ενότητα τα λέμε ;)
καλό αγώνα να έχουμε , πάω να πιω καφέ με τους Κρητικούς !!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”