2nd Evia trophy AOE4x4 2014

panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Ετοιμαστείτε για πολεμο!!!
GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

Πήρα τηλέφωνο να κλείσω μια σουίτα σ άυτο το Ευβοικη ***** ......Σουιτα ντεν εχει ....τζακουζια ντεν εχει .... poutanακια για μασάζ ντεν εχει ..... :evil: :evil: :evil: :evil:
Ρε δε πατε στο διάλο κι εσείς και ο αγώνας σας !!! άντε μην πάω να τρέξω σ αυτό το καρντάσιανς τρόφι και σας γράψω όλους στα παπάκια μου .....


anyway ....
Τον General δεν θα τον τρέξω σ αυτό τον αγώνα ...είναι κλειδωμένος στα μπουντρούμια της xtreme και μαγειρεύουν !






θα σας κάνω την χάρη όμως για μια και μοναδική εμφάνιση να ξανακάτσω στο διπλανό κάθισμα γνωστού αγωνιστικού τετρακίνητου μύθου , που δεν αποκαλύπτω ακόμη το όνομα του γιατί μπορεί να μου λακίσει ο Ψιστάκης .... :twisted: :twisted: :twisted:



Image


Προς όλους αυτούς τους λεβέντες με τα φωσφοριζέ γιλέκα ... πιάστε καμιά σκιά κάτω από κάνα δέντρο και μόλις με δείτε ανεβείτε όσο ποιο ψηλά μπορείτε !
ΑΛΆΡΓΑ !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by κυριακος αθανασιου »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by eangelou »

GENERAL LEE wrote:προς τους λεβέντες με τα φωσφοριζέ γιλέκα ... πιάστε καμιά σκιά κάτω από κάνα δέντρο και μόλις με δείτε ανεβείτε όσο ποιο ψηλά μπορείτε !
ΑΛΆΡΓΑ !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
φετος θα τους έχουμε με ελικόπτερα στα σεδ ..... Όσον αφορά τα πιτσουνακια Άρη πάρε με Τηλ για τους καλούς φίλους όλα υπάρχουν
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by panos110 »

Καλημέρα σε ολους!!!
Χτες μαζευτήκαμε στο ταβερνακι του Ζαουρη για ένα μεζεδακι και για να περασουμε την ωρα μας ευχαριστα ,
ξανασυζητούσαμε τις διαδρομες (που περασαν στο πετσι μας τους τελευταίους μηνες)για να δουμε που θα χρειαστούμε ατομα και
γράφαμε σ ένα χαρτακι τα δεσιματα που θα κανετε .
Λοιπον οι συνοδηγοι κομμενες οι καταχρησεις.
Τα λεμε το βραδυ παλι.
GENERAL LEE

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by GENERAL LEE »

panos110 wrote:Καλημέρα σε ολους!!!
Χτες μαζευτήκαμε στο ταβερνακι του Ζαουρη για ένα μεζεδακι και για να περασουμε την ωρα μας ευχαριστα ,
ξανασυζητούσαμε τις διαδρομες (που περασαν στο πετσι μας τους τελευταίους μηνες)για να δουμε που θα χρειαστούμε ατομα και
γράφαμε σ ένα χαρτακι τα δεσιματα που θα κανετε .
Λοιπον οι συνοδηγοι κομμενες οι καταχρησεις.
Τα λεμε το βραδυ παλι.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
(βρε α γαμησου κι εσυ πρωι πρωι...παιζεις με τον πονο μας ! )
:lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by samisnow »

toro wrote:
samisnow wrote:αντε δεν αντεχω αλλο....τα 44αρια μου ξινονται για πορτοκαλι αποχρωαση στο πελμα...οσο ψιλa...ξερεις που απεφθυνομαι..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μανωλακι μου, εγω........ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ που θα τρεξουν ξερω ΜΟΝΟ....του...ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ, και του......ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΗ!!!!! Σε ποιον απ'τους δυο.....ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ωχ Παναγια μου!!!!!(Τσι πουτανας θα γινει!!!!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...Τωρα αν θες να...πατησεις κανα.......ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟ, ολο και ΚΑΠΟΙΟΝ θα βρεις!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?:
οχι δεν εννοουσα του Ραυτοπουλου ουτε του θειου κοκκινη....μου κανατες την καρδια περβολι....συνοδηγους δεν παταω...
αλλα δηλωνω οτι ακυρωνουμε την συμμετοχη μας....
εχω πεσει σε βαρια καταθληψη τωρα που διαβασα ολα αυτα...
μηπως να περασουμε μια βολτα απ την Xtreme στον ερχομο μας να μεθησουμε λιγο τα παιδια εκει και ισως κανουν το θαυμα?δεν μπορω χωρις την μυρωδια τοy GENERAL....
εν το μεταξη αυτοι πανε καιμπεκροπεινουν στου Ζαουρη και μετα πανε κανουν χαραξη...εχετε καταλαβει ολοι τι ανομαλοι ειναι εεεε? αυτο το καραφλο παιδι με τοσα θαλασσινα το χει φαει η μ@#$%@κια...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


λες ο ζαουρης να τους ριχνει μαγικο ζωμο μανωλη κ μετα να πηγαινουν για χαραξι????αρε γλεντιααααααα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
manos
Posts: 147
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:33

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by manos »

Πολλοι φιλοι , που θελουν να παρουν μερος στο Trophy , μας ρωτουν για τη διαδικασία εκδοσης license .

