5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Ψιστάκη εσύ μόνο μαζί μου που ξέρεις ότι είμαι καλό παιδί. Δεν ξενυχτώ δεν πίνω και πάνω από όλα δεν ξεχνώ τίποτα.
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by STAMO »

MANOLATSI TO ALLO ME TON TOTO TO XEREIS??????
XAXAXAXAXAX
XAXAXAXAXXAXA
XAXAXXAXAXAX :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
G-SAMI
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by STAMO »

samisnow wrote:ααα και ξεχασα να πω οτι τα βραδυα με τον Διαμαντη παμε πακετο....και οποιος φοωαται πεφτει και κοιμαται...χαχαχαχαχαχαχα
ο μονος λογος που το σκεφτομαι πολυ αν ερθω η οχι ειναι αυτα τα γα@#$να βραδυα..... εσεις θα με μπλεξετε... :shock: :shock: :shock:

H THA SE MPLEXOUME
H THA SE XEMPLEXOUMEEEEE
ENA APO TA DUO PANTOS SIGOURAAAAA........
XIIXIIXIXIXIIXIXI :P :P :P :P :P ;) :D
G-SAMI
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by georgexj »

samisnow wrote:ααα και ξεχασα να πω οτι τα βραδυα με τον Διαμαντη παμε πακετο....και οποιος φοωαται πεφτει και κοιμαται...χαχαχαχαχαχαχα
ο μονος λογος που το σκεφτομαι πολυ αν ερθω η οχι ειναι αυτα τα γα@#$να βραδυα..... εσεις θα με μπλεξετε... :shock: :shock: :shock:
γιατι τα φοβασαι αυτα τα βραδυα???αφου το εχεις κοψει το ποτο.οποτε αν ερθουμε κ αν παμε να μπλεξουμε ΕΣΥ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙΣ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by georgexj »

samisnow wrote:
AGGELOSK wrote:
STAMO wrote:ELA ESY KAI EMEIS
APO OLA
EXOUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :mrgreen: :mrgreen: :?: 8-)
georgexj wrote:
AGGELOSK wrote:Ψιστακη ταξε μου ναρθω και γω... χιχιχιχιχιχ
κατσε φρονημα εσυ μην με ξεμιαλιζεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το ξερω οτι εχετε απο ολα.. χαχαχχαχαχαχαχα

να ξεσηκωσω μερικουσ θελω χαχαχχαχαχαχαχχαχα.
ΚΑΙ να μου ταξει ο ΨΙΣΤΑΚΗΣ τον συνοδηγο του δικο μου το βραδυ ... χαχαχαχαχχαχαχαχα
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ.....ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ....... ΚΟΛΩΝΕΤΕ!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΤΣΙ ΛΕΣ ΕΕΕΕ????ΤΑ ΛΑΛΑΚΙΑ ΛΥΠΟΥΝΕ(ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ).............ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ????ΕΕΕ???ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΨΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΡΘΩ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ!!ΛΑΛΑΚΙΑ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by STAMO »

georgexj wrote:
samisnow wrote:
AGGELOSK wrote:
STAMO wrote:ELA ESY KAI EMEIS
APO OLA
EXOUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :mrgreen: :mrgreen: :?: 8-)
georgexj wrote:
AGGELOSK wrote:Ψιστακη ταξε μου ναρθω και γω... χιχιχιχιχιχ
κατσε φρονημα εσυ μην με ξεμιαλιζεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το ξερω οτι εχετε απο ολα.. χαχαχχαχαχαχαχα

να ξεσηκωσω μερικουσ θελω χαχαχχαχαχαχαχχαχα.
ΚΑΙ να μου ταξει ο ΨΙΣΤΑΚΗΣ τον συνοδηγο του δικο μου το βραδυ ... χαχαχαχαχχαχαχαχα
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ.....ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ....... ΚΟΛΩΝΕΤΕ!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΤΣΙ ΛΕΣ ΕΕΕΕ????ΤΑ ΛΑΛΑΚΙΑ ΛΥΠΟΥΝΕ(ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ).............ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ????ΕΕΕ???ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΨΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΡΘΩ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ!!ΛΑΛΑΚΙΑ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:o ELA ELA TA LALAKIA DEN EINAI POLLAAA
KANE TA KOUMANTA SOU
KAI ERKOY POU LEME EMEIS STHN KO..... :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
G-SAMI
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Οι μέρες περνάνε. Εμείς είμαστε έτοιμοι αλλά δεν βλέπω συμμετοχές και αρχίζω να ανησυχώ. Το πρωί θα ανεβάσω τις φωτογραφίες από τη δεύτερη μέρα και για τις δύο ειδικές. Δηλώστε συμμετοχές για να βλέπουμε και να περνουμε κουράγιο.


Υγ. Αυτός ο Κοκκινης πού βρίσκεται ρε παιδιά.
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Για σας ρε αλιτες και απο μενα.... Στην κονιτσα δεν τα καταφερα να παω αλλα στην κω θα παω αν παω και κολυμποντας :lol: :lol: :lol: :lol: Ασε που το εχουμε ταξει του μανωλη...Ξερεις του κω ω ω ωτη :lol: :lol: :lol: :lol: ΕΕΕΕ και που ειστε, μην γραφετε εδω πραγματα που δεν μπορειτε να κανετε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Φιλαράκι μου σε περιμένω. Κάνω αποτοξίνωση εδώ και πολύ καιρό για να έχω δυνάμεις.

Και κάποιες ακόμα φωτογραφίες.


ImageImageImageImages/media/DSC_0116_zpsed8fa653.jpg.html]Image[/URL]Image[/URL]
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑ :cry: :cry: :cry: ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΟΚΚΙΝΗ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”