Παρόλο που η διαδικασια εχει χιλιογραφτει , στο παρόν και σε αλλα fora , εδω ξανα :

Απο τοτε που η ΟΜΑΕ εγινε μελος στη ΓΓΑ οι αυτοκινηταδες ειναι 'αθλητες' . Πρεπει να ειναι γραμμενοι 'άθλητες' σε ενα σωματειο , π.χ. στην ΑΟΕ4χ4 .
Οι αθλητες δεν ειναι μελη του σωματειου και δεν εχουν καμμία οικονομικη υποχρεωση απεναντι στο σωματείο !!!

Στο site της ΟΜΑΕ υπαρχει ενα εντυπο 2 όψεων , μπροστα αναφερονται τα στοιχεια του σωματειου και του αθλητη και πισω γραφουν τις παρατηρησεις τους οι γιατροί .
http://www.omae-epa.gr/sites/www.omae-e ... OU_new.pdf

Το παραπανω εντυπο συμπληρωνεται και μαζι με 2 φωτογραφιες αποστελλεται απο το σωματειο στη ΟΜΑΕ , αφου σφραγιστει και υπογραφει απο τον προεδρο του σωματείου.

Με βαση το εγγραφο αυτο η ΟΜΑΕ εκδιδει την ετήσια αγωνιστικη άδεια , που κοστιζει 60,00 .
Τα 60,00 ευρώ πρεπει να τα καταθεσει ο ενδιαφερόμενος στον λογαριασμό της ΟΜΑΕ

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Αριθμός λογαριασμού: 5055 051609 112

ΙΒΑΝ : GR 57 0172 0550 0050 5505 1609 112


Ειναι σημαντικο να αναγραφεται το όνομα του καταθετη , για να μπορεσει η ΟΜΑΕ να καταχωρήσει την κατάθεση .

Παρατήρηση : το Trophy θεωρείται '' παιδιά '' !! . Αρα , οποιος αθλητης ειναι μεχρι 40 ετών , εξεταζεται ΜΟΝΟ από παθολόγο . Αν, καποιος αθλητης ειναι πανω απο 40 ετών , εξετάζεται ΚΑΙ απο καρδιολόγο . Σχετικες οδηγίες υπαρχουν στο πισω μερος του εντύπου .

Συνηθως , η αγωνιστικη αδεια αποστελλεται από την ΟΜΑΕ στο σωματείο και αυτο την παραδίδει στον αθλητή .

Πληροφαρίες στην ΟΜΑΕ απο την ευγενέστατη και υπομονετικότατη κα Βυτινάρου , τηλ. 210 6754720 - 1 , Κωστή Παλαμα 46 , 152 32 Κατω Χαλάνδρι .

η διαδικασία ξανά :

- ο αθλητης τυπωνει το εντυπο
- βγαζει 2 φωτογραφιες , εγχρωμες
- παει στους γιατρούς για εξέταση ( στον παθολογο και καρδιολογο ( αν χρειάζεται))
- παει σε σωματείο αναγνωρισμενο απο την ΟΜΑΕ , οπου το εντυπο συμπληρωνεται και σφραγιζεται
- το σωματειο στελνει το εντυπο μαζι με τις φωτογραφίες στην ΟΜΑΕ
- ο αθλητης πληρωνει το παραβολο των 60,00 ευρω , καταθεση στην Τραπεζα Πειραιώς
- η ΟΜΑΕ εκδίδει την αγωνιστικη αδεια και την στελνει στο σωματείο .

Ελπιζω να βοήθησα .

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ προς τους φιλους που θα παρουν μερος στο Trophy , να ενημερωσουν για τα ονόματα του οδηγού και του συνοδηγού . Η ΑΟΕ4χ4 πρεπει μεχρι την Τεταρτη 2.4.2014 να στειλει τον καταλογο συμμετοχων στην ΟΜΑΕ .

Συμφωνα με τους ισχύοντες κανονισμούς της ΟΜΑΕ , ο οδηγός ΚΑΙ ο συνοδηγός πρεπει να δειξουν στον διοικητικό έλεγχο τη ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ αδεια οδήγησης ( δεν αρκει μια φωτοτυπία ) .
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2nd Evia trophy AOE4x4 2014

Post by samisnow »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


λες ο ζαουρης να τους ριχνει μαγικο ζωμο μανωλη κ μετα να πηγαινουν για χαραξι????αρε γλεντιααααααα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γιωργο αυτο ο ζαουρης μου φενεται οτι δεν μιλαει δεν μιλαει αλλα......ειναι μεγαλη κουφαλα.....αυτος θα ειναι η αφορμη και η αιτια για οτι συμβει....
αλλα φιλος του Πανου δεν ειναι?τι περημενεις? :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”